Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, mit néznétek el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mit néznétek el leginkább egy férfinak, aki megszólít titeket ismerkedési szándékkal?

Figyelt kérdés

Erősen kopaszodik

Veled egymagas

Nem valami jóképű

Csálék a fogai

Nem nagy dumás

Beszédhibás(pösze, selypít, dadog)

Nem tud és nem is akar táncolni



2016. máj. 13. 19:35
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%
Ezek közül nálam egyik sem kizáró ok. Azért beszélgetni lehessen vele. :-)
2016. máj. 13. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:

1-es

Köszönöm! Elsőnek jó ilyet olvasni.

2016. máj. 13. 19:44
 3/30 anonim ***** válasza:
59%

Nekem a csálé fogak és még inkább beszédhiba az, amit nehezebben nézek el, a többi nem lényeges.

Nagyon érzékeny vagyok a hangokra, nekem fontos, hogy csak hallgatni is jó legyen a másikat.

2016. máj. 13. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
100%

"Nem valami jóképű " - Mihez képest? Az én véleményem szerint vagy a címlapok szerint?


Egyébként egy bizonyos mértékig a csálé fogakat el tudom nézni, mert nekem sem kirakati példány a fogsorom, pedig még szabályozták is gyerekkoromban, és idővel újra rendetlen lett.


A beszédhibát addig el tudom nézni, amíg megértem, mit mond, kommunikálnunk kell valahogy.


A nem nagydumás megint csak kérdéses, hogy mennyire, mert ha az én szintemen van ezen a téren, az nem gond, de ha kuka, és nem lehet vele beszélgetni, illetve harapófogóval kell belőle kihúzni egy beszélgetést, akkor probléma.


A kopaszodás zavar, az én családomban nem jellemző, talán ezért, illetve ha valaki nem foglalkozik vele, akkor nagyon öregíti. A velem egymagas azért zavar, mert én 150-152cm körül megrekedtem, legalább apám magasságú szeretném, hogy legyen a párom (apám is "csak" átlag magas, de nagyon zavarna, ha nála alacsonyabb párom lenne). Ha valaki nem tud táncolni, az még nem gond, mert meg lehet tanulni, de ha nem is akar, az azért bosszantana, és ha olyan helyen vagyunk, biztos, hogy mindig megpróbálnám rávenni, mert az én életemnek már kicsi korom óta része a zene, a tánc, nekem ritmusra akaratlanul is megmozdul a lábam.

2016. máj. 13. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:

4-es

Mit értesz az alatt, hogy tegyen a kopaszodás ellen?

2016. máj. 13. 19:58
 6/30 anonim ***** válasza:
37%

Velem egymagas és nem tud táncolni - semmi gond. AMúgy én sem szeretek táncolni.


Erősen kopaszodik - ha pl. kopaszra nyírja, és jól áll neki oké :) De ilyen kósza 3-4 hajszálas erősen kopasz frizutól pl. kifutok a világból.


Nem valami jóképű - nekem mindegy ki milyennek gondolja, számomra legyen jóképű, de ez egyéni ízlés kérdése.Ha nekem tetszik ok, ha nem nem.


A többi elég zavaró lenne, csálé fogak (javíthatott volna rajta fogszabályzóval, nekem is volt...), beszédhiba (ha igényes lenne, kezeltetné...), nem nagy dumás (nincs önbizalma?).

2016. máj. 13. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:

Azt értem, hogy ha már megállítani nem tudja a folyamatot, legalább igazíttassa után, legyen ápolt, ne legyen kezeletlen, mint egy madárijesztő. Ettől függetlenül nekem nem vonzó a kopaszság, de sokkal jobb, egy ápolt kopaszodás, mint aki nem is foglalkozik vele, csak úgy hagyja, ahogy éppen van.


Pl. Vilmos herceget öregíti, pedig csak 34 éves lesz, de némely fotóján már 40-esnek néz ki. De ott van pl. Bruce Willis, aki már 61 éves, de a kopaszsága illetve korábbi kopaszodása ellenére is éveket tagadhatna le.

2016. máj. 13. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
53%
"csálé fogak (javíthatott volna rajta fogszabályzóval, nekem is volt...)" - Ha ez csak ennyin múlna, nekem sem lennének csálék a fogaim, mert nekem is volt fogszabályzóm, és pl. az alsó fogsorom visszaállt rendezetlen állapotába. Menjek reklamálni a fogászatra több, mint 15 év után?... Sajnos garanciát nem vállaltak, mint a műszaki berendezésekre szokás... Amúgy szívesen reklamálnék, mert a fogzománcomat is tönkretették a kezeléssorozat során...
2016. máj. 13. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:

Oké, köszi szépen.


Az elmondottak alapján ti, lányok, nagyon is elnézőek vagytok velünk. Ez némileg ellentmond a tapasztalatoknak.

Amúgy nem sajátom egyik fenti rossz tulajdonság sem, kivéve a táncot, mert azt szívből gyűlölöm.

Valószínűleg más volt a probléma velem.

2016. máj. 13. 20:18
 10/30 anonim ***** válasza:
Valószínűleg annyi volt a gond, hogy nem illettél össze a randipartnereddel, de nem értem, milyen alapon tekintitek ezt gondnak, ha egyébként nem vagytok összeférhetetlenek. Ha valakivel nem illesz össze, az nem gond, hanem csak annyi, hogy nem illik össze bárki bárkivel.
2016. máj. 13. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!