Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért ilyenek a lányok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyenek a lányok a társkeresőn? 26F

Figyelt kérdés

Saját tapasztalat poénból valami kamu sportos pasi képpel regisztráltam a társkeresőre (de rendes profilom is volt ott). Ha a rendes profilomról írtam egy teljesen jó és korrekt levelet,b @sztak visszaírni. A sportos pasis profilomról meg írtam 2 mondatot, azt is helyesírási hibákkal, és majdnem mind visszaírt hogy találkozni akarnak velem.


Én is letöröltem már magam, meg ő is.


2016. jún. 13. 16:10
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
0%
Küldj linket kit regisztráltál be, kivancsiva tettel. Valaki nagyon uberelni pasi lehetet, mert nagyon nagyon ritka, ha a no akar egyből találkozni.
2016. jún. 13. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
26%
Magasak az elvárásaik ennyi az egész, nem felelsz meg nekik.
2016. jún. 13. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
33%

Ugyan ezt tapasztalom. Írok egy rendes, helyesírási hibáktól mentes levelet, erre még válaszra se méltatnak. Néha visszaírnak ,hogy "nem".

Ha külsőleg ronda vagy nekik, akkor eláshatod magad, mert egyikük se kíváncsi a belső értékeidre. Pedig én pont azért kezdtem el interneten ismerkedni, hogy majd ott jobban megismernek, közelebb kerülnek hozzám. De itt is ugyan úgy a külsőről szól nekik, mint a valóságban. 23F

2016. jún. 13. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
21%
Te is inkább kezdesz egy neked tetszővel, mint egy olyannal, aki taszít, nem?
2016. jún. 13. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:

ma 16:20


Pedig itt minden csaj azt mondja hogy ne általánosits mert ők nem olyanok,aztán kiderül hogy mégis olyanok..

2016. jún. 13. 16:32
 6/32 anonim ***** válasza:
40%
Csak a külső számít a nőknek, ne hallgass arra aki mást mond. A nők felszínesebbek mint a férfiak, ennyi.
2016. jún. 13. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
51%
Azert azt hozza teszem, hogy ha kaptál mar képet az itteni lányoktol, akkor te is másképp gondolkodnal. Félre ne értsetek, teljesen aranyos normalis átlagos lanyok. De te is annak a szep csinos 50% nak fogsz írni mint majdnem mindenki.
2016. jún. 13. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:

ma 16:45


A pasiknak nincs nagy elvárásuk külsőleg,egy átlagos szorólapos lányt többre értékelnek mint egy szépségkirálynőt.

2016. jún. 13. 16:55
 9/32 anonim ***** válasza:
9%
Mert nekik elsősorban a külső számít. Főleg annak, aki társkeresőre szorul, mert a környezetében nem talál pasit valszeg a magas elvárásai miatt.
2016. jún. 13. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
58%
Tehát mi lányok nem válogathatunk. Igen, sok lányt nem érdekel a külső, de egy levél alapján az ember belsejét sem ismered meg rendesen. A társkeresőn pedig ennyit kapsz az emberből, egy levelet meg egy képet. Több rossz helyesíró, diszgráfiás, mégis értelmes embert ismerek, ezért az, hogy milyen a helyesírása az illetőnek nem fog érdekelni. Tehát ha helyes íz illető és ráadásul sportol, ami sok embernél fontos, főleg, ha a lány maga is sportol, persze, hogy adni fog egy esélyt az illetőnek. Te sem zavarnál el egy jó csajt, ha rádírna csak azért mert rossz a helyesírása. Minden lánynak jól esik, ha kiderül, hogy tetszik egy jóképű pasinak. Ez még nem azt jelenti, hogy ez az elsődleges szempont nála egy kapcsolat kiépítésénél, de ha jön egy lehetőség és egyedülálló (mert ugye ezért van egy olyan oldalon) értelmes ember nem zavarja el a másikat. Az pedig, hogy a rendes profilodra miért nem írnak vissza nem lehet ennyiből megmondani. Lehet béna a leveled és csak te érzed korrektnek, lehet szimplán bunkó csajt fogtál ki, lehet a képed nagyon rosszul megválasztott. Én szerencsére nem járok ilyen oldalakra (régen mikor egyedülálló voltam pontosan az ilyen kamuprofilok miatt nem vágtam bele), de szerintem ezek állhatnak a háttérben. UI: Abból kiindulva pedig, hogy kamuprofilt hozol létre, hogy teszteld a nőket már lehet egy-két személyiségi bakira következtetni, ami ha a leveleden is érződik az már probléma lehet.
2016. jún. 13. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!