Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért kell primitívnek lenni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell primitívnek lenni, ha valaki nem ír vissza társkeresőn?

Figyelt kérdés

Azt tapasztaltam, hogy valami ordenáré stílust vett elő egy férfi, akinek nem írtam vissza. Megjegyzek annyit, hogy nem én tehetek arról, hogy nem tud olvasni, amikor kiírtam, hogy 30 év alattiakkal ismerkedem, és akiknek nincs bejelölve ismerkedési célnál a szex.

Ezt ő érdekes módon figyelmen kívül hagyta, szerintem el sem olvasta, és egyből rám szállt sorozatos levelek formájában, és elkezdett szidni, hogy miért nem válaszolok. (Természetesen bőven 30 fölött volt és a szex is be volt jelölve neki.)

Ezek után akkor sem írnék neki, ha ő lenne az utolsó férfi ezen a földön.

Nem bírom megérteni, hogy ilyenkor mit várnak egyesek?

A szitkozódó levelek után majd kellemesen elcsevegek vele?

Miért kell ennyire ellenségesnek, gyűlölködőnek lenni, ha valakivel nem akar az ember ismerkedni?


2016. jún. 9. 13:12
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
85%
Ne aggódj Kérdező. :) Nekem múltkor azt írta egy "nagyon intelligens, kedves úriember", hogy szívesen belemártaná a finom puncimba a farkát. :D Nos se köszönés, se semmi más nem előzte meg az üzenetet.Nem válaszoltam erre elhordott Mindennek. :D Tiltsd le a francba az ilyet, én is azt tettem.
2016. jún. 9. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
19%
Amúgy minden férfi csak a puncit akarja, csak valaki ezt fel meri a nők előtt vállalni, más pasik meg szépen udvarolnak, meg nyaliznak, meg drága dolgokat vesznek a nőknek, de, ha a nőknek nem lenne pina a lábuk között, akkor egy férfi se foglalkozna velük. Az alfa hímek és a papucs férfiak is és minden férfi a pinát akarja, valakinek sok jut az életben, másoknak egy sem, de minden férfi a puncija miatt vonzódik a nőkhöz. Max lesz olyan álszent pasi aki azt mondja, hogy ez nem igaz, de a nők is tudatában vannak szerintem annak, hogy a férfiak le se fosnák a női nemet, ha a nőkön nem lenne lyuk.
2016. jún. 9. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
5%

I'm BATMAN te azt gondolod, hogy nagyon okos vagy és most

újdonságot mondtál?

2016. jún. 9. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
2%
újdonságot mondtam, mert a kérdező nem tudta miért agresszívak és primitívek a pasik, hát a pina hiány miatt, ha a kérdező azt mondta volna a 30-nál idősebb pasinak skype-on és erotikus hangon, hogy gyere és basszál meg misszionáriusban, olyan erősen, hogy sírjak, akkor ettől a pasi biztosan intelligens és rendes lett volna vele, szóval a kérdező számára mondtam újat, amúgy tényleg okos vagyok szerintem is ez a stájsz
2016. jún. 9. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
16%
Szerintem krvára elege van mindenkinek abbóp, hogy kiküldenek 50 levelet fűnek-fának, és egyikre sem jön válasz. Mondjuk nekem már 5 levél válaszolatlanul maradása is felidegesített, mert azt az 5 lányt napokig tartott megtalálni.
2016. jún. 9. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
60%
Neki ennyi IQ adatott meg. Őszintén sajnálom az ilyen embereket
2016. jún. 9. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
20%
Mert nem kib_szott társkeresőkön kellene ismerkedni, ahol a nők több, mint a fele kamu és valójában férfiaknak irkáltok! Aztán, ha nem jön válasz vagy parasztság, akkor meg megy a hiszti, hogy milyenek a nők.
2016. jún. 9. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
0%

Elárulok egy titkot a nőknek: A férfiak a társkeresőn és a disco-ban meg a rock koncerten is csak ennyit szeretnének hallani: Ó gyere édes és élvezz belém. Csak a te nagy farkadra vágyom és arra, hogy ba***ál meg vele olyan erősen, hogy a méhemet a számban érezzem. Kúrd szét a puncim, dugd belé a farkad és dugd ki a számon a farkad végét, kúrd szét még a méhemet is. Gyere és nyomjad tövig a 25 cm-es brokidat misszionáriusban, mert csak erre vágyom, s, hogy utána mosolyogva leszophassalak és nyelhessem a spermádat.


Hát durván ezt akarjuk hallani mi férfiak a nőktől. És a mellébeszélés, hogy bocs, de van barátom, bocs nem vagy az esetem, bocs így meg úgy szövegeket mi férfiak leszarjuk, mint SS tisztek a zsidó és cigány gyerekek lelki világát. :D

2016. jún. 9. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
25%
Persze lehet szűrni, meg lehet nem bejelölni a szexet mint lehetőséget, de az hazugság lenne.
2016. jún. 9. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
45%
Primitív dolog nem visszaírni, nem tisztelni a másikat! Másrészről egy ilyen nőn besértődni és sértegetni is primitívség, jól rátaláltatok egymásra, az állás 1-1 :)
2016. jún. 9. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!