Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ilyen irreálisan magas belső...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen irreálisan magas belső elvárásokkal mindig egyedül leszek? N

Figyelt kérdés

A fiúk szép lánynak, igényesnek tartanak, csak nem találkoztam még olyan férfival, aki belsőre megfelelne.Akiben ez meg lett volna:

Érzelmileg fejlett, látja az emberi viselkedés mintákat,

Tud lelkizni, nem flegma, érzékeny, nem játssza a férfi állatot, nagyon okos, de nem lenéző, nem él vissza vele, nem manipulatív.

Szembe néz a saját félelmeivel, gyengeségeivel.

Nem él a kirakatban, keresi a nyugalmat, a kultúrát. Nem dohányzik. Szeret mozogni. Természetes. Nyugodt.

Érdekli a világ, szeret tanulni.

Képes kívülről látni önmagát, a hibáit beismeri.

Szereti a gyerekeket, tiszteli a gyengébbeket.

Nem foglalkozik a divattal, mások elvárásaival.

Töretlenül őszinte a kritikus pillanatokban is.

Nem ítélkezik.

Nem akar gerincre vágni 2 hét alatt.

Van humora.

Tud egyedül lenni, nem függ tőlem.

Átment szenvedéseken, de tiszta lelkű.

Ezek irreális elképzelések?


2016. ápr. 7. 16:42
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:

Megnézném 5 év múlva milyen listát írsz...

"nagyon okos" IQ alapján ismerkedsz?

"nem ítélkezik" Ilyen nincs. Mindenki ítélkezik valamennyire.

"nem akar gerincre vágni 2 hét alatt" Ez legfeljebb azért lehet, mert nem jössz be neki.

"átment szenvedéseken, de tiszta lelkű" WTF?? Ezt hogy érted? Volt gyónni, és a pap feloldozta? Milyen szenvedéseken kellene átmennie?

Ez nem irreális, hanem komplett hülyeség. Aki pedig azt mondja, hogy ennek meg tud felelni, az már annál a pontnál elbukott, hogy "a hibáit beismeri".

Én is eléggé álomvilágban élek, listám is van, de annak legalább van valami konkrét alapja.

2016. ápr. 7. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:
Ma már irreális...
2016. ápr. 7. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 ~OnLány~ ***** válasza:
59%

Mindenkiből hiányzik valami,ami a másiknak felelne meg,szóval ha pár dolog nem stimmel,akkor bele sem kezdesz a kapcsolatba?

Elég nehéz lehet így párkapcsolatot találni,én nem ítélkezem,de ha neked így meg is felelne valaki,lehet Te nem tetszenél neki.

Én egy idő után megunnám azt az embert,aki már-már tökéletes az elvárásaimnak. Akkor izgalmas a játék,ha néha megszeged a szabályokat,nem?

2016. ápr. 7. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:

Csúnya 27-es!

Én sem sértésből szántam, amit írtam. Egyszerűen szerintem benned van a hiba. Egybeolvasztod a lelkizést és a probléma megoldásának megtárgyalását. Pedig ez két külön téma. A problémákat meg kell oldani egy kapcsolatban. A lelkizés meg egy rossz lelkiállapotban való lét, amikor a belsőd jelez, hogy valami nem jó. Ennek a forrása azonban nem a párkapcsolatban van, akkor várhatod a megoldását ettől, de az sose fog eljönni. Keresheted más kapcsolatban, de sose fogod megtalálni. Legalábbis magában a kapcsolatban nem... Nyilván segíthetek megoldani, ebben partner is vagyok, ha az tudok lenni. Csak ha az igyekezetem ellenére sem tudnám megoldani, akkor nem én lennék a hibás a következményekért...

2016. ápr. 7. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:

Ehhh.

Nem múlik el nap hogy valami buta pi.csa ne nyomna ki egy sekélyes bullshitgyűjteményt.

2016. ápr. 7. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 rrrrrreennnnn ***** válasza:
54%

Listàt a gyerekek szoktak írni a Mikulàsnak, de nem a felnőtt érett nők, hogy milyen pasit akarnak.

A NŐK megismerkednek egy rendes fèrfival , belàtjàk, hogy ők sem tökéletesek ès dolgoznak egy èleten keresztül, hogy legyen hova fejlődni.

Te erre alkalmatlan vagy.

Ràadàsul nagyon magas lovon ülsz, de nem baj, onnan lehet nagyot esni.

Irkàld tovàbb a listàdat, de ne lepődj meg, amikor a kortàrsaid egy-két gyerekkel szaladgâlnak, neked meg kifogyott a tintàd a nagy listaìrogatâsban.

2016. ápr. 7. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:
ezek közül mind sima ügy lenne, de az elvárásokat nem szeretem. :D a flegma dolog nem tudom, h pontosan mit takar, de egyébként sztem a férfiak azért nem akarnak megnyílni, mert a csajok a legszemetebbek olyan szempontból, h visszaélnek az elmondottakkal. Legalábbis elég sokan úgy érzem
2016. ápr. 7. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:

Szép lista. Komolyan.


De ha arra gondolok, hogy ezt a listát azért várod a párodtól, mert belőled pont ezek a tulajdonságok hiányoznak...


Hát akkor örülök, hogy nincs humorom és dohányzom. :)

2016. ápr. 7. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 A kérdező kommentje:
Kedves #27-es!Más az elképzelésünk a lelkizésről. Nem vagy csúnya, nem benned van a hiba, bennem sincs. Csak nem lennénk jók együtt. A lelkizés nálam nem azt jelenti, hogy mély ponton vagyok és egy férfitól várom a megváltást. A lelkizés nem feltétlenül egy gond megoldása együtt, lehet életem legszebb pillanata, amikor nincs konkrét gond, csak meg tudom osztani a férfival, aki épp velem van, hogy mi van bennem, pont azért mert úgy jó, ahogy van, anélkül, hogy számára ez kellemetlen lenne, tehát ő is képes rá, eleve nem gondolkodik el azon, mi az a lelkizés hogy is kell azt.
2016. ápr. 8. 01:53
 40/42 anonim ***** válasza:

Ezek teljesen alap dolgok nálam és szerintem mindenkinél annak kellene lenniük. Manapság sokaknál hiányoznak az alapvető emberi értékek...

33f

2016. ápr. 8. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!