Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ilyen irreálisan magas belső...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen irreálisan magas belső elvárásokkal mindig egyedül leszek? N

Figyelt kérdés

A fiúk szép lánynak, igényesnek tartanak, csak nem találkoztam még olyan férfival, aki belsőre megfelelne.Akiben ez meg lett volna:

Érzelmileg fejlett, látja az emberi viselkedés mintákat,

Tud lelkizni, nem flegma, érzékeny, nem játssza a férfi állatot, nagyon okos, de nem lenéző, nem él vissza vele, nem manipulatív.

Szembe néz a saját félelmeivel, gyengeségeivel.

Nem él a kirakatban, keresi a nyugalmat, a kultúrát. Nem dohányzik. Szeret mozogni. Természetes. Nyugodt.

Érdekli a világ, szeret tanulni.

Képes kívülről látni önmagát, a hibáit beismeri.

Szereti a gyerekeket, tiszteli a gyengébbeket.

Nem foglalkozik a divattal, mások elvárásaival.

Töretlenül őszinte a kritikus pillanatokban is.

Nem ítélkezik.

Nem akar gerincre vágni 2 hét alatt.

Van humora.

Tud egyedül lenni, nem függ tőlem.

Átment szenvedéseken, de tiszta lelkű.

Ezek irreális elképzelések?


2016. ápr. 7. 16:42
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2016. ápr. 7. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
41%

Röviden: igen, irreálisak.


Hosszan: Harmincpontos lista a tökéletes férfiról. Vajon éppen ennyit tudnál Te is nyújtani? Mert akkor Te vagy a tökéletes nő. Csak éppen ilyen az egyik nemben sem létezik.

2016. ápr. 7. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
Ezek nem irrealis elvarasok. Nekem csomo pasi haverom ilyen, csak azok meg kulsore nem jonnek be. Azt talan elfelejtetted leirni, h a kulsot es a belsot illeto elvarasoknak vmilyen szinten egyarant meg kell felelni. Kemia is kell nem csak szep lelek :)
2016. ápr. 7. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 A kérdező kommentje:
26
2016. ápr. 7. 16:47
 5/42 anonim ***** válasza:
Azt hittem a kérdés címéből, hogy majd olyan elvárások lesznek amiből kb egynek fogok megfelelni de meglepődtem. Ezek közül aránylag sok jellemző rám, és én meg nem vagyok egy nagy valaki, szóval nem irreális elképzelések ezek.
2016. ápr. 7. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
Én utálom ha kérdéssel felelnek a kérdésemre, de muszáj megkérdeznem hogy ezek mellé még legyen sportos és jóképű is?
2016. ápr. 7. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 A kérdező kommentje:
Minimálisak külsőre az elvárásaim, nem tartottam fontosnak említeni. Bőr-hajszín, magasság etnikum nem fontos. Csak ki lehessen mozdulni vele, ne legyen 200 kg, ne legyen egy fejjel alacsonyabb nálam. Ennyi.
2016. ápr. 7. 16:51
 8/42 anonim ***** válasza:
62%
Ezek nem irreálisak, csak némelyik enyhén szólva idétlen. "átment szenvedéseken, de tiszta lelkű". Ha nem ment át szenvedéseket, akkor már nem is kell?:D Érdekes.
2016. ápr. 7. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:

Hát, nem tudom. Ha nagyon merev vagy ezekben a követelményekben és kapásból ezek alapján fogsz ítélni, akkor lehet, hogy sokáig fogsz keresgélni. Én nagyon jól ismerem magam és megvan bennem majdnem minden, amit leírtál (iszonyatosan nagyképűnek hangzok, tudom), de biztos, hogy nem látszik elsőre. Hajlamos vagyok ítélni és lenézni másokat, lustasából és szórakozásból. Gyerekes és idióta vagyok, amikor éppen megtehetem és jólesik. Szeretem mindenféle nyálkás csúszómászókhoz hasonlítani a gyerekeket, mert vicces.


Azt akarom kihozni ebből, hogy szerintem vannak ilyen emberek, és a te hozzáállásodtól függ, hogy megismered-e őket. Ha az érdekesnek és értékesnek tűnő emberekbe fektetsz némi energiát, hogy megismerd őket, akkor menni fog.

2016. ápr. 7. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
41%

Aki szeret, vonzódik hozzád, az első talin "gerincre akar vágni", ha nem érzi ezt, akkor nincs vonzalom. Milyen hüye kifejezés ez a gerincre vágás. Mi vagy te , tonhal? Biztos valami nagyvárosi proli lehetsz, aki csak a diplomásokkal áll szóba. Azt kihagytad, hogy 15 évvel legyen idősebb nálad.

A nagy része igaz rám, viszont nekem társ kell, aki törődik velem akkor is, ha épp nem vagyok tökéletes. Eleget voltam már egyedül.

2016. ápr. 7. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!