Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért baj, ha egy nő "válogatós"?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért baj, ha egy nő "válogatós"?

Figyelt kérdés

Mostanában mintha szitokszó lenne.

Miért baj, ha egy nő nem jön össze akárkivel, nem lép olyan párkapcsolatba, ami nem tudja boldoggá tenni, mit ad isten, nem fekszik le, nem csókol meg olyasvalakit, akit nem talál vonzónak?

Hülye példával élve: ha ehetek egy szaftos közepesen átsült bélszínsteaket, akkor miért egyek párizsis zsömlét?



2016. ápr. 26. 13:23
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
100%
20-as a hot-doggal is ugyanezt megcsinálták, csak az alapanyag is gagyi, amiből készült, nem is csoda, hogy valaki elhajította, meg már meg is taposta a fél város a kutyaszaros cipőjével.
2016. ápr. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
0%
#21: Na ja, ráadásul egymás után libasorban kóstolják ugyanazt a megtaposott silány szart, mert még mások hibájából (vagy éppen figyelmeztetéséből) sem képesek tanulni.
2016. ápr. 26. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
66%

Nem, a hotdognál pont nem áll senki sorba.


Amúgy hagyjad már magad, életedben két nőt bírtál felszedni, savanyú a szőlő, hogy a jó nők jó hapsit választanak és nem téged, tudjuk, tudjuk.

2016. ápr. 26. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
0%
#23: Majd ha a sokadik hot-dogos afférod után — amibe minden hozzád hasonló ostoba lotyó belebotlik — fogat mostál (mondjuk sósavval, jót tesz az ínyednek), csacsoghatunk sorban állásról, meg savanyúszőlőzésről.
2016. ápr. 26. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
94%
Bocsesz, de én a steakre bukok és már hozzá is mentem egy minőségi bikához.
2016. ápr. 26. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
0%
Gondolom, mennyire "minőségi" a bivalyod, ha mellette van bőségesen free time-od a kommentjeimet figyelgetni, gyűjtögetni, rendszerezni, azokból felkészülni, és remegve várni a megfelelő pillanatot a velük való támadásra. Ambivalens. Mondd csak, külön mappát, vagy egy egész HDD-t tartasz fenn az infóim számára? Idióta. (Persze tudom, te, meg a többi sumák, kétszínű hulladék soha senkiről nem gyűjtögettek semmit.)
2016. ápr. 26. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
94%

A szabadidőmben, mert szerencsére sok van, szívesen segítek olyanoknak, akik hagyják. Ha épp nem a szabadidőmet töltöm, akkor is ráérek ide írni, mivel a gépemen dolgozok, és mivel a saját főnököm vagyok, attól sem kell félnem, hogy a nyakamba liheg, hogy mit csinálok épp.


A többieken, akik nem engedik, hogy segítsenek nekik, holott rendszeresen kérdéseket tesznek fel, amiben segítséget várnak, bevallom, nevetek, erre nagyon jó ez a kategória. Hidd el, volt már olyan, aki értékelte a tanácsomat, de a magadfajták csak vagdalkoznak és hisztiznek, eszükben sincs belátni, hogy bennük van a hiba, s azért nem megy a csajozás, nem pedig a világgal és a lányokkal van a baj. Persze egyszerűbb erre kenni. Akkor változni se kell, meg nem kell bevállalni a fájdalmat, ami azzal jár, hogy magadnak is bevallod, hogy annál nagyobb bajok vannak veled, minthogy milyen arcod van és lehetne is változtatni, de nem teszed. Ez egy nagyon kellemetlen dolog, épp ezért nem sok mindenki vállalja be.


Többek között azok miatt is járok ebbe a kategóriába kisebb-nagyobb rendszerességgel, akik miatt van értelme, lehet nekik segíteni. Ha pedig valaki, mint te, névvel írogat ugyanide, akkor az ne csodálkozzon azon, ha mások, akiknek jó a memóriája megjegyzik, miket ír. Ha nem akarod, hogy valaki a fejedhez vágja, akkor nem kell névvel írni. Ha viszont ki akarod rakni a "kreatív" nevet, amit kitaláltál akkor vállald be, hogy nem írogathatsz anélkül, hogy ne lennének páran, akik tudják, hogy kiről van szó és máskor miket mond.


Ez ilyen egyszerű.


Nézd, csinálhatod, hogy átkozod a nőket, meg gusztustalan szövegeket írogatsz, de csak magadból csinálsz hülyét, és minden olvasónál annyit érsz el, hogy oldalra billentik a fejüket és azt gondolják, hogy "szegény, nem csoda, ha nem kell senkinek, vajon erre még időben rájön, vagy még 30-35 évesen is végképp megkeseredve fog itt harcolni a fantom kurväkkal, meg a gonosz világgal".


Én ki vagyok békülve magammal, a férjemmel, az életemmel. Kerek. Nem ér el hozzám, amivel sértegetni próbálsz. Erre feleslegesen is fecsérled az idődet. De amellett, hogy sajnállak is néha, azért bevallom vicces nézni a pattogásodat, ahogy kitöltöd a világon meg a nőkön a dühödet (persze csak szigorúan a monitor előtt, mert élőben lehet belepirulnál a kisgatyádba) a saját szerencsétlenséged miatt, amit nem akarsz vagy nem tudsz felismerni. De szerencsére vannak olyanok is, akik nem ilyenek. Azt hiszem abban egyetértünk a békés szemlélődőkkel, mert nem én vagyok az egyetlen, hogy mindkettő típus miatt megéri eltölteni itt egy-egy kis időt.

2016. ápr. 26. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
0%
Jól van, kicsi Sherlock, méltányolom a megható novelládat az összes létező feltételezéseiddel, tippjeiddel, keserédes önigazolásba burkolt istenkomplexusoddal, igazolhatatlan elégedettségeddel, meddő borsótörögetéssel, majdnem ügyes, ám annál gyanúsabb magyarázgatásokkal... a csattanót azért hiányoltam a végéről, vártam a fordulatot, de elmaradt, úgyhogy kettes alá!
2016. ápr. 26. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
0%
Javítás: -ó (a megfelelő helyről)
2016. ápr. 26. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
27-es szép sorok, de ezkre kár. Nem látod mennyi frusztráltság van bennük? Életük egyetlen öröme ha itt a monitor mögül szidhat minden nőt aki ide téved, szinte csak az alkalmat lesi :) Hülyéket érvekkel ne akarj meggyőzni, pont ahogy egy galambbal sem tudsz leállni sakkozni.
2016. ápr. 27. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!