Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Prosti kérdés szüzességgel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Prosti kérdés szüzességgel kapcsolatban, vélemények?

Figyelt kérdés

25 éves srác vagyok és szűz.

Nekem 18 év körül a tanuláson járt az eszem, am se voltam a csajok kedvencei, de a lényeg, hogy nem próbálkoztam, mással voltam elfoglalva, míg ilyen tájban a srácok a barátnőzéssel.


Aztán szép lassan elrepültek az idők, egy kapcsolatom volt mindössze, abból se lett szex, elváltunk. Azóta se siker a nőknél, a kapcsolat is amiatt lett vége, mert nem volt szerelmes belém a lány.


Hiába próbálkozok, akár neten is, ha a randiig eljutunk, ott meg is szakad a széria.

Nincs sikerem a nőknél, egyszerűen így lehet megfogalmazni lényegretörően. Viszont én már nagyon szeretnék barátnőt, de szexelni is, nagyon nehéz így szüzen, alig bírok magammal, sokat jár ezen az agyam. De az se normális, hogy mindig maszturbálok, szexelni akarok már.


Mindjárt kapom a kommenteket, hogy "várjak, úgyis akkor jön, mikor nem számítasz rá" meg " kezdj el gyúrni " és "legyen bmwd".

Nos, időm nincs, mire várjak 25 évesen, kigyúrni magam ujabb 1-2 év, bmw-m meg nincs.


Mit tegyek? Gondolkoztam, hogy megyek prostihoz. Legalább szexelnék, de ha hamar elmegyek, akkor viszont kidobott pénz. Meg nem tudom mennyire egészséges.

Lehet első alkalommal nem prostinál kéne próbálkozni, mert hamar vége lenne. ( pénz alapján ugyanannyit költenék rá mint bnőre, csak itt hamarabb kapok szexet )


Szerintetek gáz lenne elmenni prostihoz? A szex, meg maga ez, mint élmény, érdekel, kiváncsiság, de első alkalommal nem így kéne sztem, meg sok pénz menne rá (ha ismétlést akarnék). Viszont barátnőt meg nem tudok szerezni.


Nem tudom mi tévő legyek? :/



2016. jún. 18. 19:08
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
100%
#30 már ott el van rontva az írásod, h azt hiszed, h ilyen kérdést ki lehet írni itt. :DDD Már ha azt írná ki vmelyik nyomorult, h Magányos vagyok, beszélgetni vki jönne?, már akkor törlik a nyamvadt kérdését, az pedig, h privátokat kapnának még az összes férfi itt, hát te komolyan ennyire ezt hiszed?? :DDD Téged fizetnek, h hülyeségeket írj, vagy tényleg ilyen buta vagy, esetleg népszerűsíteni akarod az oldalt, vagy lelket akarsz önteni az itteni férfiakba? Melyik, de komolyan? Én egyetlen privátot nem kaptam még itt szexéhes csajoktól, de be is szrnék, ha ezzel jönne vki, h gyereeee, mindegy, h ki vagy, mekkora a farkad, csak legyél bennem. :D Ha neked ekkora mázlid volt, gratulálok. :D Nekem sajnos nem, minden egyes csajért küzdenem kellett, bár nem volt küzdés, mert mindegyiket szerettem, de nem ajándékoztak meg ilyen simán egy puncival. Több hülyeséget is írtál, de ezt muszáj volt, mert szétrobbantam volna, mint a kérdező duzzadt farka, csak én inkább kiadtam magamból. :DDD
2016. jún. 19. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 Titusztitusz ***** válasza:
0%
31-es...Vegyük úgy, hogy akkor "kiadtad magadbol" azt, amit akartál...Végigolvastam a művedet, aztán ennyi...Továbbra is állítom azt, amit, legfőképpen SAJÁT TAPASZTALAT ALAPJÁN,másrészt pedig az ide író felhasználók és a netbarátnőim elmondásai alapján... Mármint a tekintetben, hogy vannak azért itt bőven társkereső hölgyek-urak, ha a TE priviládád üres még a mai napig is, hát akkor tényleg nem mindennapi figura lehetel, de akkor ez már legyen a te problémád...A többivel kapcsolatosan is azt gondolsz amit akarsz...Engem nem érdekel, hogy miröl mit gondolsz, ÉN LEÍRTAM A MAGAMÉT, aztán ennyi...
2016. jún. 19. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:

Hát még a végén kiderül, hogy én vagyok az egyetlen, akit nem rohamoznak a csajok, ez jó, azért sírnak itt csomóan. :D

Valaki sztem abban a hitben él itt az oldalon a fiúk közül, h ide csak pasik járnak írogatni, nem is tud róla, h csaj is akad. :DDD

2016. jún. 19. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
64%
Kapnak az ilyen férfiak privátot ismerkedni vágyó hölgyektől, hogyne, én meg képes vagyok repülni csak úgy magamtól!
2016. jún. 19. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:

"A prostikhoz meg annyit, hogy láttam én már "prostikat" az életben..."


Magyarul semmit sem tudsz a témáról, csak osztod itt az észt feleslegesen.

2016. jún. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:
41%

Nem olvastam el a hozzászólásokat, de szerintem ne menj prostihoz. Sokkal jobb, ha megtapasztalod, milyen az, amikor egy nő téged kíván és nem a pénzedet (és közben csendben várja, hogy vége legyen) Teljesen más a kettő. Nyomogasd inkább a tindert, ott biztosan találsz valakit.

29 N

2016. jún. 19. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 A kérdező kommentje:
Tinderen próbálkoztam, nem dob ki annyi találatot, amennyit szeretnék, de voltam randizni, de hát abból se lett semmi.
2016. jún. 19. 22:15
 38/40 anonim ***** válasza:

na akkor jön egy mese, egyik barátommal történt meg az eset (velem igazából :D)

volt egy gátlásos fiúcska, aki egyébként semmilyen téren nem volt bajos úgy érezte, mert normális volt, a csajokkal is mindig megtalálta a közös hangot, de elég bénácska lett volna szex terén, ezt gondolta, és elment gyakorlatra, plusz tanórákat vett a tanárnénitől, mint ahogy vezetésnél is vesznek sokan mások. :) na, ezután már nem is érezte annyira bénácskának magát, beindult az élet ilyen téren is, nem stresszelve gondol arra, h jajj, de béna leszek majd ott, hanem igazából pont nem érdekli, ha besül, nem hal már meg szüzen úgy volt vele. :D


#23 igen, önbizalomhiány, bár itt inkább csak annyi, h nem bír a farkával talán, de vegyük önbizalomhiánynak. Mit lehet tenni, ha a korábbi példámat felhozom, ha vezetésnél úgy érzed, h nem tudsz még tökéletesen tolatva parkolni, sőt egyáltalán a gázpedált nem találod meg?

A, elkötöd apád kocsiját (jobb esetben anyádat nem akarod kipróbálni, vagy a mostohádat)

B, fizetsz, és gyakorolsz az oktatóval :)

C, ingyen gyakorolsz valakivel, ha van ilyen mákod


sajnos az a verzió, h majd szűz fiúcskát nem röhögi pofán egy csaj, mikor nem találja meg a punciját az sztem ritka sajnos. nem a türelemről híres az ország, munka terén nem vettétek észre, h kikerül az egyetemről vki, és már 2-3 éves gyakorlatot várnak el mindenhol azon a téren? :D röhejes, de ez van, ritka ott is, mikor kezdőket akarnak felvenni, és majd szépen betanítgatják, persze nem lehetetlen, ez a megnyugtató része, aki türelmes. :)

2016. jún. 23. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 Gábor19... ***** válasza:

Nem gáz ha elmész prostizni. Lehet hogy páran annak tartják, de ez elenyésző kissebség:D Ha bele gondolsz, a szüzességeden kívül más veszteni valósd nincs vele. Azt a 10-15 ezret amugy is elherdálja az ember chips, csoki, cigire meg piára; amire jövőre talán már nem is emlékszel. Igy meg legalább egy gyönyörű, modell csajjal lehetsz:)

Jó persze szebb dolog ha vársz az igazira. De mi garantálja hogy hamarosan rátalálsz; főleg ha görcsösen keresed..

A betegségektől meg nem kell tartanod ha lakásos lányhoz mégy.

2016. jún. 30. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:
Elég régi topicnak tünik lehet senki sem olvassa màr viszont a Prosti mellett annyi pozitìv érv szòl hogy példàul én baràtnövel veszìtettem el anno, és elötte jòl leblokkoltam tök égés volt az egész.. Ez örök nyomot hagyott mindkettönkben és utàna még egy jó ideig együtt voltunk...Persze beletanultam gyorsan és visszagondolva értelmetlen volt izgulnom. Ha mind ez egy fizetös lànnyal történik könnyebben elfelejtem az egészet és pl az akkori baràtnömnél màr nem bénàztam volna..De a te döntésed ahogy érzed :) Ha meg màr tàrgytalan akkor ugyis mindegy
2021. máj. 25. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!