Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire lenne életképes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire lenne életképes szerintetek ez az ismerkedési forma?

Figyelt kérdés

Most nem tippeket várok, csak egy ötletről várok véleményt.


Gondolom mindenki hallott már az új magyar társkereső Show-ról, az "Ádám keresi Évát"-ról. (Ez első évadnak már vége is.)


Tudom, hogy a TV-ben az ilyen dolgok 90-95%-ban megrendezett, megjátszott dolgok.


De! Eszembe jutott egy olyan dolog, hogy manapság vannak ezek a rapid randi meg lakat party-k.

Miért ne lehetne csinálni egy nudista társkereső estet, zárt körű rendezvényt. (A nudista strandon is sokkal közvetlenebbek, barátságosabbak az emberek, pedig az ugye nagyon nem a társkeresésről szól.)


Ott nincsenek külsőségek, kinek milyen rolexe és milyen cipője van. A teljes természetességben lenne mindenki jelen, kendőzetlenül, magát adva kívül-belül. (Ha a gátlásait levetkőzi ennyire az ember, akkor az álarc is lekerül, hisz még nehezebb megjátszani magunkat, a test kimutatja, ha a száj hazudik.)

Persze nem kell a rosszra gondolni egyből, elsődleges szabály lenne pl.: hogy nem lehet kihívóan viselkedni, és nem kerülhet sor semmilyen nemi érintkezésre, a legtöbb egy csók lehet a randi alatt. Meg ittasan, drogozva stb nem lehet részt venni, alap dolgok.

Jah... és a legfontosabb, telefonok, stb. nem lehetne behozni a rendezvényre (képek, visszaélés miatt ugye)


Szerintetek mennyire lenne életképes egy ilyen új ismerkedési forma?

Kortól, nemtől független válaszokat várnék, mert nem csak egyik vagy másik oldal érdekel, és persze nem a szemérmesek véleménye, hanem akinek nincs gondja a meztelenséggel. :)


28/F



2016. jún. 20. 00:08
 1/10 anonim ***** válasza:
91%
ha egy rendes kis kocsma/bár lenne ilyen témával, szerintem működhetne :) biztos vannak olyan emberek, akik bevállalnák, megfelelő szabályozás mellett. szerintem jó ötlet, bár én az istenért se mennék oda :D
2016. jún. 20. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
A magyar emberek ehhez túl prűdek, ezért nem hiszem hogy működne. Amugy az alap ötlet nem rossz. De akinek nem számít a külsőség annak úgyis mindegy, akinek számít meg úgyse menne el.
2016. jún. 20. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
91%
Én inkább egyenruhát biztosítanék vagy valami. Egyszerű fehér póló, meg nadrág. Pamut, vászon vagy valami. Az ötlet jó, de a nudizmus az túl sok egyébként teljesen normális embert is elriasztana, akkor is, ha amúgy érdekelné az, hogy külsőségek nélkül ismerkedjen.
2016. jún. 20. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
93%

Csak nezd meg mennyi ember jar strandra es mennyi nudista strandra.Kb ennyi lenne a sikere.

Nem lehet kihivoan viselkedni?

Epp eleg ha odamegy egy csinos csaj ket hatalmas dekorativ boggyel vagy egy jokepu ficko atlagon feluli szerszammal es mar elonyben van a tobbihez kepest.

Amikor meztelenul allsz le ismerkedni pont azok a dolgok nem fognak meg ami miatt esetleg tartos japcsolat lehetne.Hogy tudnal valakivel belso ertekekrol,oomolyabb dolgokrol dumalni mikozben azt meregeted h fizikailag mennyire tetszik,nem tetszik v belefer kategoria-e.

Tul azon h odamesz,pucer vagy,senki nem jon be vagy senkinek nem jossz be es megis lattak mar x-en meztelenul,ez azert a noket elriasztja szerintem.Kb csak azokat nem,akik swingerclubra is kaphatoak.

2016. jún. 20. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Már létezik ilyen, a tv-ben is adták anno censurázva. Nem emlékszem milyen néven futott, de azt tudom, hogy ott is az ment mint a mostani valóság showokban... Mindenki játszotta az agyát, és csak model alkatúak voltak..
2016. jún. 20. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
20%
Régóta vered már egyedül hogy ilyen beteg gondolataid vannak?
2016. jún. 20. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
32%
Normális lány vagyok, sosem mennék el egy ilyenre. Számomra a meztelenkedés a másik előtt párkapcsolathoz kötött és az ilyen tv-műsorokat nevetségesnek tartom. Ez olyan embereknek való, akik már annyira kiégtek, hogy egy sima randi nem elég számukra.
2016. jún. 20. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy így is minden fórumon sokkal több a társat kereső férfi, mint a nő. Ha ezt nudista környezetben rendeznénk, még rosszabbak lennének az arányok.
2016. jún. 20. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Kqwert Gábor ***** válasza:

Szerintem a magyar emberek sajnos prűdek, másrészt főleg a férfiakat érdekelné. Emiatt csak szűk körű igény lenne rá, így nem lenne nagyon sikeres.

Pedig szerintem az ötlet jónak tűnik!

39/F

2016. jún. 20. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Az ötlet jó, csak ott bukna el, hogy 90%-ban fiúk mennének el. A nők egyedül csak nagyon kevesen merik felvállalni ezt az életformát, maximum ha a párjukkal jobb esetben egyedül a barátnőjükkel vannak, de férfiak társaságában már nem.

Én mondjuk szerencsés vagyok, mert rá tudtam venni a mostani feleségemet a nudizásra, de eredetileg ő sem volt az.

2016. jún. 21. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!