Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők! Mi az a plusz amitől egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Mi az a plusz amitől egy férfira ráirtok társkeresőn?

Figyelt kérdés
Tegyük fel átlagosan néz ki vagy jófiúsan, gyerek képű mondjuk a férfi. Mégis mi az ami után azt mondjátok, hogy oké kép alapján nem egy alfahím, de talán mégis jó lenne megismerni és adni neki egy esélyt. Tehát a profilképen kívül mi az ami számít nálatok?
2016. jún. 1. 00:25
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
73%
Pénz.
2016. jún. 1. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
64%
Ingujj alól elővillanó arany Rolex, esetleg egy BMW a háttérben.....vagy kettő.
2016. jún. 1. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Normális válaszokra van esély így éjfél után vagy jöjjek vissza délelőtt?
2016. jún. 1. 00:33
 4/15 anonim ***** válasza:
Ha zenél:) Főleg nálam a zongora a befutó.
2016. jún. 1. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Én akkor írnék rá ha lenne valami amiben egyezik az érdeklõdésünk. Ha normális bemutatkozást ír :)

19/L

2016. jún. 1. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
36%
2-es vagyok. Szerintem a 2. amit mondtál. 30 éves férfi vagyok 185cm 67kg kék szem, középhosszú barna haj, félcenti körszakáll, "sportosba hajló karácsonyfadísz alkat" átlagosnak mondanám magam, az öltözködésem inkább praktikus mint divatos, van kocsim, házam, munkám. Fennt vagyok vagy 4 társkeresőn, és nemhogy nem írnak rám, ha rájuk írok se válaszolnak. A rolex/bmw kombó nálam nincs ezért gondoltam hátha ;)
2016. jún. 1. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Ha szimpatikusnak tűnik az adatlapja alapján, de ez mindig más, szóval erre nem lehet általánosat mondani.
2016. jún. 1. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Ha kellően kiéhezett a csaj
2016. jún. 1. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem nagyon nehéz tá sskeresön ismerkedni, föleg ha komoly kapcsolat keres valaki..

Én egyszer írtam rá egy tanárra, mert sok volt a közös érdeklödés stb,de ott is egy nagy csalódás volt a pasi.

Általában megvárom, még nekem írnak.

25/L

2016. jún. 1. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Felejtősek a társkeresők.

Senki se válaszol. Nem hogy még rám is írjanak...

2016. jún. 1. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!