Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért baj, ha egy nő "válogatós"?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért baj, ha egy nő "válogatós"?

Figyelt kérdés

Mostanában mintha szitokszó lenne.

Miért baj, ha egy nő nem jön össze akárkivel, nem lép olyan párkapcsolatba, ami nem tudja boldoggá tenni, mit ad isten, nem fekszik le, nem csókol meg olyasvalakit, akit nem talál vonzónak?

Hülye példával élve: ha ehetek egy szaftos közepesen átsült bélszínsteaket, akkor miért egyek párizsis zsömlét?



2016. ápr. 26. 13:23
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
90%
Felesleges rá időt pazarolni, egyszerűen ideget ér nála, ha egy nő nem áll le nyomikkal. Ha be is látja magában, nyilvánosan ezt soha nem fogja beismerni, mert gyerekes és buta szegény. Amúgy én mindig azt hittem, hogy egy anonim oldalon, aki mégis kiírja a nevét az vagy azért csinálja, hogy mindenki könnyen tudja azonosítani, és megjegyezni, hogy ki ő és milyen története van. Szóval nem értem a felháborodást, te élőben is hisztirohamot kapsz, ha mondtál valamit és mások emlékeznek rá? Vagy csak simán feltűnési viszketegséged van, azért kell ilyen poénos nevet kitenni?
2016. ápr. 27. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
Hallod kérdező, ez az online katasztrófaturista ez mekkora már! :D
2016. ápr. 27. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
0%

#31: "Felesleges rá időt pazarolni..."


Oké, Mrs.: #21, #23, #25, #27 (ez már egy komplett regény), #29 és a mostani, és persze "felesleges rá időt pazarolni". Biztos valami potenciálkútba vagy időhurokba kerültem a határozatlansági reláció hatására, és itt más értelmet kap a "felesleges időpazarlás" fogalom. Akarsz róla beszélni?


"... egy nő nem áll le nyomikkal..."

Most mindezek után, hogy felsorolgattam a reakcióidból kb. féltucatot, valóban muszáj nyommernek éreznem magam, vagy tényleg ennyire ostoba vagy? Akarsz róla beszélni?


Figyeljük csak a továbbiakban: "... mindenki könnyen tudja azonosítani, és megjegyezni, hogy ki ő és milyen története van..." Nyilvánvalóan. "... életedben két nőt bírtál felszedni..." Nocsak, nocsak. Ezek szerint mégsem mindegy, hogy egy kandúrnak eddig hány párkapcsolata volt. Jól jegyezzétek meg, srácok, ennek a csitrinek (na meg a többi szutyoknak is) úgy tűnik, már a kettő is vér ciki. :( Téged tán megfektetett fél Buda, hogy ennyire degradálod ezt a nullával ekvivalensként érzékeltetett számot? Akarsz róla beszélni?


"... ha mondtál valamit és mások emlékeznek rá..."

Egész véletlen, hogy hosszú hónapok alatt ellövök nagyjából 2-3 személyes(ebb) információt magamról, itt-ott, egy-két rejtett, a hozzászólások számát illetően kevésbé népszerű kérdéseknél, és minő véletlen, hogy a több száz megnyilvánulásom közül pont ráharaptok pont akkor pont ott, és napokon belül rögtön fel is használjátok megtörés/elbizonytalanítás céljából. Na ezt tudod kinek meséld ám be, hogy napi néhány másodperces (!) GYK-zás közben akadsz rá. Akarsz róla beszélni?


Mi kínod van a felhasználónevemmel pontosan? Ennyire zavar? Mármint maga a felhasználónév, vagy a jelenlétem? Mindkettő? Az jó, mert nagy bánatodra a jövőben minden marad ugyanígy. :D Persze te ezt leszarod, nyilván az eddigi válaszaiddal is demonstráltad, mint jelent valakire feleslegesen időt pazarolni. :D Akarsz róla beszélni?


Hogyhogy nem a férjedre pazarolsz ennyi időt, mint amennyit már beleöltél a roppant "hatásos", szívbe markoló sóderodba? Van még mit tanulnod, te kis tökéletes életű Mrs. Kifogástalan. (Mellesleg minden itteni nőtársad az, a húgyagyú Szánsájndolltól kezdve, aki a "szókincsében" forgalmas használatuk ellenére idegen eredetű szavak jelentésével sincs tisztában, meg értelmetlen szavakat fabrikál, aztán meg tömjénezi magát, hogy ő mekkora pengeagy. Mind "tökéletesek" vagytok, persze csak amíg ki nem derül rólatok ez-az, mint ahogy eddig is így történt valamennyi feslett erkölcsű, eszelős kamugépről, akik rövidebb-hosszabb ideig színlelték a hiteles kommentelő képét, én meg jókat röhögtem rajtuk, rajtatok. Többségük még skizofrén is, de ebbe most ne menjünk bele.) Úgyhogy kellemes durrogást a továbbiakban! Ja, és végül tudod, milyen az, amikor a "nem pazarlok rád feleslegesen időt" kijelentésem nem ambivalens a tetteimmel? Szóval mutatom, most figyelj!

2016. ápr. 27. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hagyjuk békén szegényt, mert a végén a pszichiátrián köt ki, úgy felspannolja magát. :D
2016. ápr. 27. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
Jól van már te ideggyenge :D hogy felhúzta magát :D Téged amúgy orvos látott már? Magadtól vagy ennyire hülye vagy súgnak hozzá? Amúgy én jókat röhögök hogy vannak ilyen korlátolt frusztrált elmék itt, mint te. Valaki ellened mer szólni olyan regényekbe illő válasszal állsz elő, de azért közben vérnyomásodat mérjed közben rendesen, nem ám mentőt hívnak hozzád.
2016. ápr. 27. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
Amúgy a negatív csúcs, hogy azt hiszi, akik mind hülyének nézik azok egy személy. :D
2016. ápr. 27. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
Gondolom mivel nem lát az idegtől, a százalékok kimaradnak neki. :D
2016. ápr. 27. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
Aztán az ilyen nőket látjuk 10 év múlva elhizottan 20 macskával fotózkodni.
2023. szept. 26. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!