Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek ez normális egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez normális egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Több, mint 4 éve van barátnőm. Minden jó vele, csak még elég gyerekes sokszor. Együtt tervezzük a jövőnket.


Van egy lánybarátom. Egy időszakban nagyon közel kerültünk egymáshoz. Mármint semmi 'tettlegesség' nem történt, csak bizalmi kapcsolatba kerültünk. Intim beszélgetéseink voltak. Be is vallottam neki, hogyha nem lenne barátnőm, nagyon szívesen lennék vele. Tehát kívánom, elképzeltem vele, nagyon vonzó, komoly, értelmes lány.


Mostanában nem igazán talákoztunk, ha mégis, mindig volt valami a levegőben. Talán, mert tudjuk egymásról, hogy megvan a kémia, vágy, vonzalom. Néha kicsit rossz, ha pasikról kérdezem. Szerinte furcsa is, hogy szinte csak az érdekel vele kapcsolatban, hogy van e valakije vagy sincs. Nem tudom, igazából csak érdekel a helyzet, még ha utána kicsit felhúz is, ha van pasi a láthatáron.


A kérdésem: Ez normális?


Havarokkal annyira nem akarok erről beszélni, ahogy senki mással. Szerintem minden férfi megnézz megkíván más nőt/nőket a párján kívül.


Mi köztünk sem történt semmi, csak akartam. De tudom, hogy nem szabad!


Én 22f, a barátnőm 18, a másik lány 22.


2016. jún. 8. 17:54
 1/6 anonim ***** válasza:

Miért tervezel olyannal jövőt, akit gyerekesnek tartasz?


Ha nem szereted a barátnődet, (már pedig ha azzal a másik csajjal akarsz lenni, akkor nem szereted) akkor szakíts vele és próbálkozz a csajnál!

2016. jún. 8. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem normális, az oké, hogy megnézel valakit és kész, de normális esetben nem lesz az ember féltékeny miatta...
2016. jún. 8. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Persze hogy megkívántad,de utána majd bűntudatod lesz,és elveszíted a barátnőd bizalmát ...és ennyi volt a kapcsolatnak csak mert te egy röpke pillanatra megkívánsz mást
2016. jún. 8. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
#1 mert még gyerekes. mert még alakul. 18 éves... nagyon sokat fog még változni. én őt akarom, csak van ez a "dolog"...
2016. jún. 8. 18:02
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem normalis. Szerintem ez amit csinalsz egyik lannyal szemben sem korrekt.
2016. jún. 8. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az, hogy egy pillanatra érdekelni kezd más, az normális. De te ott rontottad el, hogy ezt elmondtad neki. Tudod, ha ez ember kapcsolatban van, és felüti a fejét a kisördög, akkor úgy lehet legyőzni, hogy magadban tartod. Nem mondod, nem mutatod ki - az egész csak a te fejedben létezik. Aztán elmúlik a rossz időszak a kapcsolatodban, és elmúlik az érdeklődés is, mintha ott se lett volna. Csakhogy te már kimondtad, most már "valóságos", így nem is fog elmúlni.
2016. jún. 8. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!