Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Művészlelkű lányként van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Művészlelkű lányként van esélyem normális srácot találni?

Figyelt kérdés

Nem öltözködöm extrémül, nem hallgatok elvont zenéket, nincs színes hajam, nem vagyok bolond, semmi ilyesmire nem kell gondolni.


Viszont imádok írni, és sokat foglalkozom ezzel, ami ugye magányos tevékenységet jelent, ilyenkor nem beszélek senkivel. Szeretnék majd könyvet is kiadatni. Ha valaki esetleg mondana véleményt az írásaimról, azt egyébként szívesen venném.


Ez mennyire lenne zavaró egy kapcsolatban, ha néha magányra van szükségem?


2016. jún. 8. 14:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Btk?
2016. jún. 8. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Remélem nem annyira zavaró, mert én is pont ugyanilyen lány vagyok, elvagyok írással meg ilyesmivel, szeretek egyedül lenni. De én is szingli vagyok. :D Szerintem hozzánk egy hasonló típusú srác illene, aki szintén nem igényli azt, hogy 24/7-ben együtt legyen a párjával.
2016. jún. 8. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Van. Szintén ilyen vagyok és több éve boldog kapcsolatban élek. Csak olyan embert keress aki kiegészít :)
2016. jún. 8. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Leírás alapján ez még bőven no problem.


24/F

2016. jún. 8. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Manapság egy csomó fiatal "művészléleknek" tartja magát, vagy "egyéniségnek", úgyhogy nem lesz nehéz hasonló társat találni.
2016. jún. 8. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Itt az új Oravecz Nóra :D :D
2016. jún. 8. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én mondanék véleményt az írásaidról, ha van kedved megosztani velem. Szeretek olvasni, az írással is próbálkoztam, de az reménytelen nálam. :D
2016. jún. 8. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én imádnám, ha ilyen lányra találnék. Szerintem simán van esélyed, és ahogy kiveszem neked is inkább a hozzád hasonló srácokat kellene megtalálnod. Hiába mondjdák, hogy az ellentétek vonzzák egymást, neked is egy magának valóbb pasi kellene.
2016. jún. 8. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Van, mint mókusnak az erdőtűzben. :] Csak poénkodok. Ha publikussá tennéd néhány írásodat, elolvasnám [én is írtam régebben].
2016. jún. 8. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nekem mindig az a problémám, hogy a párom többet akar velem lenni mint én vele, és amikor elvonulásra van szükségem azt azért nem veszi olyan jó néven... imádnék egy ilyen lánnyal járni, aki ír és néha elvonul. Sok sikert neked, biztosan nagyon ügyes teremtés vagy! :)
2016. jún. 8. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!