Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Srácok\Férfiak, Ti meddig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok\Férfiak, Ti meddig mentetek Társkeresőn?

Figyelt kérdés

Az érdekel meddig mentetek,mentek el, mennyit tesztek meg azért, hogy összehozzatok randit Lánnyal\Lányokkal ?

Mennyi az a maximális oldal amin rajta vagytok egyszerre ? Van hogy egyszerre több lánnyal ismerkedtek párhuzamosan, esetleg találkoztok , ha igen Hány lánnyal jön össze a dolog ?

Illetve Kellett e sok mindent változtatnotok magatokon/profilon hogy sikeresebb legyen ?

Jöhetnek a tapasztalatok válaszok :)

F


2016. jún. 4. 16:39
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem sokat voltam fent, körülnéztem néhányon, egyen láttam egy kifejezetten szimpatikus lányt, neki írtam, válasz nem jött. Ezután körülnéztem még jobban, megint megláttam egy szimpatikus lányt, neki írtam, lett is belőle 1,5 év kapcsolat. Mostanában újabban egyedül, és megint gondolkodom rajta, hogy írok egy lánynak.


Szóval én az 'egyszerre csak egy' filozófiáját követem.


24

2016. jún. 4. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mondjuk állítólag több pecabotot tartva a vízben több kapás lesz :D
2016. jún. 4. 16:56
 3/4 anonim ***** válasza:
Engem nem a kapás mennyisége érdekel, hanem a minősége. Persze egy adatlapból nyilván nem látszik az emberi minőség, de azt hiszem, már azzal teszek egy gesztust, hogy csak egynek írok. Lassabb és rizikósabb, tény. De vállalom.
2016. jún. 4. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
hát nem nehéz a minőségre menni, mert mindig amikor felnézek, akkor örülök, ha van egy normális, aki nem magamutogatós képet rak ki, és esetleg ír vmit az adatlapjára, amitől én egyenesen a gatyámba élvezek, olyan ritka. Ha pedig még értelmesen lehet is vele beszélgetni, meg szórakozni, akkor bele is szeretek.
2016. jún. 5. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!