Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SOS! Utolsó ismerkedési alkalom, mit tegyek?

Figyelt kérdés
A héten van utoljára közös vizsgám egyetemen a legszebb lánnyal, utána jövőre szakosodás és lehet sose látom többet, az utolsó alkalmam lenne elvileg hogy beszéljek vele és összesimerkedjünk, mit lehet ilyen helyzetben tenni, hogy ilyen szűkös idő mellett összebarátkozzunk és ne veszítsem el?
2016. máj. 17. 20:28
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Hanyagolnád a facebookot, meg az online marhaságokat és 1x odamennél életedbe még lenne is esélyed.

Vagy javasolni tudom az ásd el magad feleszerelés mielőbbi beszerzését.

Ha ciki egy szituáció, tedd még cikibbé nevessetek rajta. Ezerszer jobb mintha csak te érzed magad kínosan.

2016. máj. 18. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Mert mi a szörnyület történhet, hogy odamész hozzá, azzal az okkal, ami a valós ok? Vizsga után odamész, és elmondod h te mennyire szívesen meginnál vele valamit, ha nagyon őszinte akarsz lenni, azt is hozzáteheted, hogy még szerencse, hogy az utolsó pillanatban rávetted magad, mert akkor lehet több alkalmad nem lett volna. Vagy akármi...ha zavarban vagy normális, mivel tetszik neked. Kezeld az érzéseid természetesen, mond ami éppen a nyelveden van, aztán legrosszabb esetben is te legalább megtették mindent.

24l

2016. máj. 19. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Ember, ha már rád mosolyog, akkor élőben kommunikálj vele! Menj oda a vizsgakor, de számíts rá, hogy a vizsga miatt nem épp az ismerkedésen fog az esze járni.

Amúgy meg semmit se jelent ha egy nő mosolyog. Ilyen a nők természete.

2016. máj. 19. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Esélytelen hogy csak úgy letámadjam, szerintem ez már úszott..:(
2016. máj. 19. 20:01
 15/20 anonim ***** válasza:
Miért esélytelen? Mert amúgy mit akarsz tőle? Virtuális kapcsolatot? Vagy nem értem. Gondolom a kapcsolatot vele 3D ben képzeled el, akkor egyszer úgy is beszélnél, smárolnál stb. vele élőben. Vagy azt sem mernéd?
2016. máj. 19. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
A kezdet a legnehezebb, erre gondoltam. Mert sose beszéltünk. Ja meg már valószínű nem is fogunk.
2016. máj. 20. 12:18
 17/20 anonim ***** válasza:

Menj oda hozzá, kezdj el beszélgetni vele, aztán ha már dumáltok, egyszerűen mondd meg neki, hogy nagyon tetszik neked. Aztán lesz, ami lesz, max. elhajt, de legalább megpróbáltad.


Életem valszeg legjobb nőjét szalasztottam el egy ugyanilyen utolsó ismerkedési alkalommal a félév utolsó szemináriumán, te ne kövesd el ezt a hibát.

2016. jún. 10. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Èn nőkènt ajánlom kedves kérdező figyelm3be az álláspontom:


Ku@ára nem èrdekelne h megjeloltèl facen...

Ha èlőbe rád mosolygok akkor èlőbe van esèlyed.

Sose èrtettem mièrt nem mernek a fèrfiak odajönni...



A facebook egy dolog. .sőt ha okosabb nem is használja.

2016. jún. 10. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Mi újság?
2016. jún. 10. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

„Hej, Iluskám! hogyne volnék én halovány,

Mikor szép orcádat utószor látom tán...”

„Jancsikám, látásod ugyis megrémített;

Hagyd el az istenért az ilyen beszédet!”

„Utószor látlak én, szivem szép tavasza!

Utószor szólt itten furulyám panasza;

Utószor ölellek, utószor csókollak,

Örökre elmegyek, örökre itt hagylak!”

2016. jún. 10. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!