Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ilyen irreálisan magas belső...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen irreálisan magas belső elvárásokkal mindig egyedül leszek? N

Figyelt kérdés

A fiúk szép lánynak, igényesnek tartanak, csak nem találkoztam még olyan férfival, aki belsőre megfelelne.Akiben ez meg lett volna:

Érzelmileg fejlett, látja az emberi viselkedés mintákat,

Tud lelkizni, nem flegma, érzékeny, nem játssza a férfi állatot, nagyon okos, de nem lenéző, nem él vissza vele, nem manipulatív.

Szembe néz a saját félelmeivel, gyengeségeivel.

Nem él a kirakatban, keresi a nyugalmat, a kultúrát. Nem dohányzik. Szeret mozogni. Természetes. Nyugodt.

Érdekli a világ, szeret tanulni.

Képes kívülről látni önmagát, a hibáit beismeri.

Szereti a gyerekeket, tiszteli a gyengébbeket.

Nem foglalkozik a divattal, mások elvárásaival.

Töretlenül őszinte a kritikus pillanatokban is.

Nem ítélkezik.

Nem akar gerincre vágni 2 hét alatt.

Van humora.

Tud egyedül lenni, nem függ tőlem.

Átment szenvedéseken, de tiszta lelkű.

Ezek irreális elképzelések?


2016. ápr. 7. 16:42
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
Én egy pontom bukom meg. Nem tudok lelkizni, mert kellemetlenül érzem magam, ha a gondokról kell beszélni. Amúgy a többi megvan...
2016. ápr. 7. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 BlackSword ***** válasza:
67%
Van ilyen, csak pont Te nem érdekelsz... És ennyi baromság után inkább rágyújtok...
2016. ápr. 7. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:
Kevés embernek van tiszta lelke manapság, de akkor derül ki milyen is valójában, amikor a sorozatos rossz dolgok után képes jó ember maradni. Van aki a rossz dolgok után feladja azt aki volt. Ez lett volna a lényeg ha esetleg nem világos valakinek ;)
2016. ápr. 7. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:
58%
Nem lehet így párt keresni. Könnyen előfordulhat az is, hogy megtalálod azt a férfit, aki pont olyan mint a leírásod, de egyáltalán nem tetszik majd, vagy nem illetek össze.
2016. ápr. 7. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:

Hát néhány megfogalmazás elég szubjektív, de én szerintem olyan vagyok mint amit leírtál, legalább is többnyire biztosan. Szóval irreálisnak nem irreális, csak nehéz ügy ilyet találni.

Rám is előszeretettel aggatják, hogy nem vagyok normális mivel sokmindent másképp látok mint az átlag, de én nem is akarok az a tucat lenni mint a többség. :) De ha megfogadsz egy tanácsot, az igényeid ne add túlzottan alább, hiszen akkor úgysem lesz igazi a kapcsolat. :) 26/F

2016. ápr. 7. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 A kérdező kommentje:
#11: ezért ért véget az első komoly kapcsolatom:/ ebbe minden nő belefárad.
2016. ápr. 7. 16:59
 17/42 mikeXxX ***** válasza:
Ha nekem férfiként ennyi elvárásom lenne akkor sosem lenne kapcsolatom az biztos . így a válaszom igen irreális elvárások .
2016. ápr. 7. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:
Elég relatív hogy mit értesz lelkizésnek. Különben is minden összefügg mindennel. Lehet éppen más forrásból kiinduló hibát éreztél lelkizési problémának. Whatever...
2016. ápr. 7. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:
Én nem látok túl nagy extrákat, de lehet hogy csak azért, mert nagyjából ilyen vagyok. Szóval vannak ilyenek. 26/F
2016. ápr. 7. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:
39%

Majd megismersz valakit, akire fele sem lesz igaz ezek közül, de beleszeretsz, és ez mindent felülír.

Ez a lista alapján választás nekem a XIX. Századi párválasztásra hasonlít, mikor meg volt adva ki milyen előkelő nemesi családból válasszon párt a lányának. Függetlenül attól mit érez iránta. Csak is a pénzre mentek és a hírnévre.

2016. ápr. 7. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!