Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy lesz így normális párkapc...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lesz így normális párkapcsolatom? Még csókolózni sem szeretnék friss kapcsolatban.

Figyelt kérdés
Szeretnék egy partnert, magányosnak érzem magam, de a szerelem és a testiség is csak nagyon nehezen megy nekem. Tényleg nagyon nehezen. Nem tudok csak úgy pár randi alatt beleszeretni valakibe, mint a normális emberek. Nekem hónapok, évek kellenének hozzá, egy csomó közös élmény, közös témák, meg minden. Igazából még sosem voltam úgy szerelmes, hogy csak azt az egyetlen embert tudtam volna magam mellett elképzelni, még a szakítás se viselt meg soha. A testiség ugyanez, nekem rengeteg idő kell hozzá, hogy valakit bármilyen értelemben közel engedjek magamhoz. És azt vettem észre, hogy a férfiak nem tudják kivárni ezt az időt, mert abnormálisan sok nekik. A leghosszabb párkapcsolatomban kb. fél éve voltunk együtt, mikor először hagytam magam megcsókolni. Szex nem volt, mert 2 év után megunta, hogy nem tud velem úgymond semmit kezdeni, és elhagyott. Pedig akkor még csak 17 voltam, és kamaszoknál elvileg normális, ha csak pár év után szexelnek először. Nem tehetek róla, hogy nem szeretem a testiséget. Úgy meg nem fogom csinálni, hogy elszínészkedem az egészet, mert magamat és a másik embert is átverném vele, és közben jól se érezném magam. Próbáltam erőltetni is, hogy úgy csináltam, ahogy a normális emberek, pár randi után csók, kézen fogva sétálás stb. de akkor meg taszítani kezdett az egész párkapcsolat téma, nem akartam találkozni a fiúval, és én szakítottam pár hónap után. Nem tudom, mihez kezdjek magammal, közeledek a 30 felé, és még nem találtam meg azt az embert, akivel le tudnám és le szeretném élni az életemet. Pedig nincsenek nagy igényeim, csak annyira, mint egy átlagos nőnek. Mégse működik nálam soha a kémia. Mindenki más olyan könnyen szerelmes tud lenni, én meg mint egy lassított felvétel. Pedig érzem, hogy szükségem lenne egy lelki társra, nagyon rossz egyedül.
2016. máj. 28. 14:41
 1/8 anonim ***** válasza:

2 lehetőséged van:

Kifejezetten aszexuális társat keresel (mert amit leírtál, az az)

Felkeresel egy pszichológust és feldolgozod magadban a testiséghez való viszonyod, utána keresel társat

2016. máj. 28. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy olyat kéne csinálnod vagy erőltetned, ami neked nem jó. Főleg úgy, hogy érzed is, hogy nem helyes.


Én voltam így a volt barátnőmmel. Nagyon lassan alakult ki köztünk és tetszett is ez a dolog nekem. Lassan engedett közel magához, de nem is akartam sietni. Nagyon türelmes voltam. Aztán persze máshogy alakultak a dolgok és vége lett.


Nem hinném, hogy baj lenne veled. A legtöbb férfi azonban szereti a testiséget. De lehet egy türelmesebb illetőre van szükséged. Aki azt mondja, hogy megéri várnia.


Amúgy te a testiséget nem szereted, vagy csak bizalmatlan vagy és félsz, hogy összebonyolódsz valakivel, akivel aztán szétmész? Ha egy megbízható, boldog kapcsolatod lenne, akkor sem tudnád élvezni?


Van az a frigidség, amit szoktak emlegetni meg az aszexualitás. Nem hinném, hogy nálad ez állna fent. Ha esetleg mégis, lehetett itt gyakorin is olvasni több kérdést ilyen témában, talán pont férfi feltevő is volt, aki nem akarta a szexualitást, de akart párkapcsolatot.

Ha jól értelek, nálad a szerelem indul be lassan és az vonná maga után a kémiát. Ezzel így nincs is semmi baj.


Nézd, én is közeledek a 30 felé szingli vagyok. És még keresem az igazit és most kezdenék úgy jobban ismerkedni.


A többi ember szerintem "felelőtlenebb" nálad. Összejönnek valakivel, beleképzelnek tulajdonságokat, szerelmesek lesznek egy fantáziaképbe és elkezdenek szexuális dolgokba bonyolódni, majd otthagyják egymást, azzal a címmel, hogy nem illenek össze. Attól, hogy szinte mindenki ezt csinálja, még nem ez a helyes :)

2016. máj. 28. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Aszexuális társat keress, aki nem vágyik a szexre. Nekem már az első találkozásnál bugyiban matatás volt és csók, mert vonzódtunk egymáshoz. Lehet, hogy nem vagy totál érzéketlen, akkor viszont full töketlen férfiakat fogtál ki, akik még benedvesíteni sem tudtak...
2016. máj. 28. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Utánanéztem ennek az aszexualitásnak, és nem tudom, hogy én ilyen vagyok-e, mert pár dolog illik rám, például nem igazán vonz a meztelen test meg a nemi szerv látványa, de önkielégíteni szoktam, meg akivel nagyon közel állunk egymáshoz, ahhoz szeretek hozzábújni és ölelkezni. A nyelves csókot konkrétan nem szeretem, szerintem gusztustalan, kellemetlen érzés. A szájrapuszit szeretem, de azt is csak azzal, akivel már kialakult köztünk egy mély kapcsolat.
2016. máj. 28. 16:06
 5/8 A kérdező kommentje:
De amúgy szerintem akivel eljutna egy olyan szintre a kapcsolat, azzal lefeküdnék. Akkor nem lehetek aszexuális, nem?
2016. máj. 28. 16:07
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem inkabb amolyan testiseg fobianak tunik a dolog, nem tudsz mit kezdeni a kozelseggel, az erintesekkel, frusztral es menekulsz a dolog elol, masreszt pedig vagysz ra. Kerdes h azert vagysz ra mert a tarsadalom ezt elvarja es mar "abban a korban vagy", vagy pedig azert mert oszton. Ha az elobbi akkor aszexualis, ha utobbi akkor kezeletetni kell a dolgot pszichologussal:-))


Csokolozni en is utalom, en elobb fekszem le valakivel mintsem csokolozom, mert irtozom a nyaltol, a baciktol es a szajszagtol. Tok mindegy h nem lehet erezni, mindenkinek van egy ize, es ettol engem a hideg raz barmennyire is szeretem az illetot:-)))

2016. máj. 28. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
És amikor magadat izgatod, olyankor mik szoktak a fejedben járni? Azért az nagyban befolyásolja a "kilátásaid". Nem mindegy, hogy csak piszkálod a csiklódat aztán csak lesz valami, vagy arról fantáziálsz, ahogy álmaid férfiének dagadó hímvesszője épp beléd hatol, vagy mondjuk a legjobb barátnőd elégít ki éppen. Ha inkább az előbbi, mint utóbbiak akkor még lehetsz aszexuális
2016. máj. 30. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Önkielégíteni is nagyon ritkán szoktam, illetve változó rendszerességgel. Van, hogy hónapokig nem, máskor meg kb. 1 hétig mindennap. Igazából tök olyan dolgok járnak közben a fejemben, amik alapból is. Hogy pl. mit főzzek vacsorára, mi lesz vajon a sorozatom következő részében, vagy mikor jön már fel skype-ra anyukám beszélgetni. Semmi szexuális. Meg amúgy azt is észrevettem, hogy más lányok ha meglátna egy "jó pasit", elkezdenek fantáziálni, hogy milyen lehet az ágyban, meg mekkora neki, meg mit tudom én, engem meg ezek hidegen hagynak, engem inkább az érdekel, hogy szereti-e ugyanazokat a könyveket, mint én, és lenne-e miről beszélgetnünk.
2016. aug. 22. 17:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!