Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nincsennek normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincsennek normális meleg fiúk?

Figyelt kérdés
Már több helyen is próbálkoztam az interneten, de mindig egyéjszakás emberek találtak meg vagy valami nagyon gyökér ember. Sajnos a vérosomban nincs semmi meleg szórakozó hely így nem sok lehetőségem van. Mit kéne tennem?

2016. jún. 2. 19:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Együtt érzek...

Normális nem meleg férfiak sincsenek. :(

2016. jún. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Itt se fűtik a szórakozóhelyeket..:(
2016. jún. 2. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
19%
A kettő üti egymást. Valaki vagy normális vagy meleg.
2016. jún. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Lehet találni, csak nem a neten kell keresni. Ennyi a titok.


f29

2016. jún. 2. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Már nagyon unalmas hogy már minden homofób csak ezt tudja hajtogatni. Mást nem tudtok mondani. Pedig már rég bebizonyították, hogy a melegség egy természetes dolog. De hiába írom le úgy is ezek után a homofóbok csak elkezdenek majd nekem ugatni. De had tegyek fel egy kérdést. Ha ennyire homofóbok vagytok mi a fenének írtok egy olyan kérdés alá, ami a melegeknek szól!?
2016. jún. 2. 20:12
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

nem csak a melegek közt kevés a normális :/ de közöttünk pláne nehéz értelmeset találni mert kb. csak online ismerkedhet az ember. sajnos ilyen ez a világ :)

18/f

2016. jún. 2. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Ne foglalkozz ,azzal aki bánt téged,

sajnálom hogy nem találtad meg a társad,ne add fel

ismerkedj,neten talán könnyebben felvállalják a másságot!

Sok sikert és szerencsét kívánok neked!

2016. jún. 2. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát, csak hogy megvigasztaljalak, én 2 meleg srácot is tudok, akik huszonévesek, és jó fejek, és komoly kapcsolatokban gondolkodnak, és mindkettőhöz tartozik egy pár is, úgyhogy az már 4. :) DE ha belegondolok, ismerek én 5-öt is. :)


Ebből 2-en interneten ismerték meg egymást.

2016. jún. 2. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nekem is a legjobb barátom egy okos, értelmes meleg srác aki szeretne komoly kapcsolatot. Vannak normális melegek.
2016. jún. 3. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

A kérdésről egyből az Így jártam anyátokkal jut eszembe, mikor van egy csaj, Blabla, akivel Ted randizik. Dögös, de a neten ismerkedett... Az egyetlen magyarázat az, hogy őrült.


A kérdésre válaszolva: vannak normális fiúk, sőt még külsőleges elvárásoknak is megfelelnének, de az ilyenek, ha már jól néznek ki, és nem csak egyéjszakásat akarnak, nem neten ismerkednek, hanem személyesen. Ennyire egyszerű...

2016. jún. 3. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!