Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Letöröm kicsit az egoját egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Letöröm kicsit az egoját egy ilyen nőnek ha nemírok vissza neki társkeresőn?

Figyelt kérdés
Levelezek egy nővel és azt vettem észre hogy elég nagy az egoja önérzete, ami nekem nagyon nem szimpatikus. Utolsó levele eléggé hosszúra sikeredett de többek között azt taglalta benne hogy ő hogy szeretet válogatni meg ő dönti el kit választ, meg hogy ő mennyi férfit utasított már vissza társkeresőn meg hogy ő csak válogat a sok kérő között. Ha ilyen nőnek nem írok vissza aki viszonylag hosszú levelet irt akkor sérül kicsit azért az egoja?
2016. jún. 16. 07:37
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
93%
Ha neked emiatt nem jön be a csaj akkor mi a faxnak folalkozol vele? Föleg, hogy letörd az egoját. Igazságoszto vagy?
2016. jún. 16. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
33%

szerintem fel se fogná az üres fejében ezt a dolgot...


23F

2016. jún. 16. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem irj neki vissza és találkozz vele személyesen. Lehet csak bizonytalan, vagy magányos és azért ir annyi minden összevisszaságot. A személyes találkozó a fontos, ha ott jól kijöttök akkor ugyis folytatodik, ha meg nem akkor nem fogsz vele ugysem találkozni. Különben lehet hogy épp nem nagy az egoja, hanem teli van gátlással, és saját magát mentegeti, hogy neki lenne, meg akadna csak válogat. Mindenki probálja a sikertelenségét megmagyarázni. Ugyhogy ettől még lehet aranyos és kedves lány, add alá a szót és mond meg neki hogy örülsz hogy téged választott..
2016. jún. 16. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
81%
Írd neki: nem téged kereslek, legyünk inkább csak barátok. :DDD
2016. jún. 16. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:

Ezt írta kis részlet a leveléből


"Nem hagyni akarom, hogy engem válasszanak, hanem én akarok dönteni.

Mivel jelenleg a 'húspiacon' vagyok, én is túlnyomó részt a külső alapján tudok szűrni, akár szép dolog, akár nem. Valami alapján muszáj szelektálni, nem tudok minekivel foglalkozni. Ez van. Meg is kaptam érte az első tiltásom, pedig nem durván voltam őszinte. Szerintem.

Aztán ezután jön a stílus és az adatlap. Ha semmi extrát nem találok, akkor viszlát."

2016. jún. 16. 07:49
 6/31 anonim ***** válasza:
61%
Kép van?
2016. jún. 16. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
44%
Ez egy felszínes p_csa. Képet küldhetnél, hogy elkerüljem ezt a..
2016. jún. 16. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:
Van de max privátba
2016. jún. 16. 07:54
 9/31 anonim ***** válasza:
41%

Na ennek a tökéletes öngyilkosság az EGÓjáról az IQ-jára ugrani :D


23F

2016. jún. 16. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem nem egoista, csak racionális. Mégis, mi más alapján válogasson? Te nem pontosan ugyanezt teszed? Mármint, hogy megnézed, tetszik-e a képe, és utána az adatlapját elolvasod, és azután döntöd el, hogy (vissza)írsz neki? Attól, hogy ezt kimondja, attól nem lesz egoista. Max őszinte. Még a stílusa is inkább tárgyilagos mint egós.


Nem tudom, kérdező, nyilván te beszélgetsz vele többet, te érzed igazán, a rövid bemásolt szöveg alapján szerintem nem az egója, hanem inkább a céltudatossága zavar, de alapvetően ha zavar, akkor inkább mondd meg neki, ne süllyedj arra a szintre, hogy egyszer csak nem írsz neki vissza. Okot mindig adj, akkor legalább nem fog foyamatosan utánad járkálni és zaklatni, hogy de mégis, mi volt a baj.

2016. jún. 16. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!