Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak nekem fordul fel a gyomrom a mai ismerkedesi szokasoktol? Miert kell egyszerre tobb vasat a tűzben tartani?

Figyelt kérdés

Nem tudom elfogadni, hogy ma mar igy mukodik a vilag. Nem ismerkedhetsz biztonságban, mert nagy valószínűséggel a masik tobb novel\ferfivel is ismerkedik? Nyugtassatok meg, hogy nem ez az altalanos, mert ez undorító.


25 N



2016. jún. 23. 10:38
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:

#19


Na igen, de ezzel kéredni...


Van akiknek ez járhatatlan út. Nőként még elmegy, de férfiként csak az ún. "barátzóna" ölelése várhat ilyen szitációban.

2016. jún. 23. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 anonim ***** válasza:
94%

#21

Ki kérkedett? A kérdés egy véleménykérő kérdés, leírtam a saját véleményem. Attól még, hogy sokan lenézik azt, aki nem úgy gondolkozik, mint ők, attól még én nem vagyok ilyen, mindenki a saját életét éli, a saját igényei alapján.

Az, amit írsz, hogy több nőnek sikerül ismerősi körben ismerkednie, nettó marhaság, ha a heteroszexuális párokat nézzük, akkor egyértelmű, hogy pontosan ugyanannyi férfiank sikerül ismerősi körből párt szerezni, mint nőnek, hiszen egy pár egy férfiból és egy nőből áll, 1=1, és mindketten ismerősi körből találtak párt :D Vagy most akkor nekem sikerült pasit szereznem, de a pasim igazából barátzónában van? Vagy ezt hogy értetted? :D

2016. jún. 23. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 anonim ***** válasza:

#22


Úgy, hogy amit mondasz ahhoz brutális mázli kell, ami sokaknak nincs meg. Van 10-20 haverom, ebből 7-8 csaj és mind "foglalt" kettő házas. Ezek után kiesik ez a dolog mindörökké, szóval a szerecse nem kedvezett.

2016. jún. 23. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 anonim ***** válasza:

#23

Én ezt értem, de ezért miért nekem kell beszólni? :D

Amúgy az én fogalmaim szerint nem csak a közeli haverok tartoznak az ismerősi körbe. Volt és jelenlegi iskolatársak, egyetemi szaktársak, munkahelyről valaki, haver haverja, stb stb, nem hinném, hogy nem ismersz szingli lányt. :)

2016. jún. 23. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 anonim ***** válasza:

A nők 80%-át akikkel legalább szexig eljutok, úgy ismerem meg hogy előtte semmilyen formában nem ismertük egymást és én kezdeményezek ismeretlenül náluk. Még csak közös ismerőseink sincsenek facebookon sem


Életem legnagyobb szerelmét, akivel 2,5 évet voltam együtt, szintén úgy ismertem meg hogy leszólítottam, miután láttam hogy bámult és arra gondoltam tetszem neki.

2016. jún. 23. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 anonim ***** válasza:
71%
Nem csak neked, nekem is. Mint egy ki_aszott húspiac.
2016. jún. 23. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 anonim ***** válasza:

Az ismerkedés nem garancia semmire! Az csak egy lehetőség, hogy valakinek megismerjem a tulajdonságait, értékrendjét, figyeljem, hogyan hatunk egymásra. A "való világban" is egyszerre több ember vesz körül, akikkel interakcióba lépek, és fokozatosan alakul ki érdeklődés, szimpátia, vonzalom egymás iránt.

Sokan a netes ismerkedést úgy veszik, hogy ha már kölcsönös az érdeklődés, akkor garantáltnak látják, hogy abból kapcsolat lesz. Én meg ezt tartom furcsának, nem tudok vele azonosulni.

Amikor még neten ismerkedtem, számomra a társkereső is csak egy platform volt a sok közül, ahol új embereket ismerhettem meg (mellette párhuzamosan más módon is ismerkedtem). Azért társkeresőztem, hogy kibővítsem a lehetőségeimet új emberek megismerésére, mintha mondjuk elmennék egy új, számomra korábban ismeretlen társaságba. A társaságban sem úgy ismerkednék, hogy kiválasztok egy embert és onnantól csak rá koncentrálok, hanem igyekeznék minél több emberrel megismerkedni, hogy a számomra legmegfelelőbb személyre tudjak koncentrálni.

Megjegyzem, számomra riasztó volt, ha valaki két mondat után már számonkérte, hogy miért beszélgetek másokkal! Onnantól egészen biztosan nem akartam az illetővel tovább kommunikálni.


Ugyanakkor természetes számomra, hogy ha az ismerkedés eljut egy bizonyos pontra, amikor már kialakul a kölcsönös vonzalom, akkor már arra az egyre koncentrálok. A párommal hosszas (több hónapos) személyes ismerkedés után jutottunk el idáig, addig csak baráti volt a kapcsolat, közben mindketten ismerkedtünk másokkal is. Amikor azonban úgy éreztük, hogy szívesen megpróbálnánk egymással, akkor lezártunk minden más szálat és csak egymásra, a kapcsolatunk alakulására koncentráltunk.

2016. jún. 23. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim ***** válasza:
35%

Azért nem érted, mert ameddig a férfiaknak 100-ból bejön 1, addig nőként akármikor kapsz magadnak pasit.


Számold ki, hogy mennyi ideig tartana ameddig találkoznál azzal az 1-el akivel összetudnál jönni. Csak nőként undorító, mert nem tudtok logikusan gondolkodni...

2016. jún. 23. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 anonim ***** válasza:
91%

47%-os, nem, nem tisztázom, lévén, hogy a neten beszélgetés max. 2-3 napot vesz igénybe, ennyi idő alatt nem jön létre kötődés, épp csak annyit tudok meg, érdemes-e a másikkal élőben találkozni, ha a második napon nem hív el randizni, akkor felvetem én, ha nem akar, akkor lezárom. A legtöbben még aznap elhívtak. Nem hülyítek senkit hetekig, hónapokig, ha mégis úgy alakulna és annyira megfogna neten keresztül, hogy várnék rá, akkor szintén leépíteném az összes beszélgetőpartnert, nem mennék senkivel randizni.

Ha rajtam múlik, hogy nem jön össze a randi, akkor bármennyire erősködik a pasi, nem fogom hagyni fizetni. Más esetben hagyom, hogy meghívjanak, de nem várom el.

2016. jún. 23. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim ***** válasza:
Én se látom értelmét az ilyen ismerkedéseknek.Ha akar valakit,miért nem csak azzal az egy személlyel foglalkozik? Amúgy aki ezt csinálja,ő maga se tudja,hogy milyen társat is akar magának,azért tartanak csak pár hónapig max a "kapcsolatok"! Nekem ha valaki szimpi,felkelti az érdeklődésem,akkor őt próbálom jobban megismerni,nem az szórakozok még másokkal is.
2016. jún. 23. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!