Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi az a küszöb, ami felett a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az a küszöb, ami felett a férfiak azt mondják egy nőre, hogy válogatós?

Figyelt kérdés
2016. márc. 27. 23:55
 1/6 anonim ***** válasza:
63%
Sztem ott, amikor elküldöd az első "normális" srácot, miközben vadul kitartasz azon kívánságod mellett, hogy normális srácot keresel.
2016. márc. 28. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
8%
Ha túlságosan khmm... "értékeden felül" próbálsz keresgélni, sikertelenül(!).
2016. márc. 28. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
"Értékeden felül"... ez azért odabasz kicsit. :D
2016. márc. 28. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
26%
Én a 156 centimmel és a rusnya ragyás képemmel mondhatom minden lányra aki elküld, hogy válogatós, ami igaz is, hisz minden lányra több fiú jut mint fordítva, így van míből válogatniuk szó szerint, de szerencsére már engem is megtalált a szerelem egy 140 kilós bálna személyében.:(
2016. márc. 28. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
41%
Azokra, akiknél az illető férfi nem üti meg a mércét.
2016. márc. 28. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
53%
Azokra akik őket elutasítják.
2016. márc. 28. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!