Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Prosti kérdés szüzességgel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Prosti kérdés szüzességgel kapcsolatban, vélemények?

Figyelt kérdés

25 éves srác vagyok és szűz.

Nekem 18 év körül a tanuláson járt az eszem, am se voltam a csajok kedvencei, de a lényeg, hogy nem próbálkoztam, mással voltam elfoglalva, míg ilyen tájban a srácok a barátnőzéssel.


Aztán szép lassan elrepültek az idők, egy kapcsolatom volt mindössze, abból se lett szex, elváltunk. Azóta se siker a nőknél, a kapcsolat is amiatt lett vége, mert nem volt szerelmes belém a lány.


Hiába próbálkozok, akár neten is, ha a randiig eljutunk, ott meg is szakad a széria.

Nincs sikerem a nőknél, egyszerűen így lehet megfogalmazni lényegretörően. Viszont én már nagyon szeretnék barátnőt, de szexelni is, nagyon nehéz így szüzen, alig bírok magammal, sokat jár ezen az agyam. De az se normális, hogy mindig maszturbálok, szexelni akarok már.


Mindjárt kapom a kommenteket, hogy "várjak, úgyis akkor jön, mikor nem számítasz rá" meg " kezdj el gyúrni " és "legyen bmwd".

Nos, időm nincs, mire várjak 25 évesen, kigyúrni magam ujabb 1-2 év, bmw-m meg nincs.


Mit tegyek? Gondolkoztam, hogy megyek prostihoz. Legalább szexelnék, de ha hamar elmegyek, akkor viszont kidobott pénz. Meg nem tudom mennyire egészséges.

Lehet első alkalommal nem prostinál kéne próbálkozni, mert hamar vége lenne. ( pénz alapján ugyanannyit költenék rá mint bnőre, csak itt hamarabb kapok szexet )


Szerintetek gáz lenne elmenni prostihoz? A szex, meg maga ez, mint élmény, érdekel, kiváncsiság, de első alkalommal nem így kéne sztem, meg sok pénz menne rá (ha ismétlést akarnék). Viszont barátnőt meg nem tudok szerezni.


Nem tudom mi tévő legyek? :/



2016. jún. 18. 19:08
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
100%
7-es vagyok, abban az esetbe tudják meg,ha az ember van annyira birka,hogy mindent elmond nekik őszintén. Egyébként nem. :)
2016. jún. 18. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 A kérdező kommentje:
Nyilván ilyet nem kell bevallani.
2016. jún. 18. 20:50
 13/40 anonim ***** válasza:
100%

Én is ilyen helyzetben vagyok, és elfogok menni egy fizetős csajhoz.

Olyat keress, akinél az 1 órában többször is elélvezhetsz. Elég sok ilyen van. Én a rosszlányokon néztem ki egyet.

2016. jún. 18. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
100%
"ha nem áll fel a prostinál, akkor viszont visszakapod a pénzed" No ez az a hülyeség amit el ne higgy!!!!
2016. jún. 18. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:

Szerintem menj el, én is ezt tervezem.Nagyon elítélik egyes nők az idősebb szűz fiúkat,szinte nem tekintik embernek,inkább valami selejtnek.


Pár példa:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__heteroszexualitas..


http://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__heteroszexualitas..


http://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__egyeb-.. (itt olvasd el a 2.oldalon a kérdező hozzászólását)


Ha el is mész soha ne mondd el senkinek,hogy voltál.

Ha pedig még se próbálkozol ezzel,akkor se mondd el egyik csajnak se,hogy nem voltál még nővel,mert katasztrofális vége lehet.Legalábbis én így látom.


21/F

2016. jún. 18. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
100%
Semmi gáz azzal, ha elmész egy prostihoz. 20 éves koromra nekem se volt semmi közelebbi élmények nőkkel, még csók se, így már nem bírtam ki, amíg találok valakit. Mondjuk én először egy haverommal mentem el két prostihoz, már csak a poén kedvéért is :D Aztán a haverom volt olyan rendes, hogy az ő másik fél óráját kifizette és átküldte hozzám a másik csajt, így aztán kettővel is nyomtam egyszerre :D A lényeg, hogy ne elmélkedj ezen, az ég világon semmi gond nincs ezzel. Ahogy már mondták korábban is, csapd ki előtte lévő napon (vagy ahogy érzed, igazából te tudod hogy neked mennyi kell) aztán menj el, akár még haverral is ha találtok jókat akik ketten vannak. Nyalni én nem nyalnék prostit, szerintem ezt inkább tartsd meg te is a leendő barátnődnek, mert úgy az igazi, ha azzal csinálod akit szeretsz ;) Egyébként az az előnye is van ennek az egésznek, hogy "élesben" már lesz egy kis tapasztalatod, nem fogsz izgulni hogy hogy alakítasz. Egyetlen hátránya szerintem annyi, hogy utána valszeg jobban fogod hiányolni a szexet :D Arról meg szerintem nem kell tudnia senkinek, hogy te épp voltál már prostinál, ha meg kérdezik akkor esetleg elmondhatod, de ez is tőled függ, hogy mennyire éreznéd szarul magad. Ez az, amit a nők nem érthetnek meg, a férfinek szüksége van a szexre, talán a nők jobban is bírják nélküle. Ja igen, annyiban is jó még, hogy szerzel egy kis önbizalmat, nekem például pár hónapra rá már lett is barátnőm, és nem is akármilyen :D Úgyhogy hajrá, ne kínozd magad tovább! ;)
2016. jún. 18. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
26%

Szerintem ne menj prostihoz, idővel lehet, hogy meg fogod bánni. Meg ha ennyire zavarnak az egüszségügyi gondok (amit teljesen meg is értek), akkor lehet, hogy el se fogsz tudni úgy lazulni.

Küldesz privátban egy képet magadról? Lehet, hogy a külsőddel semmi gond nincs, hanem túl kevés az önbizalmad. Vagy konkrétan miért nem jön össze a lányokkal? Randi után csak úgy eltűnnek vagy miért nem lesz folytatás?

2016. jún. 19. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:

Neked kell eldönteni, más nem tudja helyetted.


Azt mondjuk nem értem, hogy miért bánnád meg utólag, óvszerben úgysem kapsz el semmit.


Lehet, hogy jobban fogod érezni magad utána, megjön az önbizalmad stb. Ha meg nem, legalább megpróbáltad. Az jobb lesz, hogy majd 30-35 évesen szűz én végig az jár a fejedben, hogy hogyan alakul az életed, ha ki próbálod? Szerintem nincsen veszteni valód.

2016. jún. 19. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim válasza:
22%
Én is 25 vagyok és szűz. És büszke vagyok arra, hogy Forever Alone és anya kicsi fia leszek 40 évesen is. Soha nem megyek prostihoz. Akkor inkább veszek egy kutyát. A kutya szebb, hűségesebb, aranyosabb, mint a nők, bizonyos fajta kutyák nagyon bátrak is, némelyik fajta keveset is ugat. A nők is mindig ugatnak, ha valami nekik nem tetszik. Ne menj ba**ni. Inkább állj mellém és legyünk együtt szüzek. :D
2016. jún. 19. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
42%
Egy dolgot ne csinálj, Kérdező! A 19-esre ne hallgass.
2016. jún. 19. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!