Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komolyan, nincsenek már normális emberek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Először is leszögezném, hogy leszbikus/biszexuális embereket érint legfőképp ez a kérdés, de mivel főként társkeresési probléma, ezért ide helyeztem.


Szóval, az a gondom, hogy egyszerűen nem találok magamnak normális párt. Egyszerűen mindenki mást akar, mint én.

Csak egy nőt akarok, aki mindig ott van nekem és én is ott lehetek neki. Akinek bármit elmondhatok anélkül, hogy 20-szor átgondoljam. Egy nőt, aki megért, aki hűséges és őszinte társam lehet. Aki nem az exét szereti, nem másért van oda, nem felejteni akar, hanem ő is párt keres. Aki nem fél találkozni, randevúzni, nem fél az érzelmeitől.

Nem tudom miért olyan nagy elvárás, mert akárkivel beszélek az kiröhög vagy épp ilyenkor elmenekül, stb.

Most tényleg ennyire hülyeség az, amit elvárok egy kapcsolattól?

Mindenki csak egy szexet akar vagy épp kéje-kedve szerint rángatná a másikat. Össze-vissza hazudoznak az emberek arról, hogy miért is nem akarnak kapcsolatot. Az emberek 3 beszélgetés után eltűnnek, pedig nem szoktam ezen elvárásaim hangoztatni. Nem érzem, hogy kellene, mert nem akarom, hogy esetleg, aki szimpatizál velem az ezen szempontok alapján megváltoztassa magát és ne őt magát lássam.

De már teljesen elkeseredtem, nem hiszem el, hogy nem lehet normális embert találni. Lassan 2 éve keresem a párom. Persze voltak kapcsolataim, de nem érzem azt, hogy kiteljesítettek volna.


Tényleg nincsenek már ilyen emberek? Hülyeségeket várok el a másiktól?

Nyugodtan mondjátok meg, ha túl magasra teszem a lécet. Nem azt keresem már most, akivel életem végéig leszek, mert azt sose tudhatod, hogy ki lesz. Csak végre nem ilyen embereket akarok találni.


Előre is köszönöm a válaszaitokat!


21/N


2016. jún. 2. 18:43
 1/9 anonim ***** válasza:
Leszbi vagy biszex vagy?
2016. jún. 2. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
36%
Bocsi, de a leszbikusság és a biszexualitás pont nem normális dolog.
2016. jún. 2. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Aki ilyeneket írna, mint a drága második, az ne koptassa a klaviatúrát.
2016. jún. 2. 18:53
 4/9 anonim ***** válasza:
24%
Én alapvetően nem vagyok homofób, semmi bajom pl a meleg férfiakkal, hiszen ők nem számítanak konkurenciának. :) amit azonban látok, hogy minden kérdéshez odaírják hogy passzív, vagy aktív. Értem én hogy mi is odaírjuk hogy fiú vagy lány, de nekem mindig olyan érzésem van, mintha a legfontosabb tulajdonságuk az lenne hogy a farok melyik végén vannak szex közben. Lássuk be, ez a szintű felszínessèg az ami nem normális.
2016. jún. 2. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nő vagyok, kedves harmadik válaszoló. Nagyon értelmes megnyilvánulás volt.
2016. jún. 2. 19:24
 6/9 anonim ***** válasza:
7%

#5


1) tudom hogy nő vagy

2) te vagy a hatmadik válaszoló

3) ha nem tetszik egy válasz, a felfelé vagy lefelé mutató kezekkel kinyilvánítjatod a véleményed, de egyébként hidegen hagy. :)

2016. jún. 2. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem ismerlek nem tudok rollad semmit de én is átestem ezen! Az a baj hogy tarskeresesi szintén is kapitalizmus van!kereslet kínálat diktál ott is!ha párt akarsz találni ki kell találni magad hogy "piacképes"legyél!sajnos a lélek ritkán tesz első benyomást! Az átlag tarskereso felületes és a nyilvánvaló dolgokat veszi le!ettől meg lehetsz mélyérzésü de mindenki az extrat a különlegest keresi!
2016. jún. 2. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Sajnos kevés a normális ember,normális kapcsolat..

Nehéz társat találni akárki akármilyen az illető

én elfogadom a másságot,én is a mássághoz tartozok

talán neten könnyebb megtalálni különböző oldalakon,fórumokon a másságot,

de ehhez nagy adag szerencse kell,hogy 2 hasonló ember találkozzon,nem egyszerű ez!


Sok sikert és szerencsét kívánok!

2016. jún. 2. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nincsenek már normális emberek. Akik azok, idővel kiderül róluk, hogy ők sem azok. :D
2016. jún. 2. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!