Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez tényleg nem "normális"?

Figyelt kérdés
Ha valakinek 21 éves létére még nem volt barátnője/barátja, arról sokszor azt gondolják, hogy van valami gond az illetővel. Ennek van alapja?
2016. jún. 5. 19:42
 1/3 anonim ***** válasza:
93%

Gondolnak valamit egy szám és önmaguk alapján. Ha nekik 21 éves korukra már több párjuk volt, akkor ufó az, akivel nem ez a helyzet, ha ugyanígy nem jött nekik össze senki húszas évekig, akkor megértőbbek. Úgyhogy attól függsz kit kérdezel.

Én nem tartom furcsának, rengeteg az egyedülálló lány, srác a környezetemben, és semelyiküket nem tartom furcsának. Kedvesek és mély érzésűek, a miért nincs barátom/barátnőm kérdésre meg azt a választ adnák, hogy mert még nem találkoztak azzal, akivel járni szeretnének. Ergo nagyon is komolyan veszik a párválasztást.

Nekem már volt párom, de 20 évesen jöttünk össze, és 20as éveim nagy részét párkapcsolat nélkül töltöttem.

2016. jún. 5. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen, én is így gondolom, viszont a családomban nem megszokott, és furcsán néznek amikor válaszolok a tipikus kérdésre.
2016. jún. 5. 20:16
 3/3 anonim ***** válasza:

Én pont 21 évesen veszítettem el a szüzességem és addig nem is volt előtte semmi kapcsolatom.


Előtte bizony azt hittem magamról olyan 17-18 éves koromtól kezdve, hogy valami baj van velem.

2016. jún. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!