Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » +20-as szűz pasik! Meg tudnáto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

+20-as szűz pasik! Meg tudnátok nekem indokolni, hogy miért nem sikerült eddig egy lánnyal sem lefeküdnötök?

Figyelt kérdés
Először is arra lennék kíváncsi, hogy mondjuk a 18-30 éves pasik hány százaléka szűz. Aki esetleg nagyjából képben van, az leírhatná, hogy mennyi ez az arány, mert nagyon kíváncsi lennék rá. Másodsorban meg légyszíves írjátok le, hogy milyen magasak vagytok, mekkora a súlyotok, esetleg, hogy mi a végzettségetek és végül pedig írjátok le azt is, hogy eddig miért nem sikerült elvesztenetek a szüzességeteket.

2016. júl. 18. 10:36
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
33%
Mi közöd hozzá?
2016. júl. 18. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 A kérdező kommentje:

#1: Idióta, ha téged nem érdekel a téma, akkor semmi keresnivalód itt. -.-

Ez pedig egy olyan hely, ahol nemcsak, hogy feltehetek ilyen kérdéseket, de sokan készségesen is válaszolnak rá.

2016. júl. 18. 10:44
 3/41 anonim ***** válasza:
18%

Személyi szám és foglenyomat nem kéne?

Szerinted csak az szűz 20 év felett, akinek ez "nem sikerült"? Esetleg nem tartod lehetségesnek, hogy azért nem volt nővel, mert így döntött? Mi a fene van ezzel a korosztállyal? Miért vált alapvető értékké, hogy kinek milyen a szexuális élete? Ez mindenkinek a magánügye. Most meg lassan ott tartunk, hogy aki 16 évesen még szűz, arra úgy néznek, mint egy marslakóra...

Még mielőtt valaki azt hinné, nem tartozom a megszólított kategóriába, csak felbosszantott a kérdés.

2016. júl. 18. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
74%
Tök normálisan kérdezett valamit, ne legyetek már ennyire frusztráltak. 24/f
2016. júl. 18. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
85%

Én 14-21 éves koromig depressziós voltam, nem akartam kapcsolatot...

lehetőségem lett volna szexre és kapcsolatra is, de lelkileg nem úgy álltam...21 évesen veszítettem el kapcsolatban...


23F

2016. júl. 18. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
14%
TE vagy az idióta kérdező.:D
2016. júl. 18. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 A kérdező kommentje:
Úgy látom sokan elég rosszul értelmezték a kérdést. Szimpla közvélemény kutatás a célom. Ha azért vagy szűz, mert "így döntöttél", akkor azt írd le. A magasságra/testsúlyra meg csak azért vagyok kíváncsi, mert ez egy anonim oldal és azért érdekelne, hogy azok, akik nem saját elhatározásból nem veszítették még el a szüzességüket (mint pl. én), azok milyen alkatúak.
2016. júl. 18. 10:55
 8/41 anonim ***** válasza:
25%
Te is jó helyen végzel közvéleménykutatást.:) Itt nem lehet.
2016. júl. 18. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
44%

Hát igen.

A társas szexualitás nélkülözésének vannak ilyen hátulütői, hogy egyesek stresszelnek ezerrel:D

Már ezért megérte kiírni a kérdést, már mentem is lefelé :D

Hogy eldurrant az agyuk:D

2016. júl. 18. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
52%

Amúgy én értem a 3-as felháborodását, ez a "miért nem sikerült" bántó és provokatív, mert eleve abból a hamis előítéletből indul ki, hogy aki 20 évesen még szűz, az csak béna lúzer, és nem pld vannak emberi értékekkel kapcsolatos elvárásai, amikhez ragaszkodik annyira hogy tud várni....


Olyan mint ha a kihallgatás azzal kezdődne, hogy "miért ölte meg XY-t???" - mint ha nem csak az egyik gyanúsított lenne hanem már el is lenne ítélve, mint bizonyított gyilkos. :D


Így aki komoly döntés miatt nem ment bele alkalmi, bizonytalan stb kapcsolatokba, máris (jobbik esetben) nem érzi magát megszólítva, hiszen neki nem arról van szó hogy "nem sikerült", - de ha meg tényleg béna lúzer ahogy a kérdező beállítja, akkor nyilván nem szeret erről beszélni. Maradnak tehát a veszekedő trollok. Ezért, kedves kérdező, akinél kilóg a lóláb hogy előítéletes, az bizony bevonzotta magának, hogy leidiótázzák.

2016. júl. 18. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!