Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SOS! Utolsó ismerkedési alkalom, mit tegyek?

Figyelt kérdés
A héten van utoljára közös vizsgám egyetemen a legszebb lánnyal, utána jövőre szakosodás és lehet sose látom többet, az utolsó alkalmam lenne elvileg hogy beszéljek vele és összesimerkedjünk, mit lehet ilyen helyzetben tenni, hogy ilyen szűkös idő mellett összebarátkozzunk és ne veszítsem el?
2016. máj. 17. 20:28
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Írj rá, hogy kéne valami jegyzet. Ha rendes, és segít, beszélgess kicsit vele. Ezután már élőben is mehet a köszönés, pici beszélgetés. Utána meg ráírsz, hogy hogy ment. Ennyiből le lehet szűrni, hogy mennyire szeretne veled beszélgetni. Ha nem, akkor ne erőltesd. Ha igen, akkor folytatod. Ennyi. 22/F
2016. máj. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Sajnos nem igazolt vissza. Egyébként mit mondanék, miért pont tőle kell, és nem haverjaimtól vagy más lánytól?
2016. máj. 17. 20:45
 3/20 anonim ***** válasza:
Hát haver ha nem igazolt vissza, és nem is kérdezte meg, hogy honnan ismered, akkor ez sajnos elég reménytelen. Amúgy nem kell kifogást keresni. Ismerőseimnek nincs meg, téged látásból ismerlek, neked meg van? Ennyi.
2016. máj. 17. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Mért nem mész oda és hívod el személyesen?
2016. máj. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

#2

Mert ő szépen ír.

2016. máj. 17. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Hova hívjam el? Amúgy meg nem esélyes hogy pont enki meglenne, meg milyen tárgyból? Nem azonos szakon vagyunk...
2016. máj. 17. 21:32
 7/20 anonim ***** válasza:
Akkor legyél kreatív.
2016. máj. 17. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Kreatív? :( Hogyan. Aműgy nem tudom szépen ír-e, nem láttam még az írását.
2016. máj. 17. 21:59
 9/20 anonim ***** válasza:
De most ne várd, hogy adjuk jó tippet. Írtad a közös vizsgát, erre írtam a jegyzetet. Nem kell gondolkodni, hogy miért ne lenne meg neki, vagy miért pont tőle kérnéd. Írj és kész. Vagy élőben személyesen. De egyetemi tapasztalat alapján kevésbé para, ha előbb facebook pár szó, és utána élőben. :D
2016. máj. 17. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Hát facebook offos, vissza se igazolt.. Ezért se értem miért mosolyog rám többször is élőben.
2016. máj. 17. 22:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!