Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak nekem fordul fel a gyomrom a mai ismerkedesi szokasoktol? Miert kell egyszerre tobb vasat a tűzben tartani?

Figyelt kérdés

Nem tudom elfogadni, hogy ma mar igy mukodik a vilag. Nem ismerkedhetsz biztonságban, mert nagy valószínűséggel a masik tobb novel\ferfivel is ismerkedik? Nyugtassatok meg, hogy nem ez az altalanos, mert ez undorító.


25 N



2016. jún. 23. 10:38
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
93%
Ez akkor is így volt, amikor én voltam veled egyidős. Én nem ítélem el azokat, akik egyszerre több emberrel is ismerkednek, amíg nem döntöttek valaki mellett, utána már koncentráljanak arra az egyre.
2016. jún. 23. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
23%
Igen, szerintem is így van. Megoszlik így a figyelmük, nem tudnak felépíteni egy normális kapcsolatot sem.
2016. jún. 23. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
88%

Nem szerelemből ismerkednek csak párkeresés miatt, szóval különbség van a kettő között.

Aki szerelmes, csak azt az egy embert akarja, a többi nem érdekli.

Aki meg csak párkapcsolatot keres, az több szálon indítja, hogy valamelyik bejöjjön.

2016. jún. 23. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
100%
Amíg társat keresel, nem vagy szerelmes egyikbe sem, az később jön, de nem tudhatod, hogy ki iránt éled fel az a plusz érzés, amiből kialakulhat szerelem, nem biztos, hogy az első jön be. Ha már megvan valaki iránt ez a plusz, onnantól ne tartson az ember több vasat a tűzben. Nő vagyok, és ezt képes vagyok tudomásul venni.
2016. jún. 23. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
68%

Azért tartunk több vasat a tűzben (legalábbis mi férfiak), mert rengeteg a visszautasítás, vagy amiből nem lesz semmi, így jó ha a sokból egy összejön, de ha csak egy valakire koncentrálnánk, akkor nagyobb eséllyel lenne bukás a vége, és csak vegetálás.

Egy másik érdekes dolog pedig, hogyha egy nő tudja, hogy egy férfinek más nőknél is lenne esélye, (persze nem úgy hogy konkrétan megmondja hogy ezzel és ezzel kavar) akkor nagyobb eséllyel jön be neki, vagy megvan a versenyszellem, hogy küzdjön érte. (Ez most lehet hülyén hangzik, de így van. )

2016. jún. 23. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
54%
Valószínűleg csak Neked,mert irigykedsz hogy valaki több közül is választhat.
2016. jún. 23. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem ezzel mi a gond? Nekem ne mond, hogy egy fényképről vagy egy levélből megtudod azt állapítani, Nah o lesz a következő barátom/barátnőm. Ha a nők akikkel ismerkedek az elso level alapján találkozni akar, nyilván nem ismerkedek mással, de mivel ehhez kell par het mire kialakul egyfajta bizalom, hogy élőben folytatódjon, igy persze, hogy van mellette 3-4 akikkel ugy sem lesz semmi. Mert nem passzolunk össze, mások az értékrendek, de ennek idő kell mire kiderül.

31f

2016. jún. 23. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
100%
Nem is kell elfogadni, csak csináld máshogy, ezzel is példát mutatva.
2016. jún. 23. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
17%

Szokj hozzá, sajnos :(


Ez a 21.század világa. Én is utálom, de ez van. Nem véletlen vagyok egyre inkább kívülálló, mert én ezzel nem tudok azonoslni. És még mi lesz ha a mostani "gyerekek" felnőnek... :S


Üdvözöllek azok közt akiknek még sok problémája lesz a "modern világgal". Úgy fogod érezni nem értenek és te sem érted őket igazán.


24/F

2016. jún. 23. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
94%
Én megértelek, kérdező. Viszont szerintem ez csak akkor undorító, ha az illető egyszerre több emberrel is csókolózgat/szexel... De ha csak beszélgetésről van szó, az még elfogadható. Én is csináltam már ilyet, de csak azért, mert nem tudtam eldönteni, hogy melyikük illene a legjobban hozzám személyiségre (külsőre mind bejött), ezért egy kicsit jobban meg akartam őket ismerni.
2016. jún. 23. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!