Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, mit néznétek el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mit néznétek el leginkább egy férfinak, aki megszólít titeket ismerkedési szándékkal?

Figyelt kérdés

Erősen kopaszodik

Veled egymagas

Nem valami jóképű

Csálék a fogai

Nem nagy dumás

Beszédhibás(pösze, selypít, dadog)

Nem tud és nem is akar táncolni



2016. máj. 13. 19:35
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:

Jogos gondolatok, 10-es.

Fene se tudja. Talán túl sok lánynak nem kellettem eleinte és így elment a kedvem/bátorságom a további kísérletezéstől.

Végül aztán már vártam, hogy ne is sikerüljön...

2016. máj. 13. 21:44
 12/30 anonim ***** válasza:

Engem a kopaszodás és a nemtáncolás egyáltalán nem zavar.

A többit nehéz így látatlanban megmondani, mert azért egy vadidegennel szemben szerintem kritikusabb az ember mint olyasvalakivel akit legalább látásból ismer.

2016. máj. 13. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:

"Az elmondottak alapján ti, lányok, nagyon is elnézőek vagytok velünk. Ez némileg ellentmond a tapasztalatoknak. "


Nem, csak a GYK-ás tapasztalatoknak.

Nekem volt kopasz és seggig érő hajú barátom is. Extra vékony és duci is. A GYK a világ torz leképezése.

2016. máj. 13. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 A kérdező kommentje:

13-as

Még azt is el tudom képzelni, hogy csak egy nagyon válogatott réteget veszek észre a nőkből(mondjuk 25%), akiket kb. mindenki más is és ez determinálja a végeredményt számomra.

Lehet, hogy téged észre se vennélek, pedig talán pont neked jönnék be.

Ezt a scenariót viszont nem biztos, hogy észrevenném magamon, tehát valszeg azt sem, ha kezdeményeznél.

2016. máj. 13. 21:54
 15/30 anonim ***** válasza:

Nem tud és nem is akar táncolni -> Ezt elnézném.

Nem valami jó képű -> Ezt is!Sose jöttek be a címlap pasik.

2016. máj. 13. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:

#14: Ez lehet. De akkor benned is van hiba, ha a válogatás fő kritériuma a megjelenés.


A személyeskedésbe meg inkább ne menjünk bele, nem rendelkezem hátrányos kinézettel, mégis nehéz normális értékrenddel rendelkező férfit találni. A felszínesség van csak mindenhol.

2016. máj. 13. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 A kérdező kommentje:

16-os

Én is erre céloztam, hogy bennem is lehet a hiba.

Viszont én is csak a GyK-s lányok egy visszatérő válaszát tudom mantrázni: Azt várják tőlem, hogy olyannal kezdjek, aki nem vonz szexuálisan?

Ezt a kettőt nehéz közös nevezőre hozni.

2016. máj. 13. 22:12
 18/30 anonim ***** válasza:

"beszédhiba (ha igényes lenne, kezeltetné...)"


Nem biztos, hogy lehet kezelni, illetve nem mindenkinek van rá pénze (felnőttkorban már nem igazán támogatja az ilyesmit a TB, szóval marad a maszek logopédus óránként min. 5000 Ft-ért és még az sem garancia semmire).

2016. máj. 13. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:

#17: "Viszont én is csak a GyK-s lányok egy visszatérő válaszát tudom mantrázni:"


Na itt a hiba. Ez nem reprezentatív. Sok az unatkozó, személyiségzavaros itt.

2016. máj. 13. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:

"Azt várják tőlem, hogy olyannal kezdjek, aki nem vonz szexuálisan? "


Nem várjuk el tőled, ez senkitől nem várható el!:)


De pl. a beszédhiba javítható, illetve a csálé fogak is, és máris jobbak az esélyeid.


A kopaszság szerintem a legtöbb nőnél nem probléma.

2016. máj. 13. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!