Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek nem túl gáz ez a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nem túl gáz ez a szöveg társkeresőn?

Figyelt kérdés
Őszinte,komoly kapcsolatot keresek. :) Nagyon fontos számomra az őszinteség, a bizalom, a hűség, a megbecsülés, az egymásra számítás. Rendezett anyagiakkal. Szeretetért szeretetet adok. Szeretnék végre nagyon boldog lenni Kiegyensúlyozott, vidám alaptermészetű, nagyon szeretem a romantikát, kedves, segítőkész, emberszerető, természet kedvelő vagyok.Ki tudom mutatni a szeretetem és Tőled is ezt szeretném kapni. Szívesen járok úszni, kirándulni, moziba,előadásokra stb.. Ha hasonló a személyiséged, beleférek az elképzeléseidbe,Szívesen megismerkednék veled. várom a leveleket!
2016. jún. 13. 09:59
 1/10 A kérdező kommentje:
pasi vagyok
2016. jún. 13. 09:59
 2/10 anonim ***** válasza:
Az anyagias részt kihagynám. A többi jó.
2016. jún. 13. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
51%
Gáznak nem gáz, de elég "sablonos", olyan tizenkettőegytucat. A társkeresőn pedig valahogy ki kell tűnni a tömegből, hogy felfigyeljenek rád.
2016. jún. 13. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
63%
Ha eszméletlen jóképű vagy akkor teljesen jo. Ha átlagos akkor kb 100bol kapni fogsz 7-8 választ. Amiből talán... Nagyon talan egy átlagos lánnyal eljutsz a levelezesig a randiig aligha.
2016. jún. 13. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Noblesse Oblige ***** válasza:

Én inkább a humoros, laza oldalam dobnám be. És nem egy ilyen feleségkeresős szöveget írnék. Mert manapság a nőket is riasztja a túl komoly jelentkező.

Max a végére odabiggyeszteném, hogy hosszútávra választanék párt. És egy kicsit hangsúlyosabbá tenni a hobbi és engem érdeklő dolgokat.


A szöveg eleje nekem nem tetszett, mert (azon túl, hogy teljesen szép és jó és rendjén van, hogy ezt várod el) túl komoly. Mintha egy feleség lista lenne, hogy minek kell megfelelne, a jövendőbelinek. Ne ilyen felsorolás szerűen írd le a dolgaid, mert ez így egy "bevásárló lista".

2016. jún. 13. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ez olyan, mintha valami elbaszott mesekönyvből léptél volna ki. 27/F
2016. jún. 13. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Andi80018 ***** válasza:
Ez nekem elég nyálas, csöpögős, lelkizős. Én biztos nem írnék, bocsi. Semmi lazaság, humor, túl romantikus.
2016. jún. 13. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hasonló beállítottságúaknak valószínűleg bejönne, de olyan is lesz, akinek száraz, unalmas, sablonos. A mondatokat nézd át és javítsd ki.
2016. jún. 13. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Teljesen sablon.
2016. jún. 13. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ahogy az előttem szólóak mondják.

Nekem unalmat, magányt és elkeseredettséget tükröz.

És hiányzik belőle az egyediség.

2016. jún. 14. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!