Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Pasik/Csajok! Mi az a szint,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik/Csajok! Mi az a szint, ami fölött már nem a férfinak kell küzdenie egy lányért, hanem a csaj epekedik a pasiért?

Figyelt kérdés

Erről a cikkről jutott eszembe: [link]

Mondjuk férfiként megmondom őszintén szerintem nem nagy eresztés a csávó. Elég "tapló/bö



2016. jún. 3. 17:06
 1/10 A kérdező kommentje:

Haldoklik a netem. :D

Szóval:

Erről a cikkről jutott eszembe: [link]

Mondjuk férfiként megmondom őszintén szerintem nem nagy eresztés a csávó. Elég "tapló/börtöntöltelék" feje van (elnézést akit megsértek ezzel, de a véleménynyilvánításhoz jogom van), ráadásul azt sem gondolom, hogy amikor fiatalként csajozott, már akkor annyira gazdag lett volna (a kenuzás amúgy sem annyira "csajozós" sport, mint a foci). Egyetlen előnye van, hogy olyan magas, mint egy villanyoszlop (persze a magasság csak egy tulajdonság, mint itt oly sokszor olvashattuk és az összkép a lényeg...khm..khm). Én mondjuk egy jóval átlag alatti, de tanult/intelligens pasi vagyok (kitalálhatjátok a paramétereimet, kíváncsi vagyok ki fog ráhibázni :D), ennek ellenére bármennyire is furcsán hangzik, nem vagyok irigy erre a Kucserára (miért is lennék feleslegesen irigy, ha úgysem tudok változtatni a genetikámon). Inkább egyfajta furcsa érzés tölt el, ugyanis szűz férfiként el sem tudom képzelni, hogy olyan jól nézzek ki, hogy a csajozás olyan tevékenységet jelentsen számomra, mint egy nagy bevásárlás. A férfiak mellett a nők/csajok véleményére is kíváncsi vagyok, elsősorban abból a szempontból, hogy ti ilyen szituációban (tehát amikor ti kezdeményeztek) őszintén és komolyan, mit éreztek belül?

2016. jún. 3. 17:23
 2/10 anonim ***** válasza:
47%
Az tény hogy nincs szénné gyúrva,még csak kocka hasa sem,tehát nem a testével hódít..az is tény,hogy nem az a mai "divatos" ecsethajú tömegcikk, tehát nem is a drága,high end márkás ruhák vagy a belőtt haj teszi őt vonzóvá.. az is igaz,hogy sportolóként jól keres,de egy Quatari olajsejket meg sem közelít, tehát nem is pénze miatt oly népszerű a nők körében.. van autója,de az se sem luxus,se nem szuper sport autó,tehát nem autóval csajozik.. hűha,azt hiszem ezzel megdőlni látszik az összes kifogás, amit itt a férfiak gyakorin szoktak felhozni, amikor azt kérdezik miért nem tudnak nőt szerezni.. adonisz felsőtest, drága ruhák,divatos tömeghaj, pénz,autó, egyik sem kell Kucserának, mégsem volt soha gondja az ismerkedéssel.. na vajon miért? :)
2016. jún. 3. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

A lényeg ebben rejlik: "A kisujját sem kellett mozdítania."

És ő maga kimondottan béna volt a csajozásban, a nők viszont csak úgy spontán odamentek hozzá.

2016. jún. 3. 17:29
 4/10 anonim ***** válasza:
Bizonyára a kisugárzása,személyisége miatt..a külsőségek másodlagosak, ha van egy jó,vagy nagyon jó kisugárzásod, megnyerő személyiséged,akkor egyszerűen oda fogod vonzani magadhoz a nőket..
2016. jún. 3. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
72%

hogy mi az a szint?


kb havi 600 ezer nettó

2016. jún. 3. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
51%
Elég 300 nettó is ha van nagy lakásod és jó autód.
2016. jún. 3. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Igazából bármelyik férfi el tudja érni, hogy a csajnak kelljen ő érte epekedni, csak megfelelően kell csinálni, és nem szerelmet vallani, virágot venni, meg kiszolgálni a kiszemelt kegyeit.
2016. jún. 3. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ez a csávó egy viszonyleg sikeres, viszonylag híres sportoló, ami már önmagában elég a "csajozáshoz". Ezek mellett, mint írtad magas; és ahogy az egyik válaszoló írta, lehet, hogy "nincs szénné gyúrva", de elég izmos, sportos. Legalábbis az átlagemberhez képest biztos. Gondolom anyagi gondjai sincsenek, és híres emberként sok híres nôvel találkozik (találkozott).

Nem érdemes magadat sportolókhoz, celebekhez és egyéb médiában szereplô emberekhez hasonlítanod magad, mert a valóság egészen másképp mûködik.

2016. jún. 3. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
74%

Gyerekek, ne már!

Híres

Sportoló

Tetovált

Híre van(pinamágnes, női gondolkodás: akkor nekem is jó)

Magas, barna


Ezek egyenként is olyan hatással vannak a nőkre, hogy belőle sosem lesz "GyK-s lúzer törpe", nemde hölgyeim?

Viszont nála ezek mind együtt vannak meg, hogy a tangabugyi majd belecsavarodik a vágatba...

2016. jún. 3. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Azért ki volt ő pattintva amikor még aktívan edzett, és nem a kokót szippantgatta. Jó képű, magas, borostás, meg is értem, hogy jó női voltak.

Csak azt nem, miért kellett ilyen mélyre süllyednie, h agyszegény műsorokban szerepel, tele van tetoválva, és drogozik.

2016. jún. 3. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!