Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ilyen létezhet komolyan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen létezhet komolyan, hogy egy pasit egy lakásos prosti sem vállal be?

Figyelt kérdés
Döbbenten olvastam az egyik kérdésre adott válaszok között, hogy egy srác irta, hogy őt egy prosti sem hajlandó bevállalni... Ilyen tényleg lehet? Gondolom az illető csak nem hajléktalan, de nem is idős, mert fiatalnak adja ki magát itt, akkor mi lehet az oka ennek?

2016. jan. 24. 14:32
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
Voltam mar tobbszor is pszichologusnal. De csak hummogni .eg bologatni tud mindegyik. Vagy azt mondja, hogy sajnos az ilyen problemakon nem tud segiteni. Pedig a legjobbaknal voltam.
2016. jan. 29. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:

Akkor szedj SSRI-t. A pszichológus nem ér semmit egymagában. A társintézet ahol én is kutató vagyok, pont csinált egy kísérletet erre. Kiderítették, önmagában a pszichoterápia, beszélgetés stb alig ér valamit. Önmagában az SSRI sem ér semmit.

Ugyanakkor több hónapos kezelés során fellazítja a szinapszisokat az agyadban. A bekötött, berögzült rossz idegpályákat plasztikussá teszi, és itt jön be a pszichoterápia ami segít a szorongások legyőzésében. A fellazult kötések miatt pedig máshogy fogod látni a dolgokat, teljesen más nézőpontból.


Én akkor kaptam SSRIt mikor elkezdtem járni az egyetemre. Sok túlparázástól szabadultam meg, és leszartam a dolgokat. A nőket is, minden véleményt. Rohadt jó pár év volt, és mikor abbahagytam a pozitívumok megmaradtak.


Te most fallal vagy körülvéve, az agyad beégett, beleégtek a változtathatatlanság érzései. A gyógyszer semmi mást nem csinál csak megemeli a tetőt és kilátsz a fal mögül.


Szeretnéd leszarni a dolgokat ugye? Úgy odamenni egy állásinterjúra hogy nem gondolsz a külsődre.. hát simán lehet, de ezt simán pszichológussal nem éred már el.

2016. jan. 29. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:

hát azért leszarni mindent nem akarok. Egyébként én csak és kizárólag természetes cuccokat szedek, antidepresszáns az olyan szinten belassítja az agyad, hogy levegőt is elfelejtesz venni.

Most próbálom majd ki a htc 5-t, remélem ez beválik majd.

2016. jan. 29. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
mármint hct, a htc az egy mobilgyártó. :D
2016. jan. 29. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:

Ez baromság,.tejóég... az antitdepresszáns szerotonin vagy dopaminrendszerre hat, nem álmosít hanem normális szintre hozza a transzmittereket. Én nem hogy beálmosodtam, hanem vegigpörögtem a napot tőle... a Xanax az nyugtató. Az tök más.


Olvass utána...a természetes bogyók sokat nem érnek csak a pénzedet húzzák le. Sok sikert.

2016. jan. 29. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

Amúgy mi az a HCT 5? Egy angiotensin vízhajtót találtam ilyen témában... Ha esetleg valami homeopátiás cukorgolyós baromság lenne, akkor felejtsd el, hogy beszéltünk :D


Egy a lényeg, hogy az antidepresszáns a közhiedelemmel ellentétben nem zombít be. Sőt segíti az új agysejtek képződését az agyban, és segít a régi rögeszmék felszámolásában. Addig a pár hónapig amíg szedtem, kevésbé aggódtam a dolgokon, és még a kávéról is leszoktam, mert napközben is éber voltam és nem álmos-kimerült-depressziós. Mikor abbahagytam semmi extra nem volt, csináltam tovább az egyetemet, tök jó jegyekkel. Sok barátom lett, stb... pedig én nekem is erős önbizalomhiányom van, és nagyon félénk vagyok a lányokkal. Ja és szűz voltam egész egyetem alatt, ami miatt sokat aggódtam. Aztán egyszer csak nem foglalkoztam ezzel, és sokkal vidámabb is lettem, a karrieremre és a jövőmre koncentráltam. Ennyi...

2016. jan. 29. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

Pont hogy egy lakásos prosti meg tudja válogatni, kivel áll le. Ugye ő sem tud mindenkit fogadni, és abból már tud válogatni. Hacsak nem kezdő.


Az meg más kérdés, hogy van pár srác, aki nyafog, hogy jaj, azért nem érdeklődik irántam senki, mert ronda vagyok, aztán meg igazából azért, mert nagyon igénytelen.

Ha egy lakásos prostihoz jelentkeznek be ápolt, igényes férfiak is, akkor biztos nem a ragyás arcú, izzadtságszagú, ronda sárga-rohadt fogú, kibolyhosodott pulcsist fogja választani, már csak azért sem, mert egy igénytelen férfinak valószínűleg a farka sincs rendesen megmosva... és oké, hogy vaginális szexet értelmes prosti gumival csinál, de azért nem gusztusos, és franciánál stb... értitek. Nem azt mondom, hogy minden esetben ez a probléma, de van egy csomó ilyen eset. De tényleg simán lehet az is, hogy van annyi jelentkező, hogy tud a prosti is válogatni.

2016. febr. 3. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Előfordulhat, de ismerni kellene a körülményeket is.
2019. aug. 23. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!