Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ilyen létezhet komolyan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen létezhet komolyan, hogy egy pasit egy lakásos prosti sem vállal be?

Figyelt kérdés
Döbbenten olvastam az egyik kérdésre adott válaszok között, hogy egy srác irta, hogy őt egy prosti sem hajlandó bevállalni... Ilyen tényleg lehet? Gondolom az illető csak nem hajléktalan, de nem is idős, mert fiatalnak adja ki magát itt, akkor mi lehet az oka ennek?

2016. jan. 24. 14:32
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
De van 300 csaj, akik folyton cserélődnek... nem hiszem el, hogy kivétel nélkül ilyenek. Amúgy írd le a külsődet, mi a probléma veled? Kövér vagy nagyon? Esetleg az arcod torz?
2016. jan. 24. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
29%

Komolyan részvétem haver. De ne aggódj kutató vagyok, és olyan területen dolgozok amivel egyszer teljesen lecserélhető lesz a külső. Szerintem 10-20 év és rendelhetsz magadnak bármilyen arcot, testet... csak a belső számít, az agyad és a lelked. Megteszek mindent ezért, a teljes élétemet és a karrieremet erre tettem fel.


Eljön az az idő, amikor egyenértékű leszel a nagymenő alfahímekkel, hidd el. Csak dolgozz keress jól, próbálj máshogy kiemelkedni.

2016. jan. 24. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
de miért? annyira csúnya vagy???
2016. jan. 24. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
0%
Simán létezhet. Bár sosem mennék prostihoz elvi okok miatt, de ha megpróbálnék, engem is elutasítana mindegyik. Sajnos alacsony vagyok és ocsmány, szóval egy lány (és ez alól a prostik sem kivételek) sem feküdne le velem. Az egyedüli dolog, amit egy lányból ki tudok váltani az az undor.
2016. jan. 26. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
73%

Ilyenkor egy valamit tehettek. Elfelejtitek a kesergést a francba. A csajokat is hagyni kell a fenébe. Engem nagyon megbántott életem nője, sok hónap után és több év barátság után megalázva dobott ki. Emiatt elcsesztem az egyetemet majdnem kirúgtak. Akkor teljesen befordultam, és 4 évig nem foglalkoztam a nőkkel. Persze nem buzultam be, hanem csak magammal és a karrieremmel, barátaimmal törődtem bulizás, ismerkedés stb helyett. Életem leghatékonyabb 4 éve volt, megcsináltam egy rohadt nehéz diplomát, kerestem egy csomót, lett sok barátom és üzleti kapcsolatom stb... nem volt nő a képben aki lehúzzon, megbántson, visszautasítson. Sokat recskáztam, dehát ez ilyen :D


Szóval egyet mondok, nem is biztos hogy olyan sokat vesztetek vele. Cserébe viszont TÉNYLEG minden porcikátokkal álljatok rá a karrieretekre. Érettségizzetek le újra ha kell és kezdjetek el valami minőségu egyetemet,szakmát.. vagy gondolkozzatok vállalkozáson stb. Ez az egy kiút van, a szellemi és anyagi kiút!


Érdekes módon, ha kezdetek sikeresek lenni férfiként leszarva a nőket, előbb utóbb jönni fognak. Andy Vajnától ki ne undorodna nőként? Mégis...

2016. jan. 27. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
7%

Az elso problema az, hogy ha ronda vagy akkor nem csak a noknek nem kellesz, hanem ugy altalaban senkinek se. Barataid termeszetesen nincsenek, munkad nem lehet. Tehat barmifele karrier elfelejtve. Munkavallalasnal mindenki elonyben lesz aki csak egy picit ie jobban nez ki, mindegy milyen szakmad van, vqgy mennyire jo vagy benne. A budos eletbe fel nem vesznek. Mert aki nem tud csajt szerezni, azt az egesz tarsadalom elutasitja.


Ha hiszed ha nem andy vajna is nagyon szeretne magas jokepu sarmos csavo lenni.

2016. jan. 28. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
91%

Ez egy f..szság. Van egy tényleg g..cironda alacsony ismerősöm. Lehet soha nem lesz nője de most végzi el az orvosit, meg egy másik egyetemet is. Közben előadó is pár munkahelyen. Emberek előtt beszél...érted? Pár éve rájöttem jó arc, és van egy csomó haverja is.

Senkit nem érdekel, hogy egy gnóm maki, az számít amit lerakott az asztalra. Ne féltsétek, ő simán fog annyit keresni, hogy jut majd neki arccsere műtétre is, vagy testcserére is a jövőben.


Mert ő nem kesereg a rondaságán, hanem rohadt keményen dolgozik, hogy kiemelkedjen. Aki nem így tesz, az belülről is gyenge szar ember.

2016. jan. 28. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:

Az orvosin en is gondolkodtam, de nem tudtam volna elvegezni, mert nem lenne olyan paciens aki engedne hogy hozzanyuljak. :(

Egyebkent nyilvan kutatoorvos lettem volna, hogy majd tudjak segiteni magamon es a hozzam hasonlokon, de ahhoz hogy eljussak ide normalisan kene kineznem.

Most msc-n tanulok matekot meg infot. Remeltem, hogy itt tenyleg a tudast nezik csak, de csalodnom kellett. :(

Jelenleg kozmunkas vagyok, es orulok, hogy legalabb ide felvettek, es hozzam hasonlo ronda, kitaszitott emberek kozott lehetek.

2016. jan. 28. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
79%

Idetegyem a haverom képét? Van vagy 150 centi... még sánta is talán. szó nélkül felvették dolgozni egy intézetbe, külföldön ők millió felett fognak keresni. Pedig még el se végezte a sulit.

Egyvalami kell ehhez, elfogadni hogy ilyen a külsőd.

MScn már lesz gyakorlat, önálló téma szakmai gyak, ahol ott is maradhatsz dolgozni. Programozókból brutális hiány van, főleg aki ért a mérnöki matekos részhez. Bátyám a csapatába hónapok óta nem talál embert, mert nincs. Aki van nem tud semmit és lusta, tiszteletlen szar. Az irodában facebookoznak 700 ezer ftos nettó fizuért... azt mondta már, hogy neki olyan ember kell aki minimálisan érdeklődik legalább. Még ha egyetemen alig tudott is valamit. Betanítja szívesen, de csinálja tisztességgel. Na ennyire hiányszakma a tiéd(miénk, mert én is szoftverfejlesztő és biimérnök vagyok)


Javaslom menj el egy jófej pszichológushoz vagy life coach-hoz aki segít kitalálni magadat. A nőkön kívül teljes életed lehet ha tudsz valamit. Csak az eszed segíthet.

Plusz ha nem keseregsz hanem cégötleteken dolgozol, akkor saját startup céged is lehet. Forogjon az agyad a befordulás helyett.

2016. jan. 28. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
Egyébként ez a közmunka... napi 4-5 infós nappalis diákoknak való melót hirdetnek. Facebookon van.is ilyen csoport. Informatikus gyakornoki állások. Nehogy már közmunkával alázd magad.
2016. jan. 28. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!