Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Letöröm kicsit az egoját egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Letöröm kicsit az egoját egy ilyen nőnek ha nemírok vissza neki társkeresőn?

Figyelt kérdés
Levelezek egy nővel és azt vettem észre hogy elég nagy az egoja önérzete, ami nekem nagyon nem szimpatikus. Utolsó levele eléggé hosszúra sikeredett de többek között azt taglalta benne hogy ő hogy szeretet válogatni meg ő dönti el kit választ, meg hogy ő mennyi férfit utasított már vissza társkeresőn meg hogy ő csak válogat a sok kérő között. Ha ilyen nőnek nem írok vissza aki viszonylag hosszú levelet irt akkor sérül kicsit azért az egoja?
2016. jún. 16. 07:37
1 2 3 4
 11/31 A kérdező kommentje:
10. Mindig csak az adatlapot nézem meg elsőre. Ha nem tetszik annyira a lány de van egy két közös pont az adatlapján máris írok neki. Kérlek ne általánosíts és ne magadból indulj ki
2016. jún. 16. 08:10
 12/31 anonim ***** válasza:
92%
Különben azzal ha nem irsz vissza nem töröd le az egoját, mivel a lányok elég sok levelet kapnak, napi 20-30-at, ugyhogy ha megakarod szerezni probálkozz inkább.
2016. jún. 16. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
84%

De ez a nő tényleg őszinte! Igaz nyersen,igaz flegmán,de le írja mi a dörgés.

Az jobb ha nyal meg kedveskedik ,-utána meg a kollegínákkal röhög rajtad sutyiba?

Nő vagyok,ismerem ezt a gondolkodást,-ezt a csajt már nem egyszer át vágták és talán ezért játssza ezt a hú de kemény vagyok szerepet...

Persze a másik véglet,hogy tényleg egy pi(cs)a.

Szerintem találgatás helyett kérdezd meg tőle konkrétan mi a dörgés?

Úgy vettem észre,sok pasi egy csomó mindent be agyal magának ahelyett,hogy tiszta vizet öntenének a pohárba.

Kérdezz,vagy győződj meg személyesen,ha fotó alapján szimpatikus.

2016. jún. 16. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
44%

Nekem úgy tűnik, hogy azért írogat ilyeneket, mert próbálja magát előnyösebb helyzetben láttatni. Ha nem érdekelnéd, akkor azt írta volna, bocs/köszi, de nem.

Találkozz,beszélgess vele és kiderül hogy milyen valójában külsőre/belsőre, mert azt hiszem a neten egy szerepet játszik és nem magát adja.

2016. jún. 16. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
92%
Azt, hogy valakinek van egy elképzelése arról, hogy mit akar, és nem húzza a másik idejét, ha nem lát esélyt a dologra, azt nem nevezném egónak, hanem egy tök szimpatikus racionális hozzáállásnak. Fôleg, hogy a levele alapján még annyi egyenesség is van benne, hogy ezt nyíltan megmondja a másiknak - ritka kincs ez egy nôben.
2016. jún. 16. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:

Szerintem le se fogja szarni ha nem írsz vissza. Egy tétellel kevesebb a listáján.

Ha nekem nem írnak vissza én is csak vállat vonok.

2016. jún. 16. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 A kérdező kommentje:

De ez a nő tényleg őszinte! Igaz nyersen,igaz flegmán,de le írja mi a dörgés.


Kinek kell egy nyers flegma nő..... Ez a stílus nálam kiverte a biztosítékos!!!


Az jobb ha nyal meg kedveskedik ,-utána meg a kollegínákkal röhög rajtad sutyiba?


Ez sem jó, de előbb utóbb az is kiderül, hogy milyen ember. Így legalább az elején kiderült

2016. jún. 16. 08:46
 18/31 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem az ilyen nem is nő, hanem valami kamu profilos férfi.
2016. jún. 16. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
Pont nem fogja erdekelni hogy egy valaki nem valaszol neki mikozben minden nap tobben keresik.
2016. jún. 16. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 A kérdező kommentje:

"Találkozz,beszélgess vele és kiderül hogy milyen valójában külsőre/belsőre, mert azt hiszem a neten egy szerepet játszik és nem magát adja."


Naa itt már ki van lőve, hogy szerepet játszik.....

2016. jún. 16. 08:48
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!