Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Normális az, ha nő létemre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális az, ha nő létemre elég szexmanias vagyok?

Figyelt kérdés
A barátommal egész nap tudnám csinálni. :D
2016. máj. 31. 06:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
65%
A nok tobbsege szexmanias es a tobbseg barkivel csinalna barmikor. Normalis.
2016. máj. 31. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Hát én nem csinalnam bárkivel.
2016. máj. 31. 06:58
 3/12 anonim ***** válasza:
Férfiak között is vannak szexmániások, így nem csoda ha a nők között is van. Ha bírja a barátod, akkor ucco neki! :D
2016. máj. 31. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
49%

Ha egész nap tudnád csinálni, az azért van, mert nincs más dolgod.


Nyugi, majd ha 8-10 óra munka után otthon még ellátod a háztartást, megfőzöl, rendet teszel, kitakarítasz, nem lesz sem időd, sem energiád egész nap dugni.


A legtöbb nő tudná csinálni egész nap, főleg ha a pasijával jó is a szex, épp csak nincs rá ideje, és ha este lenne is kedve, elalszik mialatt a pasija letusol.


Szóval mielőtt babérkoszorút akasztanál a puncira, mert annyira különlegesnek gondolod, nyugodj bele, hogy egyáltalán nem jelent semmi extrát, hogy szeretsz dugni.

Ezzel az emberek többsége pontosan ugyanígy van, csak nem szokott vele dicsekedni, és nem érzi magát ettől különlegesnek.


Persze, ha csak privátokat akarsz gyűjteni, mert annyira azért mégsem elég az elismerés, amit a pasidtól kapsz, akkor bocsika....


Egy tipp: legközelebb legyél kicsit aktívabb, pl. guggolj a pasid fölé, miközben ő hanyatt fekszik, és csináljátok így! Eléggé megdolgoztatja az izmaidat ahhoz, hogy egy menet is elég legyen, ne akarj ugrabugrálni egész nap. :P

Hanyatt feküdni széttett lábbal annyira nem fárasztó...

2016. máj. 31. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
76%
Ez aztán komoly "társkeresési probléma"..
2016. máj. 31. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
32%

Én is az vagyok, de nekem orvosi papírom van róla.

Kemény szellemi és fizikai munkát végzek, de szünetben 1-2 nőtlen kollegával lefekszem, napi 9x (egy szünetben 2-3 menet).


Nálad valószínűleg az van, hogy nem dolgozol, unatkozol, nincs mit csinálnod, és inkább szexelnél, próbáld meg lekötni magad :)


Én is írtam ki hasonló kérdést, ráadásul partnert kerestem itt, erre elkonyveltek unatkozó kamasznak, meg pedofil szőrös bácsinak, mert nem adtam meg egyből a Facebookomat.


Szóval még a párkeresés is nehéz dolog :/

2016. máj. 31. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
normálisnak normális csak nem te tőled és nem ilyen hozzáállással
2016. máj. 31. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
76%

Ez miért társkeresési probléma? Ha épp ismerkedési szakaszban vagy, akkor célszerű már az ismerkedéskor tisztázni, hogy kinek mi az igényei.

Nem vagyok szexmániás, de szeretem és igénylem a minőségi szexet a párkapcsolatban. Volt olyan férfi, aki kijelentette, hogy neki kétheti egy szex bőven elég, na vele nem akartam megismerkedni. Volt olyan, aki bár igényelte a szexet, teljesen eltérő volt a szexkultúránk, mások voltak a preferenciáink, vele pl. nem akartam ismerkedni.

A párommal nagyon egy hullámhosszon vagyunk szexuálisan, ami már az ismerkedési szakaszban sejthető volt félmondatokból, utalásokból. Rá tudtunk hangolódni egymás "fétiseire", vágyaira, preferenciáira, és ez nagyon hasznosnak bizonyult a kapcsolatban. Hosszú távon is változatos és aktív a szexuális életünk, mindig megtaláljuk a módját, hogy kell egymást felhergelni.

Nekem önmagában a sok szex nem annyira lényeges, sőt, az is fontos, hogy párom tudja nélkülözni is, ha kell. (Volt már erre is példa, munka miatti kiküldetés, betegség miatt.) A lényeg, hogy egymásra tudjunk hangolódni.

2016. máj. 31. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Elmúlik, ne aggódj!

Minden nőnél elmúlik ahogy telik az idő!

2016. máj. 31. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
4-es, én nem érzem magamat ettől különlegesnek, nem tudom, miért gondoltad ezt, inkább furcsa, mert sokszor úgy gondolkodok, mint egy pasi. Privátokra sem vágytam, mivel van barátom. És szoktunk guggolva is szexelni. :)
2016. máj. 31. 10:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!