Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak nekem fordul fel a gyomrom a mai ismerkedesi szokasoktol? Miert kell egyszerre tobb vasat a tűzben tartani?

Figyelt kérdés

Nem tudom elfogadni, hogy ma mar igy mukodik a vilag. Nem ismerkedhetsz biztonságban, mert nagy valószínűséggel a masik tobb novel\ferfivel is ismerkedik? Nyugtassatok meg, hogy nem ez az altalanos, mert ez undorító.


25 N



2016. jún. 23. 10:38
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:
Hát, nem ismered a rokonaimat. A nagy lamour után a szeretett férfiak mellett is több nőrokonom házisárkány lett vagy előjött a kezdetben szépített nehéz természete. Nálunk a családban abból van kevesebb, amit te írsz, az én és az unokatestvéreim generációjától kezdődően. A szüleinknél, nagyszüleinknél nagyon másképp volt, pedig egyik sem volt kényszerházasság. :-)
2016. jún. 23. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 anonim ***** válasza:
Én egyébként nőként pont azért ismerkedek úgy, hogy ismerkedési szakaszban, amíg csak beszélgetünk, több is lehet talonban, míg nem döntök valaki mellett, hogy elkerüljem a felmenőim baklövéseit, és a megfelelő társsal valóban szeretetteli kapcsolatunk lehet, de ehhez nem elég 5 perc. A legtöbb emberrel nem illek össze, és más sem, kár ezzel bárkinek áltatnia magát. Aki ebbe a hibába belecsusszan, és nincs piszok nagy mázlija, az könnyen úgy jár, mint a felmenőim, és a gyerekei úgy nőnek fel, ahogy én, és nem fog kötődni a családjához.
2016. jún. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 anonim ***** válasza:
Sajna igazad van. Eléggé elkorcsosult világ lett ez. Én nem rég ismerkedtem egy lánnyal. Nem mondom, hogy adonisz vagyok, de lányok részéről akadt pozitív visszajelzés külsőmre már. Illetve céltudatos vagyok, határozott elképzelésem van a karrieremről. Korombeli lányok nagy százalékánál (én 25 vagyok), ez negatív dolog, hogy viszomt antialkoholista vagyok. 1 évben max 2x iszok, akkor is maximum 1 kis pohárral. A lány lekoptatott, mondván túl jó vagyok neki, de pár nap után már az orrom alá is dörgölte, hogy megy este randira. Ez elég rosszul esett.
2016. jún. 24. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!