Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ti a szüzességgel kapcsolatban...

Ti a szüzességgel kapcsolatban mennyire foglalkoztok a külvilág véleményével?

Figyelt kérdés

Itt arra gondolok hogy mennyire érdekel titeket az hogy x,y személy cikinek tartja a korai elveszítését illetve késői korban való (20-on felüli)meglétét.

Sajnos én az utóbbiak közé tartozok. Ám nem 100%-ban veszem figyelembe a külvilág véleményét. De ha arról van szó nem cikinek tartom hanem kellemetlennek hogy mások 13,14 évesen már nemi életet élnem én meg 20-on felül szűz vagyok. Ezt mindig ahoz szoktam szoktam hasonlítani hogy pl. egy hajléktalannak is kellemetlen lehet nézni hogy mások feje fölött fedél van.



2014. szept. 26. 21:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én személy szerint eléggé.
2014. szept. 26. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
59%
Engem egyáltalán nem érdekel, hogy a külvilág mit gondol.
2014. szept. 26. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem.

Majd én tudom mikor szeretném elveszteni (és kivel) ez pedig a legkevésbé sem tartozik majd másra.

Nem hiszem, hogy idegenek ismernék az érzéseimet és az igényeimet, igy ez azon kevés témakörök egyike, amiben senki nem adhat sem tanácsot, sem véleményt.

Vagyis véleményt mondhat/irhat, de igazán semmi jelentősége sincs. ^^

2014. szept. 26. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
Engem se nagyon érdekel ki mit gondol,bár hogy 13-14 éves gyerekek nemi életet élnek azt nem nézem jól szemmel mert szerintem a szex a felnőttek dolga. Nekem is úgy alakult,hogy 22 évesen még szűz vagyok,de nem bánom viszont hamarosan ki szeretném próbálni milyen érzés szexelni és nem a külvilág emberei miatt hanem puszta kíváncsiságból IS meg mert szeretnék tapasztalatokat gyűjteni e téren. (mostmár van barátom). Lehet hogyha hamarabb is lett volna kivel és nem tapasztalatlan az illető akkor már 19-20 évesen kipróbáltam volna,de így viszont jó hosszúra elnyúlt a ""gyerekkorom"" amit szintén nem bánok. :)
2014. szept. 26. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem foglalkoztam ilyenekkel. Csak felesleges feszültségszerzés az életedben. pl: csökkenthet az önbizalmad.
2014. szept. 27. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Ahogy a kérdésben is említettem túlságosan én sem, de az hogy 20 vagyok és hogy nincs lehetőségem szexelni elviselhetetlen érzés.
2014. szept. 27. 13:16
 7/12 anonim ***** válasza:

Én idősebb vagyok, mint te, pasi, és egyáltalán nem.

Tehetek én arról, hogy csak 3 igazi, viszonzatlan szerelmem volt idáig? Tehetek arról, hogy:


az első amikor közeledtem hozzá, válasz gyanánt egy üres levelet dobott vissza?

a második egyfolytában arról kérkedett randin, hogy ő egyedül tök jól van, senki nem kell neki?

A harmadik meg "bizonytalan talán" aztán meg másik pasi kellett neki?


Arról persze igen, én tehetek, hogy nem érdekelnek az egy éjszakás dolgok...

2014. szept. 29. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
kit érdekel? Mindenki saját szüzessége csak rá tartozik. Ez ne legyen már legalább közszemle, ha már minden az! Majd eljön az ideje, ha jönnie kell,..
2014. szept. 30. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
89%
Fiú vagy lány vagy?
2014. szept. 30. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
24F vagyok és mindenkinek azt mondam, hogy voltam már nővel csak régen és mostanába nem megy a csajozás. Téma lezárva az önbizalomhiány továbbra is fenn áll de legalább a külvilágot nem érdekli, hogy az vagyok mert nem tudja. 99%, hogy az maradok életem végéig, 24év alatt még nem volt pozitív visszajelzés a külsőmre vagy egy kacér mosoly vagy bármi...
2014. szept. 30. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!