Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nyugodt természetű, introvertált, intelligens, válogatós, külsőre és belsőre is igényesebb férfi milyen nőt képzel el magának? N

Figyelt kérdés
2016. febr. 24. 11:19
 1/6 anonim ***** válasza:
73%
Egy nyugodt természetű, introvertált, intelligens, válogatós, külsőre és belsőre is igényesebb nőt képzel el magának.
2016. febr. 24. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

A párom pont ilyen. Én vagyok a nő. Talán egy kicsit kevésbé visszahúzódó, de nem barátkozik oly könnyen.

Én sportos alkat vagyok, igényes a külsőmre. Ez még oké, mert a külső megfog, a belső megtart. Viszont így visszagondolva nem is tudom miért pont én kellettem és kellek neki, mert míg ő nyugodt, "báránytürelmű", addig én lobbanékony. Ő megfontolt, én hirtelen típus vagyok. Ő csendesebb, én harsányabb.És még van pár ilyen különbség. 4 éve vagyunk együtt, boldogságban.

2016. febr. 24. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A jellemzésed igaz a páromra és rám is. :) Nagyon hasonlóak vagyunk, megértjük egymás aggodalmait, így könnyebben oldódunk egymás társaságában.
2016. febr. 24. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

1 essel osztom a véleményem.

2 es : mi is hasonlóak voltunk, fiatalon jöttünk össze, 9 év után megromlott a dolog pont az ellentétek miatt, szó szerint elegem lett a lobbanékony természetéből. Kívánom nálatok ne így legyen

2016. febr. 24. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
2-es vagyok. Én is ettől féltem egy kis ideig az elején, amiért ti (4-es) szétmentetek. Hogy ez olyannyira ki fog ütközni hogy nem bírjuk majd ezt hosszútávon. Aztán úgy voltam vele hogy nem agyalok (tipikus női "tünet"), amíg boldogok vagyunk, nem számítanak a különbségek. Elég jól csiszolódtunk egymáshoz az idő elteltével, de úgy hogy a sajátosságaink és a személyiségünk megmaradt. Ez vagy nagyon szerencsés dolog, vagy a pusztán ennyire erős a szerelmünk, bárhogy is van, jobbat nem is kívánhatnék. Köszönöm a jó kívánságot, kár hogy a nálatok így végződött. Minden jót kívánok a továbbiakban! :)
2016. febr. 24. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mivel nem vagyok gondolatolvasó, ahogy felteszem itt senki más se, így lehetetlen kitalálni egy random ember gondolatait, szóval a kérdés értelmetlen.
2016. febr. 24. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!