Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Valaki az én képeimmel volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki az én képeimmel volt fent egy társkeresőn. Azóta már jelentettem, és letörölték, de beperelni nem lehet ezért?

Figyelt kérdés
2016. máj. 30. 11:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Próbálkozni lehet. Nyilván facebookra töltötted fel, és emiatt van egy rossz hírem. Jogi egyetemen a facebookos adatvédelemre, és ebből fakadó perekre, csak annyit mondott a tanár, hogy senki nem tudja, ebbe ne menjünk bele :D
2016. máj. 30. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

igen oda, szóval ha oda kirakok egy képet azt bárki bármire használhatja???

nagyszerű...

2016. máj. 30. 11:28
 3/13 anonim ***** válasza:
Tudond kéne hozzá, hogy ki volt aki regisztrált. Meg ahhoz, hogy egy pert meg nyerj az sem árt ha van egyértelmű bizonyítékod. Amit én egy ilyen esetben nem tartok valószínűnek, hogy rendelkezésedre állna. Szerintem inkább csak lépj túl a dolgon.
2016. máj. 30. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Egyszerűbb lesz neked megkeresned azt, aki felhasználta a képeidet és jól megdorgálni az embert. :D

Ne verd meg, mert akkor ő perel téged. :D

2016. máj. 30. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
és legalább azt megtudhatom valahogyan hogy ki regisztrálhatott?
2016. máj. 30. 11:32
 6/13 anonim ***** válasza:

Én se nagyon többet, pont emiatt, mert nem mondták. De mivel nyilvánosságra hoztad azt a képet, így elvileg felhasználható. Az már más kérdés, ha valaki a te neveddel, a te képeddel, adataiddal csinált kamu profilt.Csak a képedet használta vagy a személyiségedet is másolta?

Egyébként bizonyítékod sajnos nem lesz. Ahhoz le kellett volna menteni, elmenni vele vagy közjegyzőhöz, vagy ügyvédhez. Gondolom ez nem történt meg. Első voltam.

2016. máj. 30. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
A társkereső fenntartójának írj egy e-mailt. Kérj ip-címet, hátha kiadják, és akkor lehet azonosítani. Bár ezt elég erőteljesen kétlem :S Még mindig első :D
2016. máj. 30. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

csak a képek, és a város. A név, meg még az alapadatok (pl magasság) is más volt.


De a képek mind az enyémek voltak

2016. máj. 30. 11:36
 9/13 anonim ***** válasza:
Az ip cím se sokat ér, mivel manapság szinte mindenkinek dinamikus ip-je van. Maximum az internet szolgáltató tudná megmondani ki használta adott idő pillanatban azt az ip-t de csak erősen indokolt esetben adnak ki adatot. Meg ahhoz már azt is tudni kéne, hogy egyáltalán melyik szolgáltatónál van az illető.
2016. máj. 30. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Nem tudsz mit kezdeni.


Volt is egy ilyen műsor, hogy "kamu reg" ahol ilyen embereket buktattak le de semmi jogi eljárás nem lehetett belőle, és ez amcsiban volt, ahol mindenki mindenért perel.


Ha felteszel egy képet magadról a netre akkor azt bárki használhatja.


Normálisabb társkeresőkön kapsz egy kódot és azt kell tartanod a kezedben és így cisnálni egy képet, pont emiatt.

2016. máj. 30. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!