Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért kell primitívnek lenni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell primitívnek lenni, ha valaki nem ír vissza társkeresőn?

Figyelt kérdés

Azt tapasztaltam, hogy valami ordenáré stílust vett elő egy férfi, akinek nem írtam vissza. Megjegyzek annyit, hogy nem én tehetek arról, hogy nem tud olvasni, amikor kiírtam, hogy 30 év alattiakkal ismerkedem, és akiknek nincs bejelölve ismerkedési célnál a szex.

Ezt ő érdekes módon figyelmen kívül hagyta, szerintem el sem olvasta, és egyből rám szállt sorozatos levelek formájában, és elkezdett szidni, hogy miért nem válaszolok. (Természetesen bőven 30 fölött volt és a szex is be volt jelölve neki.)

Ezek után akkor sem írnék neki, ha ő lenne az utolsó férfi ezen a földön.

Nem bírom megérteni, hogy ilyenkor mit várnak egyesek?

A szitkozódó levelek után majd kellemesen elcsevegek vele?

Miért kell ennyire ellenségesnek, gyűlölködőnek lenni, ha valakivel nem akar az ember ismerkedni?


2016. jún. 9. 13:12
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
39%

MINDENKINEK rosszul esik, ha nem válaszolnak neki. Vagyis nőnek és férfinak egyaránt. Való életben és társkeresőn ugyanúgy. Szerintem alapvető emberi viselkedésformának kell(ene) lennie még egy egyszerű elutasító válasznak is, még akkor is, ha netán az illető nem olvasta el tüzetesen az adatlapodat. A férfiakat egyébként sem érdeklik annyira az információk, ha meglátnak egy bájos mosolyt, és ez nem bűn. Való életben és társkeresőn egyaránt... :) Ám sajnos a legtöbben erre sem hajlandók. Mármint egy egyszerű válaszra. Egyszer egy csaj írta nekem, hogy "a nem válasz is egy válasz". Nyilván az. De nem szép dolog. Engem mondjuk túlzottan nem érdekel, ha nem írnak vissza, kérem a következőt. Egyébként is nagyon ritkán írok bárkinek is, megvárom hogy nekem írjanak. És én a mamikának is visszaírok, aki az anyukám lehetne. Múltkor volt egy csaj, akivel látszólag a legtöbb dologban passzoltunk, és aki többször megnézte az adatlapom, bejelölte hogy a kedvence vagyok, én is őt, míg végül rászántam magam az írásra. Megadtam az emailemet is, hátha nem előfizető. Soha egy büdös mukkot nem válaszolt, pedig azóta többször megnézte az adatlapom.


Nos, ki érti ezt? Én csak mosolygok ezen, de csoda ha egyesek felkapják a vizet ezek után??? Nem csoda...

2016. jún. 9. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
30%
Szerintem az a primitív, ha valaki válaszra sem méltatja a másikat, konkrétabban flegmaságot és önzőséget mutat, de nagyon.
2016. jún. 9. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:

Na tessék, akkor bemásolom ide, hogy lássátok milyen levéllel kezdte. Én nem vagyok se szeretetszolgálat, se semmi hasonló, hogy sérült lelkű emberekkel kelljen összejönnöm.


Szia,XY vagyok.Szeretnék veled megismerkedni,nagyon szimpatikus és fantasztikus vagy!Ugye nem voltam túl nyálas és hosszú regény író????Azt sem szeretik a nők!!!Meg nagyon semmi sem jó nekik!!!Ha nyálasat írsz az a bajuk,ha túl erőszakos az a bajuk!!!Soha nem jó semmi,de azért itt vannak 10 éve és várják a nagy őt!!Én már úgy gondolom hogy a nők csak felesleges szabadidejük eltöltésére használják az oldalt!!!De még arra sem méltatják az embert hogy válaszoljanak!A nagy egó miatt???Nem is tudom!

Puszika,XY


Kinek van kedve ismerkedni egy ilyen emberrel?

2016. jún. 9. 17:25
 24/28 anonim ***** válasza:
Nyilván nem kell ismerkedni, ha nem akarsz. Hanem egyszerűen küldeni egy elutasító levelet. Ennyi. Ha meg ezután elkezd mocskolódni, akkor azt egyszerűen figyelmen kívül kell hagyni...
2016. jún. 9. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező,


Buta emberekkel találkozhatsz mindenhol, nem csak a társkeresőn. Voltak, vannak és lesznek is mindig, lendüljünk túl rajta kérlek:D. Nem éri meg a belefektetett energiát. Messziről kerülöm én is az ilyeneket.



Off: I'm BATMAN nevű felhasználó válasza,

Borzasztó volt téged olvasni. Örülök, hogy nem vagyunk egyformák!

23/F

2016. jún. 9. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
I'm BATMAN! 8. válaszodban olyan szépen kicenzúráztad a b..ni szót, majd az utolsó szavaddal leromboltad az egész munkád :(
2016. jún. 9. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem akik azt mondják, hogy a kérdező nem tisztelte meg a válaszával, azok nem fogták fel, hogy a másik meg nem tisztelte meg az adatlap elolvasásával. Nehogy már csak pont az ne tegyen szívességet, aki az egészet indítványozza.
2016. jún. 9. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 A kérdező kommentje:

Én igazából csak azon lepődtem meg, hogy senkinek fel sem tűnt, hogy nem egy bemutatkozó levelet írt, hanem egy nőket ócsároló szöveget. Ez volt az üzenete hozzám lényegében.


Ő így ismerkedik? Csodálkozik, hogy senki nem akar visszaírni neki?

2016. jún. 10. 13:16
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!