Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért baj, ha egy nő "válogatós"?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért baj, ha egy nő "válogatós"?

Figyelt kérdés

Mostanában mintha szitokszó lenne.

Miért baj, ha egy nő nem jön össze akárkivel, nem lép olyan párkapcsolatba, ami nem tudja boldoggá tenni, mit ad isten, nem fekszik le, nem csókol meg olyasvalakit, akit nem talál vonzónak?

Hülye példával élve: ha ehetek egy szaftos közepesen átsült bélszínsteaket, akkor miért egyek párizsis zsömlét?



2016. ápr. 26. 13:23
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:

Valaki ennyire magára ismert, azért töröltette a válaszom?

Szánalmas....

2016. ápr. 26. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
Az én válaszomat is töröltették. De akkor nem kell kérdezni. Ennyi.
2016. ápr. 26. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 A kérdező kommentje:
Hé! Én itt se voltam! Nem csak a kérdező jelenthet, drágáim!
2016. ápr. 26. 15:32
 14/38 anonim ***** válasza:
Az egyik nemnél sem baj, ha válogatós. Az a baj, ha utána rinyál meg felszínesezi azokat, akik neki kellenének, de akiknek ő nem.
2016. ápr. 26. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:

11 vagyok.

Kérdező: Az én válaszomban egészen biztos voltam, hogy nem te töröltetted. Hanem abból a rétegből valaki, akikről szólt...

2016. ápr. 26. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
75%

Ez csak annak baj, aki kívül esik a rostán. De még a rossz nők rostáján is. Mit tegyen szegény? Ahelyett, hogy fejlesztené magát, dühös lesz inkább a világra, meg a nőkre.


Nem kell velük foglalkozni. Jót tenni az ilyennel nem lehet, csak magaddal rosszat. Tudom, próbáltam.

2016. ápr. 26. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 Sunshinedoll ***** válasza:
82%

Ez csak azoknak a pasiknak baj, akiket nem választanak :D

Ki érti ezeket, egyébként? Egyfelől szidják a válogatós nőket, mert hát mi a f-szt képzelünk? Másfelől szidják azokat, akik fűvel fával lefekszenek válogatás nélkül. Ne akarj a férfiaknak megfelelni, ezeknek nem lehet :D

Egyébként meg legyél is válogatós. Csak azért mert éhes vagyok, nem kötelességem felvenni a járdán megtaposott hot-dogot, ha bemehetek egy drága étterembe és ehetek egy jó steaket. Pontosan, ahogy leírtad :D

2016. ápr. 26. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
96%

7-esnek csak halkan súgom hogy ha egy nő meg sikeres, és ne adj isten elvárja, hogy a pasi is hozza a szintet na akkor van aztán köpködés.

Sok frusztrált kisfiú itt szidja a nőket csak mert velük nem kezdenek ha meg olyat látnak aki le is tett valamit az asztalra végleg oda a világképük. Jó példa ez az oldal, ha egy nő magasabb pozícióba van akkor biztos széttette a lábát jópár fejesnek, másképp el se tudják képzelni az érvényesülést...



Egyébként egyet értek a mondandód többi részével. Én sose vártam el többet egy férfitól se anyagiakban se pozícióban mint amit én nyújtani tudok, de nem volt könnyű a párkeresés, egyáltalán nem. Nem vagyok csúnya, és butának se tart senki, de hányszor megkaptam, hogy frigid pitsa vagyok amiért nem megyek bele alkalmi vagy laza kapcsolatba...


A kérdezőnek meg igaza van. Mindenki a legjobbat keresi, ostoba és kétszínű dolog ezt bárkinek felróni.

2016. ápr. 26. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
71%

Kinek baj? Nekem nem az!

Esetleg valaki szemrshanyast tett neked? Ha igen, akkor neked ez problemat okozott?


Ha problemat okozott, akkor miert?


Ha nem tettek szemrehanyast, akkor miert tetted fel a kerdest?

2016. ápr. 26. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
3%
#17: Megeszed te a jó kis szaftos steaket, amibe a séf még mirelit állapotában belekente a túrót a farkáról némi fogselyemmel (if you know what I mean), csak éppen nem tudsz róla, ő meg közben rajtad röhög a kulisszák mögött, miközben jóízűen, a melleidet verdesve falatozod a juhtúrós husit, hogy ez a tiéd, ezért te fizettél, meg mert "L'Oréal, mert megérdemled". :D
2016. ápr. 26. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!