Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Letöröm kicsit az egoját egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Letöröm kicsit az egoját egy ilyen nőnek ha nemírok vissza neki társkeresőn?

Figyelt kérdés
Levelezek egy nővel és azt vettem észre hogy elég nagy az egoja önérzete, ami nekem nagyon nem szimpatikus. Utolsó levele eléggé hosszúra sikeredett de többek között azt taglalta benne hogy ő hogy szeretet válogatni meg ő dönti el kit választ, meg hogy ő mennyi férfit utasított már vissza társkeresőn meg hogy ő csak válogat a sok kérő között. Ha ilyen nőnek nem írok vissza aki viszonylag hosszú levelet irt akkor sérül kicsit azért az egoja?
2016. jún. 16. 07:37
1 2 3 4
 21/31 A kérdező kommentje:

Pont nem fogja erdekelni hogy egy valaki nem valaszol neki mikozben minden nap tobben keresik.


Valszeg szimpatikus lehet neki ha 3 oldalas hosszú levelet írt, ennyi energiát fektetett a dologba

2016. jún. 16. 08:54
 22/31 anonim ***** válasza:
Akkor ne válaszoljál, hát érdekel is minket.
2016. jún. 16. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:

A hosszú levélből ítélve, törődik azzal, hogy mit gondolsz róla és jó színben szeretnél feltűntetni magát.


Mi van, ha ez egy magyarázkodás arra, hogy ő miért szingli és miért használ netes társkeresőt?

Erre még rajtam kívül senki nem gondolt?


N

2016. jún. 16. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
kérdező- a hölgy se semmi, de megállapitom egymásra találtatok, mert Te sem vagy egy egyszerü. Ha megismerkednél vele, találkozzál, ha meg nem akarsz tőle semmit, akkor mit lovagolsz ezen a témán. De ha ennyit variálsz akkor valószinü te fogsz egyedül maradni, nem semmi milyen kekec egy ürge vagy.
2016. jún. 16. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egyszerűen csak tudja, mit/kit keres, és próbál racionálisan viszonyulni a társkereséshez. Neten másképp nem is nagyon lehet.

Hasonló attitűddel rendelkező nőként írom:

-Ha hosszú levelet ír, az azt jelenti, hogy a tapasztalatai alapján te meghallgatod. Semmi köze a vonzalomhoz: jó hallgatóság vagy és ennyi.

-A jelek szerint kifejlesztette már magában a védekezési mechanizmusait, ezért, ha valaki nem úgy reagál rá, ahogy ő szeretné, akkor csak igazolva látja, hogy "ő sem illik hozzám". Tehát ha nem válaszolsz, akkor azzal annyit érsz el, hogy betesz a "nem kell" skatulyába.

-Ha a racionalitás mögé szeretnél látni, az egyedüli megoldás, ha érzelmeket kezdesz el tükrözni: pl. őszintén és alaposan leírod, hogy a levele benne milyen ÉRZÉSEKET váltott ki. Nem őt minősítve, címkézve, hanem csak a SAJÁT érzéseidet kommunikálva. Ha erre nem, vagy sértődötten reagál, akkor valóban az ego szólt belőle, ha azonban nem így van, akkor jó eséllyel lehull a páncél, amit maga köré épített.

2016. jún. 16. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is ez a nő már sok rossz tapasztalattal a háta mögött írja ezeket. Nem gondolnám egoistának azért, mert őszinte.
2016. jún. 16. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a nő teljesen rendben van, de nálad valami nagyon nem stimmel. Ha nem írsz, akkor azért, ha írsz neki, akkor azért fog megszakadni ez a kapcsolat. Mindkettőtök szerencséjére.
2016. jún. 16. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 A kérdező kommentje:
Olyan cukik vagytok, ahogy próbáljátok védeni a női önérzetet :)
2016. jún. 16. 10:34
 29/31 anonim ***** válasza:
100%

szerintem meg tök szimpatikus ez a hozzáállás, legalább őszintén megmondja, főleg, hogy válaszol is a levelekre. ez ma már ritkaságszámba megy, én semmi különleges egoizmust nem látok benne.

meg tegye mindenki a szívére a kezét, de mi, férfiak is ugyanezt csináljuk. inkább ez, mint a jópofin, kedvesen megírt adatlap, ahol leírja, hogy írj nyugodtan, de sz.rik válaszolni típus. miért baj, ha valaki megmondja őszintén?

legtöbbünk sokkal előrébb tartana társkeresésben, ha a nők őszintén megmondanák, hogy nem tetszünk nekik, min változtassunk, legalább lenne esély, motiváció. de amíg ez sincs meg addig csak a sötétben tapogatódzás megy (nekem is)

2016. jún. 16. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
100%

Védeni a női önérzetet? :D Itt nincs mit védeni. Leginkább max rád férne egy kis lelki pátyolgatás, ha azzal vagy el, hogy vajon letöröd-e az egóját egy nőnek, ha nem írsz vissza neki... :D



""Nem hagyni akarom, hogy engem válasszanak, hanem én akarok dönteni.

Mivel jelenleg a 'húspiacon' vagyok, én is túlnyomó részt a külső alapján tudok szűrni, akár szép dolog, akár nem. Valami alapján muszáj szelektálni, nem tudok minekivel foglalkozni. Ez van. Meg is kaptam érte az első tiltásom, pedig nem durván voltam őszinte. Szerintem.

Aztán ezután jön a stílus és az adatlap. Ha semmi extrát nem találok, akkor viszlát."



Ebben semmi nagyképűség nem volt, inkább csak őszinte, nem tünteti fel hamis színben magát (mint az emberek nagy többsége). Ha neked kell a hamis köntös, keress mást, ne azon agyalj, vajon hogyan olvashatnál be neki, csak időpazarlás :D

2016. jún. 16. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!