Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért ilyenek a lányok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyenek a lányok a társkeresőn? 26F

Figyelt kérdés

Saját tapasztalat poénból valami kamu sportos pasi képpel regisztráltam a társkeresőre (de rendes profilom is volt ott). Ha a rendes profilomról írtam egy teljesen jó és korrekt levelet,b @sztak visszaírni. A sportos pasis profilomról meg írtam 2 mondatot, azt is helyesírási hibákkal, és majdnem mind visszaírt hogy találkozni akarnak velem.


Én is letöröltem már magam, meg ő is.


2016. jún. 13. 16:10
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
50%
Nagyon magasak az elvárások, csak a jó külsejűek kapnak választ, tapasztalat. Gondolom van jó pár szép férfi (is), aki válogatás nélkül küldi a levelet mindenkinek, hogy minél több lyukat szedjen össze, a lányok meg bedőlnek nekik és a kevésbé szépeknek vissza sem írnak. (Szerintem)
2016. jún. 13. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
56%
A nők nem csak társkeresőkön ilyenek, hanem mindenhol, csak ezek az oldalak nyilvánvalóvá teszik, mi kell a nőknek valójában, a mesével ellentétben.
2016. jún. 13. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
38%

De nagy poén volt...


Ilyen felesleges dolgokba minek fektetsz energiát? Így is a béka segge alatt van az önbizalmad, mire volt jó ez..., én nem értem!

2016. jún. 13. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 A kérdező kommentje:
igen poénosak nagyon a képmutató lányok akik nem a külsőre mennek
2016. jún. 13. 17:48
 15/32 anonim ***** válasza:
45%
Értelmes, normális, kedves nők nem nagyon vannak társkeresőn. Ők élőben ismerkednek, vagy hát mivel rendes életük van spontán alakulnak ki a kapcsolataik, nem szorulnak rá arra hogy direktbe társat keressenek főleg neten. Persze van pár kivétel, de az olyan mintha tűt keresnél a szénakazalban. Szóval a társkeresős csajok 99% szellemileg eléggé visszamaradott így nekik a külső a legfontosabb. Lehet nem is értették mit írtál a normális levélben, mert túl "magas" volt nekik.
2016. jún. 13. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
39%

Nem a külsőre mennek...


Hagyjál már ezzel!

És, ha arra mennek, akkor mi a baj vele? Szerintem semmi, mindenki eltudja dönteni, hogy kivel akar, nem akar összejönni.

És ahhoz, hogy összejöjj valakivel bizony kell a vonzalom is. Ha az nincs meg, akkor ott nincs értelme kapcsolatot kialakítani.

Vagy te szexelsz olyan nőkkel, akihez egy csöppet sem vonzódsz? (khm, nem lennék meglepve)

2016. jún. 13. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
58%

16# "És, ha arra mennek, akkor mi a baj vele?"


Azzal van a baj, hogy a nők napi szinten telibehazudják az internetet, hogy nem a külső számít, meg hogy ezeket csak a lúzer pasik képzelik be maguknak. Miért kell hülyíteni folyton a férfiakat, amikor a napnál is világosabb, hogy csakis a külsőre mennek a nők, minden más századrangú?

2016. jún. 13. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
52%

#17!

Ahhj, olyan buta vagy, hogy nem is értem miért állok le veled eszmét cserélni.

"nők" Általánosíthatsz..., rólad állít ki szegénységi bizonyítványt.


Én nem hazudok, igenis fontos a külső. De nem elsődleges. Ugyanis tételezzük fel, hogy te, egy 10/10-es pasi vagy, de meghallok a szádból egy ilyen leminősítő szöveget, nem fogsz érdekelni...


És bocsi, hogy nem fekszem le/jövök össze olyan emberrel, aki nem tetszik.

eszem megáll, amikor ilyen sz@rságokkal jöttök itt.

Azt hiszitek, hogy a punci alanyi jogon jár és nektek nem kell érte semmit sem tennetek. -.-"

2016. jún. 13. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
55%

"Ugyanis tételezzük fel, hogy te, egy 10/10-es pasi vagy, de meghallok a szádból egy ilyen leminősítő szöveget, nem fogsz érdekelni... "


Tipikus női eszmefuttatás! Na de fordítsuk meg a dolgot. Ha számodra nem egy 10/10-es pasi, akkor bármit hallhatsz a szájából, nem fog érdekelni.

Mi következik ebből? Hogy külsőleg és belsőleg is maximális igényeitek vannak.


Alanyi jogon jár a p--nci? Nem, de pl. olyan lányok ne nagyon válogassanak az izmos szépfiúk között, akik maguk is épp csak elfogadhatóan néznek ki.

2016. jún. 13. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
48%

Szerintem egy épp elfogadható lány is eltudja dönteni, hogy ki/mi között fog válogatni!

Nem tudom miért fáj ez nektek? És milyen jogon szabályoznátok be bárkit is...

2016. jún. 13. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!