Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ilyen létezhet komolyan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen létezhet komolyan, hogy egy pasit egy lakásos prosti sem vállal be?

Figyelt kérdés
Döbbenten olvastam az egyik kérdésre adott válaszok között, hogy egy srác irta, hogy őt egy prosti sem hajlandó bevállalni... Ilyen tényleg lehet? Gondolom az illető csak nem hajléktalan, de nem is idős, mert fiatalnak adja ki magát itt, akkor mi lehet az oka ennek?

2016. jan. 24. 14:32
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
95%
Hát, figyelj, a prosti egy fizetős szolgáltatás, és ha az ügyfél nem fizet (mindegy, hogy sóher vagy nincs miből), a szolgáltatást meg szokták vonni... :-)
2016. jan. 24. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
85%

Ha büdös,igénytelen akkor elképzelhető!

Mert ha vki úgy néz ki mint egy hajléktalan akkor...

2016. jan. 24. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
Egy szóval nem irtam, hogy az illető ne akarna fizetni a prostinak...
2016. jan. 24. 14:39
 4/28 anonim ***** válasza:
94%
Részleteket nem tudok, de prostinál ilyen ok is felmerülhet. :-)
2016. jan. 24. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
92%
Ők mindenkit bevállalnak,csak legyen ápolt.
2016. jan. 24. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
94%
Ha engem bevállalnak, akkor tényleg bárkit, aki nem nagyon igénytelen. Legfeljebb akció közben látszik rajtuk, hogy undorodnak tőled.
2016. jan. 24. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
91%
Mindegyiknél oda van írva hogy mik az elvárásai: légy ápolt és kedves.. valamelyiknek nem felelt meg?
2016. jan. 24. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
90%
Vagy olyan igényei vannak amit nem vállalnak be.
2016. jan. 24. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
50%

Ez egy idióta kérdés... nyilván mind az ország kb 10000 prostija visszautasította :D


Rengeteg olyan prosti van, aki még egy kőgólemet is lesz.opna, csak mert meló... ugyanakkor van olyan csaj is, akinél odaállsz az ajtóba egy aszott rózsával a kezedben, és zárlatos lesz a csengő hirtelen, annyira ocsmány vagy. Ilyenek kinéznek az ablakon, és nem fognak beengedni, mert face control van. A beszámolókban lehet is néha olvasni a válogatós csajokról. Megtehetik, jó nők, nagy vendégkörrel...

Azt meg remélem tudjátok, hogy egy rakás beszámoló meg sem jelenik az oldalon, múltkor csak ennyit olvastam: "2 beszi úton van már hetek óta, de még nem jelent meg"... gondolom ez egy fizetős opció, hogy a kellemetlen besziket töröltetik.

Ha prosti lennék én is válogatnék az tuti :D Bár nagy a konkurencia, de ez van...


Szóval a cimborád ne adja fel, van annyi csaj, hogy dömperrel vihetnéd őket a Dunába, igazi jónőceán lenne.

Ráadásul folyton cserélődnek is, egyesek abbahagyják, mennek Dubaiba, új anyag érkezik stb... Ne adja fel, van olyan prosti, aki bevállalja még ha a Sziklák szeméből érkezett is :D


[link]

2016. jan. 24. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:

Én vagyok akit nem vállalnak be. :D


Egyébként lehet, hogy ilyen igénytelen utcai áruslány bevállalna. De ha már fizetek érte, akkor nem szívesen kockáztatok.

Egyébként ápolt és kedves vagyok. Nem ezzel van a gond. Csak amikor meglátnak a nők, vagy elutasítanak (pl. volt már olyan is hogy kinézett az ablakon, felcsöngettem, de mára kaput se nyitotta ki. ) vagy annyira látszik rajtuk az undor, hogy inkább lelépek. Nekem így nem megy.

2016. jan. 24. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!