Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért kell primitívnek lenni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell primitívnek lenni, ha valaki nem ír vissza társkeresőn?

Figyelt kérdés

Azt tapasztaltam, hogy valami ordenáré stílust vett elő egy férfi, akinek nem írtam vissza. Megjegyzek annyit, hogy nem én tehetek arról, hogy nem tud olvasni, amikor kiírtam, hogy 30 év alattiakkal ismerkedem, és akiknek nincs bejelölve ismerkedési célnál a szex.

Ezt ő érdekes módon figyelmen kívül hagyta, szerintem el sem olvasta, és egyből rám szállt sorozatos levelek formájában, és elkezdett szidni, hogy miért nem válaszolok. (Természetesen bőven 30 fölött volt és a szex is be volt jelölve neki.)

Ezek után akkor sem írnék neki, ha ő lenne az utolsó férfi ezen a földön.

Nem bírom megérteni, hogy ilyenkor mit várnak egyesek?

A szitkozódó levelek után majd kellemesen elcsevegek vele?

Miért kell ennyire ellenségesnek, gyűlölködőnek lenni, ha valakivel nem akar az ember ismerkedni?


2016. jún. 9. 13:12
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
42%
Mert nem te vagy az első és nem is az utolsó aki ilyet tett vele és néha kiborul a bili. Most épp te voltál ennek szerencsétlen elszenvedője. Legközelebb/másnál más lesz.
2016. jún. 9. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
41%

Én visszaírok azoknak is, akik nem figyelik az adatlapot, de nekik ezt szoktam válaszolni: "elolvastad az adatlapomat?"

Aztán volt, aki jelezte, hogy igen, és hogy csak beszélgetni akar, úgyhogy vele jól elcsevegtünk. Aki pusztán figyelmetlen volt, az nem írt többet. Néhány ember volt csak, aki nagyon nem értett a szóból, azokat letiltottam.

Ne idegesítsd fel magad rajtuk, nem éri meg. Kezeld így, ahogy én. :-)

2016. jún. 9. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
85%
Bizonyára van tiltás gomb. Ez az egész ügy még annyit sem ér, hogy kérdés legyen belőle GYK-n. Mindennapos dolog, hogy egy buta embertől megpróbáljuk elvárni a minimális intelligenciát.
2016. jún. 9. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
18%
Te vagy a primitív, hogy képtelen vagy válaszolni. Amíg kiírtad ide ezt a kérdést, válaszolhattál volna inkább neki 2-3 sort, hogy bocs nem ismerkedem veled ezért és ezért. De nem, az túl megerőltető lenne. Talán te is hasonlóan reagálnál, ha emberszámba se vennének soha...
2016. jún. 9. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:

4-es, először is álljunk meg ott, hogy voltak kikötéseim az adatlapomon, ahogy írtam is! Ha nem ismerkedek 30 fölöttivel, akkor nem ismerkedek 30 fölöttivel és olyannal se akinek esetleges célja a szex.

Ezen nem besértődni kéne, hanem el kéne fogadni, hogy nem mindenki kapható úgy, mint a csoki a boltban!

Ha neked valaki nem szimpatikus és lehord mindenféle szemétnek, akkor van kedved utána bájcsevegni vele?

Nem kötelességem mindenkinek válaszolni, nem tartozok senkinek sem elszámolni valóval és ha nem gond, akkor ezért még bocsánatot sem kérek!

Az olyan emberek is mint te, akik kötelezően elvárják a választ, tartok most ott, hogy inkább törlöm az adatlapomat a francba...

Nem vagyok senkinek se kutyája, se macskája hogy így beszéljenek velem.

2016. jún. 9. 13:35
 6/28 anonim ***** válasza:
84%
Sajnos vannak olyan fogyatékosok, akik nem tudnak értelmezni egy leírt szöveget, nekik külön egyenként el kell mondani mindent. Pont azért van az adatlap, hogy oda kiírd a preferenciáidat. Ő ezt figyelmen kívül hagyta, mert gyökér, és nekiállt bunkózni, mert gyökér. Mindkét cselekedetének ugyanaz a forrása: szellemileg visszamaradott.
2016. jún. 9. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
16%
Már rögtön az első levélnél anyázással kezdett vagy mi?
2016. jún. 9. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
17%
Azért, mert a férfiak kanosak, puncit akarnak és, ha nem kapják meg, akkor primitívek, agresszívak, idegbetegek lesznek, mint az állat világban a hímek, pl. az oroszlánoknál a hím oroszlánok megölik a másik hím kölykeit, meg egymást is megölik a hímek, hogy utána a nőstényeket megba**hassák, mert, ha a nősténynek vannak kölykei addig nem akar új kölyköket, míg a jelenlegieket fel nem nevelte, ezért a hímek mikor átveszik egy falka vezetését megölik a korábbi falka vezér kölykeit, hogy a nőstények végre bas**anak, mert a hímek csak ba**ni, szaporodni akarnak ösztönösen, ugyan ez figyelhető meg a tigriseknél, farkasoknál, kutyáknál, házi macskáknál is, ahol a hímek szintén agresszívak, mert fűti őket a sok hormon és ba**ni akarnak, na az embereknél a férfiak is ilyenek, bár manapság a modern világban a nők, mint pl. te is kérdező meg vagy lepődve és nem érted miért olyan egyik másik pasi, hát azért olyanok, mert a puncidat akarják tele verni minden áron, ha nem dugsz velük attól idegbajosak lesznek, ez az idegbaj jellemzi a kanokat, pl. engem is jellemez én is sokszor agresszív vagyok, mert ba**nék, de nincs kit, menni akarok majd prostihoz, de a házi állatoknál is a hím kutyákat, macskákat azért szokták herélni, mert meg vannak hibbanva miután ivaréretté válnak és ha nem tudnak ba**ni attól a lakásban tartott kandúrok agresszívak lesznek, össze vissza karmolnak, a kutyák is agresszívabbak lesznek tőle, vagy megszöknek az udvarról ha nincsenek erős láncra kötve, mert ba**ni akarnak, a hímeknek fontosabb hogy legyen egy szűk lyuk a farkuknak, mint a nőstényeknek és a nőknek az emberek világában, mert a nő nem lesz idegbeteg és agresszív ha nincs megba**va, de a férfiak ordibálnak, ütnek, erőszakoskodnak, időnként megerőszakolnak nőket, vagy elmennek prostihoz, mert muszáj baszniuk
2016. jún. 9. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
65%
Azért nem kell írni a nőknek, mert megy a hiszti utána.:D
2016. jún. 9. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
16%
A hím házi macska is pl. össze vissza karmol, meg mindenfele vizel és leszaggatja idegbajában a függönyt az ablakról meg tönkre teszi a bútorokat, ha ivarérett kora után nem herélik ki, ezért kell herélni, hogy normális legyen, mert addig csak menne, hogy ba***on, s, ha nem tud ki menni a házból ahol tartják, nem tud menni ba**ni, attól agresszív lesz, a hím kutyák szintén megkergülnek idősebb korukban ha nincsenek herélve, a férfiak meg szintén nagyon szeretnének ba**ni és ezért lesznek bolondok, ha egy nő nem adja oda a puncit, mert kell az a punci, mint Hitlernek a világ uralom
2016. jún. 9. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!