Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy nagyon zárkózott, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nagyon zárkózott, de őszinte kapcsolatra vágyó férfi milyen internetes felületen tudna ismerkedni? Hol találok hasonlóan introvertált embereket?

Figyelt kérdés

Világ életemben nagyon zárkózott voltam, nehezen ismerkedem, nincs is túl sok tapasztalatom a lányok terén, ami van az is csak csalódás volt. Lehet pont ezt kompenzálva is a munkába viszont nagyon belevetettem magam. Felpörgettem a családi vállalkozásunkat, rengeteget dolgoztam ráadásul műszaki területen ami a személyiségemtől nagyon messze áll, mivel eredetileg bölcsész végzettséget szereztem. Az üzleti életben sikert sikerre halmoztam, de a magánéletem tulajdonképpen megszűnt. Most már 40 évesen hiába lettem anyagilag független ez az egész semmit nem ér, ha nincs egy társam akivel megoszthatnám az életem.

Próbálkoztam különböző internetes társ keresőkkel (randivonal, parom.hu), de nincs túl jó tapasztalatom. Rengeteg az ember és ez számomra olyan, mint tűt keresni a szénakazalban... Az emberek nagyon nagy része iszonyatosan felszínesen közelíti meg a dolgokat és én ezzel nem tudok mit kezdeni. Valami szűrőre lenne szükségem, hogy találhassak olyan lányt aki hasonlóan zárt világban él, mint én, de emellett el tudná fogadni az én kis zért világomat is.


Nem szeretem a társasági életet, úgy érzem jól magam, ha a szabadidőmet a könyveim között tölthetem. Sokan, talán emiatt is, furcsának találnak. Elég érzelmes is tudok lenni és ez a lányok nagy részének nem tetszik. A macsó, vagány fiúknak mindig több sikere volt, mint az ilyen introvertált, filozofikus alkatúaknak.

Hol lenne a legnagyobb esély találni egy olyan lányt akit szerethetek? Nagyon egyedül vagyok és nagyon magányos.



2016. jan. 29. 15:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Amiket írtál társkeresőkön, vagy akár itt is.

Hasonló típus vagyok én is, de jóval fiatalabb, szóval. :)


Te kezdeményezel társkeresőn vagy a hölgyek? Ott tudsz azért szűrni, már csak az adatlap alapján is.

2016. jan. 29. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Próbálok szűrni, de nagyon nehéz, mert mint fentebb írtam: tű a szénakazalban. A legtöbb lányon már a fénykép alapján látom, hogy nem én kellek neki. Ez most nem előítélet, hanem tapasztalat. Agyonsminkelt, pózolós, csücsörítős lányok, amikkel tele van a net. Nekik egy olyan pasi kell akivel villoghatnak, nem beszélgetésre és mély érzelmekre vágynak.
2016. jan. 29. 16:21
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Tudom, tudom, tudom. Ismerős helyzet.

Olyan társkereső, ami nem a huszonéves korosztálynak szól?

Nem tudom mivel színvonalasabb, én nem ismerem, de pl. az elittárs?

Ha semmilyen társaságba nem jársz, akkor az ilyen oldalak maradnak. Az első barátomat például itt ismertem meg, azóta is jó barátságban vagyunk. Nem kizárt, hogy itt is belefutsz neked tetszőbe.

Amikor én voltam bétékás, egy kezemen meg lehetett számolni a fiúkat az évfolyamon. :)

2016. jan. 29. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Az elittársnak nagyon rossz híre van.
2016. jan. 29. 16:42
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos nehéz találni zárt embereket,

talán interneten lehet....

mert ott lehetnek az ilyen típusok és nem a nagy társaságban!


Hasonló típus vagyok én is,és így nagyon nehéz ismerkedni

szerencse kell hozzá és kitartás,sok szerencsét kívánok neked!

2016. jan. 29. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Aki hasonló típus, mint én, annak hogy sikerült mégis társat találnia?
2016. jan. 29. 16:55
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Itt. Komolyan. Tök semleges témában kezdtünk el beszélgetni, akkor még nem volt ez a kategória. Hetekig leveleztünk, aztán randiztunk.
2016. jan. 29. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Ha korban hozzád illő nővel beéred akkor 40 éves férfiként dúskálhatsz a nők között ha elmész rapid randizni. Hetekre előre a nőknél már be van telve a 40-es kategória és férfiként mindig van hely.
2016. jan. 29. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

Nehéz a netes ismerkedés az elittárson én is voltam fent egy évig nőként de semmi értelme nem volt.

Ha szeretnél magad mellé valakit nyitnod kell. Ismerkedhetsz könyvtárban, múzeumban, sportolás közben, nagyon sok lehetőség van. De nyitni a komfortzónát elhagyni változtatni kell.

Nehéz, de megéri.

Gyakorlatból mondom, mert egy nő akármennyire művelt, van igénye minôségi időre, némi társaságra. Sok sikert kívánok !

2016. jan. 29. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


7-es! neked gratulálok a pártaláláshoz. Én is próbáltam ezen az oldalon írni olyan lányoknak akikben hasonló gondolkodást véltem felfedezni, de nem kaptam választ. :(

2016. jan. 30. 11:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!