Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak nekem fordul fel a gyomrom a mai ismerkedesi szokasoktol? Miert kell egyszerre tobb vasat a tűzben tartani?

Figyelt kérdés

Nem tudom elfogadni, hogy ma mar igy mukodik a vilag. Nem ismerkedhetsz biztonságban, mert nagy valószínűséggel a masik tobb novel\ferfivel is ismerkedik? Nyugtassatok meg, hogy nem ez az altalanos, mert ez undorító.


25 N



2016. jún. 23. 10:38
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
Amíg valakikkel BESZÉLGETEK, akit addig nem ismertem, az nem kötelez semmi továbbira. Nyilván a szándék célzott ismerkedésnél adott, de ki kell derülnie, hogy léphetünk-e következő szintre, vagy inkább hanyagoljuk egymást. Ettől én még pontosan tudom, milyen társat szeretnék magam mellé, de ezt ki kell deríteni, hogy akivel beszélgetek, az megközelíti-e ezt, vagy teljesen más. Ha nem válaszolok nekem írt levélre, akkor azért megy a hiszti, ha válaszolok, akkor meg egyesek már egyből feltételezik, hogy már kapcsolatban is vagyunk (volt már ilyenem, nem értette meg, hogy elutasítottam, így le kellett tiltanom). Nekem az első csókkal kezdődik a kapcsolat, amíg ez nincs, addig mindkét félnek szabad a pálya. A férfiak is egyszerre több nőnél bepróbálkoznak, akkor én nőként miért ne beszélgethetnék egyszerre több férfival, amíg el nem döntöttem, hogy bármelyikükkel akarok-e többet is? Különösen, hogy nem vagyok időmilliomos.
2016. jún. 23. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:

Akik szerint rossz dolog egyszerre több emberrel ismerkedni:


Jó, de akkor legyen 100% hogy nem utasítjátok el a másikat!


Na ez már nem így megy szerintetek sem, igaz? Tudjátok a férfiak kb 5 másodperc után tudják hogy összejönnének-e egy csajjal és ahhoz a csajnak belsőre nagyon rossznak kell lennie hogy ezen a véleményen később változtassanak.

20-ból akikkel ismerkedem talán ha 1-2 ember szokott lenni, akiről időközben megváltozik a véleményem és mégsem akarok tőle semmit miután jobban megismertem. De 20-ból 18-ról elsőre tudom hogy együtt lennék vele. És ők mégis meggondolják magukat. Mert a nők sokkal válogatósabbak

2016. jún. 23. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:

"Nekem ha valaki szimpi,felkelti az érdeklődésem,akkor őt próbálom jobban megismerni"


De addig el kell jutni, hogy valaki felkeltse az érdeklődésem és addig ismerkedem másokkal is.

2016. jún. 23. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:

"a férfiak kb 5 másodperc után tudják hogy összejönnének-e egy csajjal" - Mi alapján?


No, nekem például ehhez egy csinos pofi nem elég. Egy párkapcsolathoz össze kell passzolnia a két félnek, és ez nem megy akárkivel. Na most ha a társkeresőből indulunk ki, a legtöbben ki sem töltik azt a nyomorult adatlapot, nemhogy pár mondatot írjanak magukról a szabad szöveges részben, kitesznek 1-2 semleges fotót (többnyire rossz minőségűt), és azt hiszik, ennyi elég. Aztán mikor beszélgetünk, csak akkor derül ki (ha szerencsém van, villámgyorsan, ha nincs, akkor csak több beszélgetés után), mekkora idióta, vagy mennyire mások vagyunk, és nem működne egy párkapcsolat kettőnk között.

2016. jún. 23. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:

34:

A legtöbb nő az kedves, aranyos, értelmes, normális, törődő, gondoskodó típusú, főleg akkor ha szereti az adott pasit. Lehet hogy nem mindenkivel az, de a férfival akit szeret biztosan az.


Még ha azt is hiszed hogy a legtöbb nő őrült, bolond hárpia, ők sem azok mindenkivel! Azokkal akiket szeretnek pl biztos nem

A férfiakat nem érdekli hogy "mennyire mások vagyunk" és hasonlók. Lehetnek különböző hobbijaink, különböző életfelfogásunk, különböző véleményünk az élet sok területén. Nem érdekel.

Ami érdekel hogy külsőre szép legyen nekem és hogy úgy általában velem legyen kedves-aranyos-törődő-gondoskodó típusú. Ha ez megvan akkor még azt is leszarom ha ő náci én pedig liberális vagyok

2016. jún. 23. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:

Nem általános, nyugi. :) (Magamból kiindulva)

Amúgy én is ezt érzem, undorító. (Y)

2016. jún. 23. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:
"A legtöbb nő az kedves, aranyos, értelmes, normális, törődő, gondoskodó típusú," - szerencsés körökben mozogsz... :-)
2016. jún. 23. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:
94%

Nálam a gyakorlatban a következőképpen működött a dolog:

Társkeresőn ismerkedtem, minden szimpatikus személlyel beszédbe elegyedtem, aki megfelelt az elképzeléseimnek.

A beszélgetés során kiderült, hogy van-e értelme egyáltalán találkoznunk, vagy nincs (ekkor még természetesen párhuzamosan folytak a beszélgetések)

Akikkel láttam értelmét, azokkal megbeszéltünk egy személyes találkozót, ahol érdemi benyomásokat szerezhettünk egymásról (az időbeosztásom miatt előfordult, hogy egy napra két találkozó is jutott).

A személyes találkozó alapján, ha kölcsönösen jó benyomást tettünk egymásra (10-ből 1 esetben), akkor megbeszéltünk újabb találkozót. Ekkor már felfüggesztettem a többi ismerkedést és az adott személy megismerésére koncentráltam leginkább, az újonnan érdeklődőknek pedig jeleztem, hogy valami alakulóban van éppen.

Amikor összejöttem a párommal, akkor azt minden érintettnek jeleztem és töröltem magam a társkeresőről, onnantól más módon sem ismerkedtem másokkal.

2016. jún. 23. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:
90%
A 38-as válasza szerintem teljesen korrekt, hasonlóképpen gondolom én is, mondjuk ha konkrét randi van akkor én már akkor visszavonulót fújtnék a többiekkel. De amúgy nyugi ez nem általános. :) 29/f
2016. jún. 23. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:

37: " "A legtöbb nő az kedves, aranyos, értelmes, normális, törődő, gondoskodó típusú," - szerencsés körökben mozogsz... :-)"


AZZAL AKIT NAGYON SZERET. Mondtam. Lehet egy hárpia, de azzal a férfival akiért odáig van, simán lehet még kedves. Képzeld az emberek nem csak mindenkivel jók vagy mindenkivel rosszak. Hanem úgy állnak adott emberekhez, ahogyan éreznek irántuk. Ez a nőknél többszörösen igaz. Képzeld el hogy van egy nő aki utált, megalázott, kinevetett téged. De ez a nő ugyanezen idő alatt amikor ezt tette veled, odáig volt egy férfiért, akit tisztelettel, szeretettel, odaadással kezelt. Képzeld ilyen is létezik

2016. jún. 23. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!