Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért ilyenek a lányok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyenek a lányok a társkeresőn? 26F

Figyelt kérdés

Saját tapasztalat poénból valami kamu sportos pasi képpel regisztráltam a társkeresőre (de rendes profilom is volt ott). Ha a rendes profilomról írtam egy teljesen jó és korrekt levelet,b @sztak visszaírni. A sportos pasis profilomról meg írtam 2 mondatot, azt is helyesírási hibákkal, és majdnem mind visszaírt hogy találkozni akarnak velem.


Én is letöröltem már magam, meg ő is.


2016. jún. 13. 16:10
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
47%

Mert egy nő akármilyen elvárásokat támaszthat, úgyis talál pasit. És olyan elvárásai vannak, amit ő pl. nem is biztos, hogy teljesít visszafelé nézve.

De egy fiúnak maximálisan túl kell teljesíteni az összes létező elvárást, hogy egyáltalán legyen akármilyen nője, nem olyan amilyet Ő szeretne, hanem AKÁRMILYEN.


És tudod frusztráló egy kicsit. Érted? Mi is érző lények vagyunk. Vágyunk a párkapcsolatra. Ha hasonló cipőben járnál, átéreznéd.

2016. jún. 13. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:

Hadd másoljam ide egy másik kérdésre adott válaszom egy részét, a kérdező arra volt kíváncsi, hogy milyen profillal lehetne sikeres. Na most én felsoroltam azokat a pontokat, amiket már rögtön szűrök, mert sorozatosan bakiznak ezekben a felhasználók (a férfiak nagy többsége legalábbis, a nőket nem nézegetem nőként, elnézést):


"Nekem negatív, ha félmeztelenkedik valaki a profilképén (de sokan csinálják, a rosszabb az, hogy olyanok is, akiknek nincs mire föl mutogatni a testüket így a nagyvilágnak).

Én ezeket figyelem:

- jó minőségű-e a kép, azaz nem túl sötét, nem túl világos, nem túl zajos (hangyás), nem villan a tükörben a vaku, hogy a fél fotót eltakarja, és társai

- egyedül legyél a profilfotón, nem akarom kitalálni, hogy a haveri körből vajon melyik lehetsz

- milyen távol vagy a kamerától, vagyis az sem jó, ha túl közeli a kép, és olyan, mint a régi fotók, amiket még nem lehetett visszaellenőrizni, így gyakran maradt le a fotóalany feje teteje vagy a fél arca, és társai, szóval ez nem jó, de az sem jó, ha olyan távol vagy, hogy nagyítóval kellene kisilabizálni, jó az egész alakos, de látsszál rajta rendesen

- te legyél rajta, de feltételezem, nem akarsz valami mémmel villogni

- lehetőleg mosolyogj, de ne vidd túlzásba, nem kellenek az idióta fintorok, nem kell a sírásra görbülő fancsali pofa, nem kell a menősködő fej, nem kell a csücsöri száj (nagyon kiábrándítók a csücsörítős pasifotók)... stb.

- nézz a kamerába (tucatnyi olyan profilfotó van, amin az alany nem néz a kamerába, hanem valahova oldalra, hátra, lefelé, felfelé, így nem lehet rendesen látni az arcát) "


És ez még csak a teljesség igénye nélkül. Itt még szó sem volt arról, hogy ronda avagy jóképű-e a képen szereplő ember, vagy hogy milyen ízlésű embereknek felel meg, csak hogy mennyire volt körültekintő a megfelelő fotó kiválasztásakor. Nekem ez lényeges, hogy maga a kép megfelelő minőségű legyen, és megfelelően értelmezhető legyen a rajta szereplő személy (erre én is odafigyelek minden olyan oldalon, ahol profilfotót kell/lehet feltölteni).

2016. jún. 13. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
26%

18# "És bocsi, hogy nem fekszem le/jövök össze olyan emberrel, aki nem tetszik.

eszem megáll, amikor ilyen sz@rságokkal jöttök itt.

Azt hiszitek, hogy a punci alanyi jogon jár és nektek nem kell érte semmit sem tennetek. -.-"


Pontosan hol jöttem ilyennel? És akkor most ki is általánosít? Miközben mást lehülyézel, össze-vissza beszélsz.

2016. jún. 13. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
44%

22-es: én ide sorolnám még azt, hogy ne legyen rajta napszemüveg. Alapból elutasítom az olyanokat, akiken napszemüveg van, és sehol nem látok olyan képet róluk, ahol nincs.

Én konkrétan kapásból elutasítanám a helyesírásilag nulla pasit, mint ahogy azt tettem is ma kettővel. Azt is, akinek a tanulmányokhoz az van írva, hogy "az élet iskolája". Nah... Ez a legátlátszóbb "jobb esetben érettségije van" szöveg. Ebből kitalálhattad, h az sem kell, akinek nincs felsőfokú végzettsége. felőlem alacsony is lehet. Vékonytól közepesen macisig is belefér minden alkat. A korrekt leveleket meg nagyon szeretem. De lehet, h a korrekt leveledben lejön az, h milyen elkeseredett személyiséged van (mert aki kamuprofilokat gyárt, annak tuti van gond a dobozban), és ezt bizony észreveszik a csajok.

2016. jún. 13. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
60%

Jajj te írtál ma nekem privátot. Ugyanezt írtad. A második leveled pedig:


" Sajna a mai nőknek óriásiak az elvárásaik.


Fontos, hogy a férfi legyen:


barát

társ

szerető

kisöcsi

bátyus

apa

gyerek

pedagógus


9. lelkész

10. lelki társ

11. szakács

12. autójavító

13. barkácsmester

14. villanyszerelő

15. sofőr

16. hordár


17. takarító

18. lakáj

19. fafaragó

20. modell

21. lakberendezési mérnök

22. szexológus

23. pszichiátriai szakorvos

24. és profi stylist

A férfi ezen felül legyen


kedves,

sportos,

okos,

erős,

jól nevelt,

határozott,

gyengéd,

érzékeny,

romantikus,

férfias,

mókás,

vidám,

de mégis komolyan veendő,

bátor,

Micimackó,

energikus,

gondoskodó,

ideákban gazdag,

ügyes,

szerény,

megértő,


22. elegáns,

23. egyértelmű,

24. szeretetteljes,

25. hidegvérű,

26. szenvedélyes,

27. engedékeny,

28. becsületes,

29. adakozó,

30. gyakorlatias,

31. igazságos,

32. legyen kész a nőért bármire (akár még bankot rabolni is),

33. reménytelen (a szerelemtől),

34. nyugodt,

35. sármos,

36. hűséges,

37. álmodozó,

38. karrierista,

39. megbízható,

40. mindenki felnézzen rá

41. legyen kész áldozatokra,

42. és mindenek előtt legyen nagyon gazdag.



Ezek tetejébe van pár extrán nehéz feladat a Férfiaknak:


ne legyen féltékeny, de mégis legyen egy picit aggódó;

jöjjön ki a nő rokonaival, de ne töltsön velük több időt, mint a nővel;

adjon a nőnek szabadságot, de mégis mindig érdeklődjön, hol és kivel találkozott;

mindig öltözz elegánsan, de:

legyen kész mindig a hátán hazacipelni a nőt térdig sárban;

legyen hajlandó bemászni az erkélyen, ha otthon felejtette a kulcsát;

Legyen elég erős elkapni és megverni a tolvajt, aki ellopta a nő ridiküljét, amiben olyan fontos dolgok voltak, mint a tükör és ajakrúzs.


A férfinek nem szabad elfelejtenie:


A nő születésnapját

a nő névnapját

a házassági évfordulót

az első csók évfordulóját

a nő menstruációját

a fogorvosnál foglalt időpontját

s a nő legjobb barátnőjének és a kedvenc nagynénijének a születésnapját sem.


Sajnos a fent említettek tökéletes betartása sem biztos, hogy eredményre vezet. A nő ugyanis belefáradhat a tökéletes férfivel való életbe, mely kényelmes és kiszámítható, és megszökhet az első olyan, életszerű férfival, akire a fenti tulajdonságok fele sem igaz, de a nő ténylegesen biztonságban érezheti magát…. "

2016. jún. 13. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
64%

# 25 Időpont ma 19:30 - Valóban, a napszemüveg is, igen, azért én is szeretem látni a másik szemét is a fotón, de mint írtam, a teljesség igénye nélkül, szóval vannak még hasonló bakik. :-)


Az egyik negatív kedvencem ez, na most uraim, ennek őszintén, mi értelme???...

[link]

2016. jún. 13. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:

Ettől az embertől én is kaptam levelet. Úgy látszik mindenkinek elküldözgeti.

"Sajna a mai nőknek óriásiak az elvárásaik. Fontos, hogy a férfi legyen:

9. lelkész

10. lelki társ

11. szakács

12. autójavító satöbbi "

2016. jún. 14. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
12%
Nők ! Nektek jár alanyi jogon a farok. Mert ti nők bárhogyan is néztek ki, akkor is találtok pasit szexre. Még egy kövér nő is talál. Nem kell megerőltetni magatokat, csak felmenni egy társkeresőre. Ahol a sok kiéhezett pasi mind szexet keres. Csak ezt nem fogjátok fel végre.
2016. jún. 14. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
72%
Es szted mi csak szexet akarunk? Vagy csak arra vagyunk jok? Nah... ezert vagy Te vlszeg egyedul.... Meg persze a sok no is, akit a 30-40 ffi mrgkornyekez bunko stolusban a szex miatt.
2016. jún. 14. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
12%
Nem csak azt, de ha szexet akartok, könnyen találtok rá pasit. Sok pasi csak szexet keres. Főleg aki sokat csalódott és nem sikerültek a kapcsolatai. Az egy idő után beleun és elég neki a szex. Csak ti nők nem pasi aggyal gondolkoztok.
2016. jún. 14. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!