Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek normális az,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális az, hogyha pár hetes kapcsolatban az egyik fél többet érez?

Figyelt kérdés
Lassan megfelelési kényszerem lesz, mert úgy érzem én is "szerelmesebb kellene legyek" Beszéltünk róla, a helyzetet elfogadja, és nem vár el semmit tőlem, csak én kattogok ezen. Nagyon sok csalódáson mentem át, bár nagyon jó vele, semmi rózsaszínű felhős dolgot nem érzek, nem tudom annyira elengedni magam, mint ő. Sőt, nagyon furcsa hallani, hogy ilyen rövid idő alatt ennyire megszeretett. 24L (ő 23F)
2016. ápr. 21. 20:08
 1/10 anonim ***** válasza:

Gondolod pontosan ugyan olyan idopontokban ugyan ugy kellene ereznetek egymas irant?

Eleg valoszinu hogy az egyik elobb erez tobbet mint a masik.

2016. ápr. 21. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Az elején szerintem is. De lassan 1 hónapja vagyunk együtt, és én nem érzem a szerelmet. Mi van, ha nem is alakul ki? Nem akarom hülyíteni semmiképp.
2016. ápr. 21. 20:11
 3/10 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem érzel semmit? Érezteti a srác, vagy mondta, hogy szeret?
2016. ápr. 21. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha "olyan sokat csalodtam mar" tipus vagy akkor lehet hogy soha nem is fogod mar olyan szerelmesnek erezni magad.
2016. ápr. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

3. De igen :) A kémia nagyon működik, és elolvadok tőle, annyira aranyos. Igen, mondta, hogy szeret, sokat dicsér, nagyon bújós, nagyon érezteti velem. Amit a leghatározottabban érzek az, hogy ha vele vagyok, mintha tér és idő nem is létezne (ezt nem nagyon éreztem mással eddig).

4. Igen, ez a típus vagyok. Traumák, családi, baráti, szerelmi csalódások, efféle dolgok, amik miatt mintha érzelmileg rideg lennék. Tulajdonképpen az zavar, hogy folyamatosan kimutatja irántam amit érez (néha túl sok is), és én cserébe nem nagyon van mit adjak :(

2016. ápr. 21. 21:00
 6/10 anonim ***** válasza:
Akkor ne aggódj, mert az egy hónap, az semmi. Tök normális, hogy még nem alakultak ki mély érzelmek. Ahhoz idő kell. Azért kérdeztem, hogy a srác mennyire érezteti, hogy szeret-e, mert azt gondoltam, ez lehet a probléma, hogy "megfojt" az érzelmeivel. De a válaszodból ítélve, nem erről van szó. Szerintem, ne agyalj ezen. Túl gondolod a dolgot, egyszerűen csak hagyni kell, hogy kibontakozzon a dolog, és az idővel meg is történik, de csak akkor, ha nem ezen rágod magad folyton, mert azzal csak gátakat építesz ki saját magadban, és észre sem veszed, hogy valójában magadat szívatod. Ússz az árral, érezzétek jól egymást, és ennyi. ;)
2016. ápr. 21. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
3-as voltam..
2016. ápr. 21. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm, nagyon kedves vagy :)
2016. ápr. 21. 21:15
 9/10 anonim ***** válasza:
Szívesen. Hajrá! ;)
2016. ápr. 21. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az erzelmi ridegseget meg lehet valtoztatni, mukodo kapcsolatot viszont igy nem lehet kialakitani.
2016. ápr. 21. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!