Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak nekem fordul fel a gyomrom a mai ismerkedesi szokasoktol? Miert kell egyszerre tobb vasat a tűzben tartani?

Figyelt kérdés

Nem tudom elfogadni, hogy ma mar igy mukodik a vilag. Nem ismerkedhetsz biztonságban, mert nagy valószínűséggel a masik tobb novel\ferfivel is ismerkedik? Nyugtassatok meg, hogy nem ez az altalanos, mert ez undorító.


25 N



2016. jún. 23. 10:38
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincs ezzel gond, ez mindig is így volt, főleg társkereső oldalakon. Ahhoz,hogy az ember megtalálja magának a legmegfelelőbb társat több emberrel kell ismerkednie. A gond ott kezdődik,ha már kezd kialakulni a két ember között egy komolyabb kapcsolat, de az egyik fél még mindig keresgél, ismerkedik másokkal.
2016. jún. 23. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 anonim ***** válasza:

Piszok nagy mázli kell, hogy már elsőre tudd valakiről, hogy na, ő lesz a férjed/feleséged/barátod/barátnőd.

Én egyébként lassabban nyílok meg másoknak, hosszabb idő kell a bizalom kialakulásához valakivel, ahhoz, hogy megismerjem. Van, akinél egyből tudom, hogy ő nem, mert egyből látom azokat a dolgokat, amik nekem egy kapcsolatban problémát okoznának (pl. nekem ilyen a dohányzás). De akinél nincs ilyen, amit elsőre ki tudok szúrni, ott idő kell, és közben persze akadhat más beszélgetőpartnerem is.

Nem, nem érzem magam népszerűnek, akiket körüldongnak, társkeresőn az üzenetek 99,9%-a a rendszer automata üzenete, hogy gyakrabban látogassak fel az oldalra, amiket valójában nem a felhasználók írnak. Nyilván rólam is küldenek ilyen rendszerüzenetet, mert valaki ügyesen félre is értette, és azt hitte, hogy én küldtem, miközben egyébként internetközelben sem voltam aznap egész nap.

2016. jún. 23. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 anonim ***** válasza:

Ha egyszerre szexel több emberrel, és közben hiteget mindenkit, az undorító. De most amíg csak beszélgetünk?

Én is több emberrel beszélgettem, ha az első két randi jól sikerült, akkor ezeket a beszélgetéseket leépítettem. De semmi garancia arra, hogy ha beszélgetek valakivel, be fogunk jönni egymásnak élőben, akarunk mindketten másodikat. Ebben szerintem nincs semmi. Soha nem hitegettem senkit, mindenkivel beszélgettem csak, ha szimpatikusnak találtuk egymást, randiztunk, nem egyik randiról mentem a másikra, senkinek sem mondtam igent meghívásra, amíg egy megbeszéltre el nem mentem és ki nem derült, hogy ebből semmi sem lesz.

2016. jún. 23. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 anonim ***** válasza:

#13


Azért remélem, ha ez az alapfelállás akkor az tisztázva van az elején és nincs potyázás sem "a férfi fizessen, ez a dolga" szellemben.

2016. jún. 23. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 anonim ***** válasza:
76%

Én már alapból a vadidegenekkel való ismerkedést nem értettem soha :D Nem randiznék tök random pasikkal, akikről azt se tudom, kicsodák-micsodák.

22L

2016. jún. 23. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 anonim ***** válasza:

#15


Akkor nagyon szerencsés vagy, van akinek az ismerősi körében egyetlen egy magányos/szingli nincs, akkor mi legyen? "Várjon a sorára?!"

2016. jún. 23. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 anonim ***** válasza:
Nekem nőként evidens, hogy ha valakivel fizetős helyre megyünk találkozni, akkor a saját részemet én fizetem, olyan helyre meg ne menjünk, ami bármelyikünknek is anyagilag megterhelő lenne. Eddig csak akkor nem fizettem, amikor a másik fél ragaszkodott hozzá, hogy ő fizet, de nem szeretek senkinek tartozni, így ilyen randim nem sok volt, az is csak huszonpár éves koromban, amikor még diák voltam, és nem volt rendszeres saját jövedelmem, alapvetően én jobbnak látom a magam részét fizetni. Párkapcsolaton belül pedig úgyis megoszlanak ezek a kiadások, és hol egyikünk, hol másikunk fizet, vagy közösen dobjuk össze.
2016. jún. 23. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 anonim ***** válasza:
# 15 Időpont ma 12:03 - Ha a szüleim is így gondolták volna, én ma nem lennék. :-)
2016. jún. 23. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 anonim ***** válasza:
71%

#16

Hol írtam ilyet? Sok ismerősöm szeret randizni, élvezi az ismerkedést, csinálják :D NEKEM nem menne, én nem szeretem az ismerkedős szakaszt, és én személyszerint nem szeretem az idegen embereket, ennyi.

2016. jún. 23. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk 10-ből 9 lány elutasít egy átlagos férfit, akiknél a férfi kezdeményez.


Na most meg lehet csinálni hogy minden lánnyal ismerkedek 1-1 hetet amíg el nem utasítanak, szigorúan betartva hogy egyszerre csak egy legyen. És akkor 10 hét alatt találok valakit.

Vagy folyamatosan ismerkedek 2-3-4 lánnyal és akkor pedig fele-harmad idő alatt találok lányt magamnak.


Egyszer élünk, nem lehet az időt pazarolni, hogy majd egyszer talán véletlenül összejön valami.

22/F

2016. jún. 23. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!