Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők! Mi az a plusz amitől egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Mi az a plusz amitől egy férfira ráirtok társkeresőn?

Figyelt kérdés
Tegyük fel átlagosan néz ki vagy jófiúsan, gyerek képű mondjuk a férfi. Mégis mi az ami után azt mondjátok, hogy oké kép alapján nem egy alfahím, de talán mégis jó lenne megismerni és adni neki egy esélyt. Tehát a profilképen kívül mi az ami számít nálatok?
2016. jún. 1. 00:25
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Én nagyon ritkán szoktam társkeresőn ráírni másokra.

Ha tetszik az adatlapja alapján, sok bennünk a közös, és külsőre is oké, akkor írok.

2016. jún. 1. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Az első 2 válasz volt csak igaz. Itt (is) összevissza hazudoznak a nők, a valóságban viszont soha nem fognak rád írni, de még visszaírni sem, ha átlagosan nézel ki. Ezen csak az segíthet, ha egyértelműen látják, hogy van pénzed. Semmi más nem számít nekik.
2016. jún. 1. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
2re irtam ra egesz eletemben.Egyeske az adatlapjan levo himsoviniszta szovegevel verte ki a biztositekot,ugy ereztem az egesz noi nem neveben ki kell kernem magamnak:)))) (19voltam es onerzetes), Ketteske adatlapja pedig annyira lehengerloen sziporkazos volt hogy akartam magamnak azt a pasit,bar kulsore nem igazan jott be.Egy csajos esten aztan kiderult h masik 2 baratnom is igy volt ezzel es ok mar randiztak is vele,az egyikkel jart is:) itt ejtettem a dolgot:) Az intelligens,kapaszkodot nyujto adatlap,amelybol kitunik az illeto egyedisege siman felulirja a profilkep esetleges "hibait" olyan esetekbwn ahol a pasi nem a vilag legszebb macsoja/ a mo idealja de a siman belefer kategoriaban versenyzik,amennyiben belsovel ennyit javit a dolgon.
2016. jún. 1. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
*nő ideálja
2016. jún. 1. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

nálam pl.:

- ha vmi érdekes hobbija van, ami kíváncsivá tesz

- ha szereti a színházat, szeret olvasni, művelődni

- ha vicces az adatapja... mármint úgy, hogy ne találjam gáznak vagy erőltetettnek, de most így nem tudom megmondani, hogy mi kell bele... vagy csípőből jön vkinél, vagy nem


és ami ezen felül alap:

- jó helyesírás és nyelvhelyesség

- viszonylag részletes adatlap (nem ilyen írj rám, oszt' megismerhetsz-jellegű)

2016. jún. 1. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!