Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Művészlelkű lányként van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Művészlelkű lányként van esélyem normális srácot találni?

Figyelt kérdés

Nem öltözködöm extrémül, nem hallgatok elvont zenéket, nincs színes hajam, nem vagyok bolond, semmi ilyesmire nem kell gondolni.


Viszont imádok írni, és sokat foglalkozom ezzel, ami ugye magányos tevékenységet jelent, ilyenkor nem beszélek senkivel. Szeretnék majd könyvet is kiadatni. Ha valaki esetleg mondana véleményt az írásaimról, azt egyébként szívesen venném.


Ez mennyire lenne zavaró egy kapcsolatban, ha néha magányra van szükségem?


2016. jún. 8. 14:05
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Van. Szerintem nem létezik a Földön olyan ember, akinek ne lenne esélye. Az persze már más kérdés, hogy ki mennyit tesz érte.
2016. jún. 8. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Van esélyed. Én örülnék egy ilyen lánynak, nagyon szívesen megismernélek :) Sajnos nem vagyok normális srác :D
2016. jún. 8. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!